999 rezultate për

kenge

Big Mama ka ndryshuar tmerrësisht shumë:Nuk njihet më (FOTO LAJM) Qëkurse është bërë pjesë e industrisë muzikore shqiptare, Big Mama është shndërruar në një prej këngëtareve më të dashur
Rita Ora fiksohet me kamarierët në Met Gala (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptar Rita Ora ishte një nga më të vlerësuarat për paraqitjen e saj në eventin e rëndësishëm
A e paralajmëroi Loredana përmes kësaj kënge zhvatjen e çiftit zvicerjan? (VIDEO) “Sonnenbrille” është kënga të cilën Loredana Zefi e lansoi në qershor të vitit 2018, ku ende pa e nxjerrë në treg, bëri
Haradinaj: Më ka mbetur merak pse nuk u bëra këngëtar Pasioni i Haradinajt për të kënduar i ka bërë gazetarët që ta pyesin atë në lidhje me këtë qasje të tijën duke marrë për
Këngëtarja shqiptare e ftuara e nderit te Michelle Obamas Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha është lindur dhe rritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku vaz
Këngëtarja e njohur pas vendimit që mori nisi të dalë me bikini (FOTO LAJM) Këngëtarja e grupit Little Mix, i cili ishte pjesë e programit “The X Factor”, në vitin 2011, ka filluar një karrierë të
Luana Vjollca pritet të publikojë bashkëpunimin e rradhës. Çmenden fansat (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Por përveç moderimit, pasioni i saj është dhe
Tifozët e Fenerbahçes kopjojnë këngën e "Plisave" (VIDEO) "Rrugës sy patrembur, Plisat po ecin, Prishtinën e dojna, deri sa t’vdesim…". Kënga e famshme e Plisave ka shkuar lar
'Qani për herë të fundit sot', ky është mesazhi i Encës (VIDEO) Ditën e sotme, këngëtarja Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit në Instagram një pjesë të baladës së saj që u pëlqye shumë n
Kërcimi sensual i zbulon format bombastike të këngëtares shqiptare (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka publikuar së fundmi klipin e ri, ku mesa shihet ajo ka guxuar së tepërmi duke n
Dalin prapaskenat e filmit të Ermalit dhe Elvana Gjatës (VIDEO) Në kinematë shqiptare është duke u dhënë filmi “Dy gisht mjaltë” me protagonistë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin. Një
Binjaket çudisin jurinë me këngën shqiptare në "The Voice of Italy” (VIDEO) Një performancë e shkëlqyer e dy binjakeve shqiptare gjatë audicioneve të fshehta ka bërë që juria e “The Voice of Italy
Këngëtarja shqiptare publikon foton e vajzës nga lidhja me reperin amerikan (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare që jeton dhe vepron ne SHBA, Linda Halimi, nuk po e mbulon me fytyrën e vajzës së sapolindur. Fi
Era Istrefi, në lidhje me këngëtarin britanik Këngëtrja Era Istrefi përflitet se është në një lidhje me këngëtarin britanik Julian Perretta. Thashethemet janë shtuar
Elvana Gjata djeg skenën me twerk dhe këngët e Flori Mumajesit (VIDEO) Elvana Gjata duket se është kthyer fuqishëm në skenat në profesionin e saj. Ajo pak kohë më parë zhvilloi një koncert të
'Bon Bon' i Era Istrefit në serialin e famshëm amerikan (VIDEO) Këngëtarja Era Istrefi ka korrur sukses të madh jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë vendit, duke sjellë bashkëpunime m
Këngëtarja shqiptare e thotë troç, për sa euro do bënte marrëdhënie me një biznesmen Këngëtarja Fjolla Morina është një nga këngëtaret më të komentuara në rrjet. Ajo di gjithmonë se si të tërheqi vëmed
U aludua se shqiptarët i vodhën shtëpinë, flet këngëtari grek: Isha në Milano kur ndodhi Mediat greke, disa muaj më parë shkruan se shtëpia e këngëtarit të njohur grek, Lefteris Pantazis kishte rënë pre e grab
Këngëtarja shqiptare del në "shitje": Me kaq para do të bëja seks me një biznesmen (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina shpesh herë vihet në qendër të vëmendjes për shkak të fotove provokuese që poston në profilin e
16-vjeçarja pjesë e BBC ndahet nga jeta papritur, dyshimet e para Mya-Lecia Naylor ka vdekur në moshën 16 vjeçare, për rrethana që ende nuk dihen, ndërsa paraprakisht flitet se ka ardhur