999 rezultate për

kengetar

Këngëtarja e famshme shqiptare e pranon: I kam dalë para makinës që t'më shtypte! Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptarë, Anxhela Peristeri ka zbuluar 3 çmenduri të frikshme që ka bërë në jetë
Për herë të parë pas shumë vitesh, Soni Malaj dhe Flor Mumajesi në të njëjtën skenë Sot është zyrtarizuar lista e këngëtarëve pjesëmarrës në edicionin e 22-të të festivalit “Kënga Magjike”. Prezantimi
U rrit mes shpërndarësve të drogës, historia e këngëtares italiane që rrëqethi publikun e Sanremos Këngëtarja e njohur italiane, Elodie ishte ylli i padiskutueshëm i mbrëmjes së dytë të Festivalit të 71-të Sanremo. Ai k
Nga arratia, Fjolla Morina vesh fustanin e bardhë dhe i jep fund beqarisë (FOTO LAJM) Që nga janari Fjolla Morina është në kërkim nga policia shqiptare, pasi këngëtarja theu arrestin e shtëpisë, ku duhej të
Arsyeja do t'ju habis, Rita Ora ndahet nga i dashuri (FOTO LAJM) Në korrik të vitit që lamë pas u zbulua lidhja e këngëtares së famshme shqiptare, Rita Ora, me regjisorin me origjinë gr
Zyrtarisht e divorcuar, pse i zgjatën 2 vite proçedurat Adele (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Adele dhe ish-bashkëshorti i saj, Simon Konecki, kanë përfunduar procedurën e divorcit dy v
Mes VIP-ash, brenda super festës së ditëlindjes së Leonora Jakupit (FOTO LAJM) Leonora Jakupi ka festuar mbrëmë 42 vjetorin e lindjes së saj. Këngëtarja vendosi që këtë ditë të vecantë ta festojë p
Çfarë po ndodh? Ronela Hajati kapet "mat" me këngëtarin shqiptar (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Ronela Hajati është shumë e komentuar për jetën private. Së fundmi, ajo është fotografuar me këngëta
Sfidon vajzat e reja, s'do ta besoni kurrë sa vjeç mbush sot Leonora Jakupi (FOTO LAJM) Prej vitesh në skenën muzikore shqiptare, Leonora Jakupi i ka dhuruar publikut hite të paharrueshme. Pavarësisht se ka s
Fifi shfaqet në shtrat me Fationin e Përputhen: Për ty kam ndjenjë (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale kanë qarkulluar thashetheme se Fationi, ish-konkurenti i “Për’puthen” dhe këngëtarja Fifi janë në një
Këngëtarja zbulon betejën e humbur të Krajkës me COVID-19: Agravoi me shpejtësi Pjesë e emisionit “Rudina” pasditen e sotme kanë qenë këngëtarja e njohur Irma Libohova, Vikena Kamenica dhe aktori i nj
Prej ditësh në Prishtinë, ç'farë po kurdis Arilena Ara (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur shqiptare ka bërë të ditur se është duke punuar për një këngë të re në qytetin e bukur të Prisht
Arrest me burg? Fjolla "tallet" me shtetin nga arratia (FOTO LAJM) Ndërkohë që Fjolla Morina ndodhet ende në arrati, Gjykata e Kukësit ndryshoi ditën e sotme masën e sigurisë ndaj saj. Në
Gjykata e Kukësit rikthen në burg Fjolla Morinën Trupi gjykues ndryshoi sot masën e sigurisë ndaj saj nga “arrest shtëpie” në “arrest me burg” për shkak se Morina e shke
Pushime luksoze në vendet ekzotike, zbulohet mashkulli që shoqëron Dhurata Dorën (FOTO LAJM) Vështirë të zbulosh diçka nga jeta private e Dhurata Dorës pasi këngëtarja e ka ruajtur me fanatizëm privatësinë. Por
Marrëdhënia me vjehrrin? Eni Koçi e zbulon me këtë super video (FOTO&VIDEO) Këngëtarja e njohur, Eni Koçi, prej disa kohësh është në një lidhje dashurie me këngëtarin e njohur, Genc Prelvukaj.
"Ku ka zë nuk është pa gjë", Fifi thyen heshtjen për raportin me Fationin e "Përputhen" (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale kanë qarkulluar thashetheme se Fationi, ish-konkurenti i “Për’puthen” dhe këngëtarja Fifi janë në një
"Doni qershi?", Adelina Tahiri provokon me foton nga darka luksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri është dalluar gjithmonë për stilin e veçantë në daljet publike. Ajo njihet gjithashtu për mëny
Big Mama feston sot ditëlindjen, sa vjeç mbush këngëtarja (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Big Mama feston sot ditëlindjen e 35-të. Këngëtarja e ka festuar këtë ditë të veçantë me miqtë dh
Humbi të atin, Çiljeta shpërndan mesazhin e rëndësishëm në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Babai i Çiljeta Xhilagës humbi jetën disa ditë më parë pas një beteje disa ditor me Covid-19. Ai po trajtohej në spitali