E FUNDIT/ Mbyllet sërish transporti urban
999 rezultate për

kengen

"Babën ministër, dajën deputet", Genc Prelvukaj godet fëmijët e zyrtarëve me këngën e re (VIDEO) "Kanga godet mashkujt e paedukate e te pakulture, femije apo te aferm te zyrtareve shteterore, biznesmeneve, trafikantev
"Familjarisht vdesim për këtë", Afërdita dhe Jakub të fiksuar me këngën shqiptare (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare, Afërdita Dreshaj ka treguar gjithmonë se është një fanse e madhe e muzikës së këngëtarit të njohur
Super videoklip, niseni ditën me këngën më të fundit të Kidës dhe Mozzik (VIDEO) Më në fund është publikuar kënga e re e Mozzik dhe Kidës, të cilët prej disa javësh na kishin paralajmëruar për këngën e
"O ta hëngsha piii" Mozzik sjell një tjetër version të këngës "Madonna" (VIDEO) Mozzik pak ditë më parë lansoj këngën e re “Madonna” e cila u kthye në hit dhe deri tani ka afër 8 milionë klikime në Yo
Zbardhet vendimi, a do të zhvillohet këtë vit Festivali në RTSH? Radio Televizioni Shqiptar (RTSH) konfirmoi se Festivali i Këngës 59 do të zhvillohet, pavarësisht COVID-19. Edicion
Sot yll e bukur, por Dhurata Dorën në fillimet e saj nuk do e njihni (FOTO LAJM) Dhurata Dora është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut. Përpos këngëve, të cilat kthehen menjëherë n
Vajzat do të "shkulin flokët": Butrinti publikon nesër këngën e përfolur, por surpriza nuk mbaron këtu (VIDEO) Këngëtari i njohur dhe mjaft i dahur Butrint Imeri, nesër pritet të publikojë këngën e titulluar "Si përpara", për të ci
Hit i garantuar, treshja specale e Three Dots ka gati këngën e verës (FOTO LAJM) Flori Mumajesi, Bruno dhe Klajdi Haruni do të bashkojnë forcat për një këngë të re këtë verë! Listës së hiteve nuk ki
Dhurata Dora nga Ferrari paralajmëron këngën e saj më të re Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora ka paralajmëruar projektin e radhës. Kënga e cila mban titullin “Me ty nuk foli, jo
Ylli Limani publikon këngën e radhës, me siguri ka për të qenë një super hit (VIDEO) Këngëtari i njohur dhe shumë i dashur Yll Limani ka publikuar këngën e radhës. Ai e paralajmëroi këtë projekt kohë më
Enca sapo publikoi këngën e re, por Albana Osmanit i mbetën sytë te bukuroshi në klip (FOTO LAJM) "Ku mete", është kënga që Enca ka publikuar vetëm disa minuta më parë. Si gjithmonë kënëgtarja është kuruar deri në d
Janë miq prej vitesh, Morena Taraku paralajmëron bashkëpunim me Stresin (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, së shpejti do të lansojë këngën e re në bashkëpunim me reperin Stresi. Një gjë të
Shembja e Teatrit, Meta nxjerr këngën e huaj: Duhet të zgjohemi (VIDEO) Presidenti Ilir Meta e nis këtë të hënë me një mesazh për prishjen e Teatrit Kombëtar, duke thënë se shembja e tij bruta
Ledri publikon këngën e parë dedikuar Sarës (VIDEO) Kur Sara, partnerja e Ledrit, tha se nga albumi i tij fundit “10/10” kënga e preferuar ishte “Trandafili i zi”, ndjekësi
Mozzik publikon këngën e re, dhe të gjithë mendojnë se i tha përfundimisht lamtumirë Loredanës (VIDEO) Mozzik ka publikuar projektin e tij më të ri me titull "Lass Mal" (Le të shkojë), që vjen në gjuhën gjermane. Kënga ësht
Nëse ditëlindja ju gjen në karantinë, festoni me këngën e re të Artiola Toskës (VIDEO) Pothuajse 24 orë më parë, këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Artjola Toska, publikoi projektin e saj më të fundit.
Loredana publikoi këngën më të fundit, por të gjithë po mendojnë se i dedikohet Mozzik (VIDEO) Mbrëmë me të shënuar ora 00:00, Loredana publikoi këngën e re në bashkëpunim me Capital Bra. Mirëpo, teksti i këngës
"Tongue Tied", stërmbesa Skënderbeut sapo publikoi këngën më të fundit (VIDEO) Sofia Kastrioti, stërmbesa e heroit kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeu publikon këngën më të fundit të saj “Tøngue Tied
Ylli Baka publikon këngën e fundit për karantinën: Mbetën djemtë pa martuar! (VIDEO) Në këto ditë të vështira izolimi, për shkak të COVID-19, Ylli Baka u ka bërë dhuratën e bukur shqiptarëve. Këngëtari
Me këngën e Eurovizion, Elhaida Dani përshëndet nga dritarja pas 1 muaji izolim (VIDEO) Elhaida Dani prej thuajse një muaji ndodhet e izoluar në shtëpinë e saj në Trieste të Italisë. Gjatë këtyre ditëve ajo k