999 rezultate për

kenge

"Viktimë me silikon", këngëtarja i kthehet keq komentuesit Olimpia Smajlaj është një ndër vajzat më simpatike të ekraneve shqiptare, e cila prej dy sezoneve po bashkëpunon me mode
“Si viktimë me silikon”, Olimpia i përgjigjet fanses (FOTO LAJM) Olimpia Smajlaj, këngëtarja e Xing me Ermalin ka postuar disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan të zi me xixa. K
'Shteti ka ikur për l*sh, dolën 100 polica”, këngëtari tregon incidentin me policinë (VIDEO) Këngëtari i njohur, Endri Prifti, me anë të një video në Facebook ka treguar një incident që i ka ndodhur me policinë e
Njihuni me këngët e ndaluara në dasma Ka mbetur edhe pak deri në fillimin e sezonit të dasmave dhe ahengjeve familjare, që mbledhin të gjithë familjarët, sido
“Dukesh kot fare”, këngëtarja shqiptare merr vendimin pas talljeve të shumta Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora është shumë aktive në rrjete sociale mirëpo po merr shumë mesazhe e kome
Këngëtarja shqiptare, sozia e gruas së Justin Bieber (FOTO LAJM) Hailey Baldwin është një modele shume e komentuar, sidomos për martesën me Justin Bieber. Ajo mbahet si një nga model
Çfarë po ndodh me Arda Turan Arda Turan ka pasur një reputacion të mirë, duke u cilësuar si njëri ndër mesfushorët më efektivë, që kontribuonte në su
Këngëtarja e thotë troç: Në Festivalin e RTSH-së fituesi u zgjodh 3 ditë para (VIDEO) E ftuar së fundmi në emisionin "Gjesi" ishte këngëtarja e njohur Eliza Hoxha, e cila ndër të tjera ka rrëfyer publikisht
Habit këngëtari i njohur shqiptar: Nuk e njoh Elvana Gjatën (VIDEO) Armend Rexhepagiqi prej kohësh është tërhequr nga tregu muzikor, por u rikthye sërish në provimin e albumit të ri të kën
Çudit këngëtarja e njohur: Si përfundova me gjoks bullgareje në Maqedoni (FOTO LAJM) Këngëtarja Rozana Radi ka rrëfyer historinë se si ka vendosur të zmadhojë gjoksin. Artistja ka folur hapur sesi e mor
Jonida Maliqi merr dhuraten e mrekullueshme në ditën e lindjes (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi feston ditën e sotme ditëlindjen e saj. Ajo mbush 36 vjec dhe ditën e sotme ka marrë shumë
Kjo vajzë që ka vuajtur në kampe sot është këngëtare e njohur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u shënua 20 vjetori i nisjes së bombardimeve të forcave aleate të NATO-s ndaj bazave ushtarake serbe.
Këngëtari vret veten aksidentalisht gjatë xhirimit të klipit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë xhirimeve të një klipi, ku ylli i muzikës country, Justin Carter ka qëlluar aksiden
Stilisti nxjerr zbuluar këngëtaren shqiptare: Ka shumë pordhë I ftuar në “Xing me Ermalin” është stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë , Valdrin Sahiti.
Stilisti u nxjerr të palarat këngëtareve shqiptare: Kanë vese e tangërllëk Stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë , Valdrin Sahiti ka qenë i ftuar në xing. Teksa ka do
Këngëtarët e Kosovës në një zë: Nuk shkojmë atje ku do të jetë Flori (FOTO LAJM) Sabri Fejzullahu dhe Flori Mumajesi ishin në qendër të vëmendjes së mediave ditën e djeshme, pas një “konflikti” virtual
Anjeza Shahini prezanton vajzën për herë të parë (FOTO LAJM) Anjeza Shahini është bërë nënë për herë të parë më datë 8 mars të këtij viti. Këngëtarja e talentuar shqiptare solli
Tifozët nisen drejt stadiumit, nuk mungojnë këngët dhe vallet (VIDEO) Edhe pak minuta na ndajnë nga starti i sfidës mes Shqipërisë dhe Turqisë, atmosfera në qytetin e Shkodrës ka filluar të
Fillojnë këngët e vallet kuqezi, ndizen rrugët e Shkodrës (VIDEO) Duket se të gjithë janë të emocionuar për ndeshjen me Turqinë. Edhe pse në fakt duhen edhe plot dy orë që ndeshja të
Debati pas gafës së Xhensilës, Emenuale Pepkola thotë se e kërcënuan Pak ditë më parë në mediat online pati një debat në distancë, mes themelueses së “Down Syndrome Albania”, Emanuela Pepko