999 rezultate për

kengetare

Askush nuk e dinte, Rovena Stefa zbulon publikisht "sherrin" me këngëtaren shqiptare (FOTO LAJM) Nuk e dinim, por këngëtarja Rovena Stefa vendosi të na e tregojë vetë që ajo dhe Elhaida Dani nuk flasin. Stefa u rrë
E mbani mend joshëse në klipin e famshëm, zbulohet shtatzania sekrete e këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur domenikane, Natti Natasha është në pritje të ëmbël. Ajo dhe i fejuari i saj, Raphy Pina do të bëhen
Vjehrrë si e Venera Lumanit, e mban këngëtaren në pëllmbë të dorës (FOTO LAJM) Këngëtarja Venera Lumani ka treguar së fundi se ka shtuar në peshë dhe për këtë e ka “fajin” vjehrra. Me anë të një
Rita Ora krenon shqiptarët, i tregon botës veshjet tradicionale (FOTO LAJM) Rita Ora u vu në qendër të mediave shqiptare dhe të huaja pasi një ditë më parë publikoi mini-albumin “Bang”, për të cil
U fotografua shtrirë në spital, zbulohet gjendja e Fifit (FOTO LAJM) A është Fifi sëmurë, shtruar në spital? Para disa ditësh në rrjetet sociale u shfaq një foto e këngëtares Fifi,e cila
Don Xhoni dhe Kida shfaqen më të afërt se kurrë, ç'po ndodh mes këngëtarëve (VIDEO) Pas fresstyle-t të tij në emisionin e Meriton Mjekiqit, Don Xhoni u kthye në yllin e TikTok-ut. Freestyle i reperit u bë
Morena Taraku përfundon në spital, çfarë i ndodhi këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja Morena Taraku ka merakosur së fundmi fansat e saj, pasi ka ndarë një foto nga spitali. Ajo ka treguar se p
Gruaja e gjeti në motel me këngëtaren shqiptare, detaje të reja nga vrasja e Albert Krasniqit Detajet e reja për ngjarjen e rëndë që tronditi mbrëmjen e djeshme shqiptarët, duket se nuk po i vjen fundi. Marrëdhë
"Ua psikopat, si guxon", gazetari i hyn në krevat këngëtares shqiptare (VIDEO) Moderatori Ronaldo Sharka ka zhvilluar kameran e radhës të fshehtë, dhe kësaj herë “viktima” është këngëtarja e popullor
"Është maniak", pas largimit nga "Përputhen", Fationi bashkohet me Fifin (FOTO LAJM) Po nëse ju themi se Fation Kuqari, tashmë ish-konkurrenti i Për’puthen, dhe Fifi diçka po kurdisin? Nuk e dimë nëse a
Këtë nuk e prisnit, Elvana Gjata zbulon ç'do ishte bërë po të mos ishte këngëtare (FOTO LAJM) Koreografi i njohur, Albi Nako ishte së fundmi i ftuar në "Wake up". Mes të tjerash, ai u ndal dhe te Elvana Gjata, për
Me bikini në mes të borës, trashëgimtarja e Lamborghini-t "tmerron" rrjetin (FOTO LAJM) Këngëtarja Elettra Lamborghini dhe bashkëshorti, Afrojack në spa së bashku, shijojnë një banjë relaksuese në Jacuzzi në
U bë nënë pak ditë më parë, zbulohet më në fund bashkëshorti i Shkurte Gashit (FOTO LAJM) Në muajin tetor mësuam se këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi ishte në pritje të fëmijës së saj të parë, por shtatzëninë
Sot me famë botërore, këngëtaren shqiptare dikur s'e pranonin në asnjë shkollë (FOTO LAJM) Sot është e famshme, e pasur dhe këngët e saj i dëgjon gjithë bota, por dikur Bebe Rexhën nuk e pranonin të studionte në
23-vjetori magjik i Kidës, brenda festës gjigante të ditëlindjes së këngëtares (FOTO LAJM) Kida feston sot përvjetorin e 23-të. Këngëtarja e njohur ka postuar pas mesnate në rrjetet sociale një foto ku duket mja
Rama gjen kohën të surprizojë këngëtaren, i dhuron pasaportën shqiptare Kryeministri Edi Rama i ka dhënë këngëtares me origjinë shqiptare, Anna Oxa pasaportën shqiptare. Edi Rama ka shkuar
Momente intime në det, vajza e këngëtares ikonë dhuron spektakël me të dashurin (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares së famshme Madonna, Lourdes Leon, është kapur nga paparaci teksa shijonte rrezet e diellit në brigjet
Tuna dhe Patrisi ndahen përfundimisht? Veprimi dyshues i këngëtares (FOTO LAJM) Tuna dhe Patris Berisha po përfliten se i kanë dhënë fund martesës së tyre. Lidhja mes tyre nisi befasisht dhe u konsoli
Do vini duart në kokë, sa i kushtoi unaza e martesës këngëtares së famshme (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Gwen Stefani dhe partneri i saj, këngëtari Blake Shelton janë fejuar, pas pesë vitesh së bashku. 51-
Kush është miku që spiunoi për festën? Rita Ora merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Rita Ora ka nisur një hetim për të zbuluar kush e “spiunoi” për festën e saj të 30-vjetorit, të cilën e organizoi gjatë