999 rezultate për

kenge

La nam në "Grammy", këngëtari që u rrëzua nga shkallët bëhet meme e pavdekshme (FOTO LAJM) Nëse jeni të fiksuar pas memeve, me siguri kjo ju tingëllon e njohur. E dini që diku e keni parë, por s’jeni të sigurt?
S'do ta besoni kurrë, Robert Berisha feston ditëlindjen dhe gjejeni sa vjeç bën (FOTO LAJM) Që prej martesës me Norën, Robert Berisha është kthyer në një personazh shumë të përflour në media. Këngëtari bëri sh
S'ka më flokë të gjatë, Xhensila duket yll me look-un e ri (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezain e kemi parë shpeshherë me look të ndryshëm dhe gjithmonë këngëtarja ka shkëlqyer. Por së fundmi Xh
Vetëm 18 vjeç, këngëtarja që rrëzoi nga froni Taylor Swift dhe triumfoti në Grammy Awards (FOTO LAJM) 18 vjeçarja po bën namin dhe duket se festa sapo ka filluar për të. Billie Eilish rrëmbeu katër çmimet më të mëdha në
Nuk ka fund histora e tyre, Selena flet sërish për Justin: Ka abuzuar me mua (FOTO LAJM) Disa javë më parë, Selena Gomez publikoi këngën e titulluar ‘Lose you to love me’, e cila ishte një dedikim për ish-të d
Kush është këngëtarja shqiptare që ka arritur një miliardë klikime në Youtube? (VIDEO) Dua Lipa është një nga këngëtaret më të famshme dhe më të suksesshme shqiptare. Por duket se kënga New Rules i ka sj
Fitoi çmim, këngëtarja shqiptare "sherr" me prindërit për lekët E ftuar ditën e sotme në "E diell" ishte këngëtarja shumë e dashur për publikun, Mariza Ikonomi. Gjatë emisionit, Ma
50 milionë euro kokainë, Sandër Pemës i kanë shkruar këngë: Nuk i trembet syri! (VIDEO) Ditën e sotme Policia Greke ka sekuestruar plot 1.2 ton kokainë në Greqi, lëndë narkotike e cila vinte nga Karaibet.
"Dietat VIP", si i kanë humbur kilet e tepërta vajzat e famshme shqiptare (FOTO LAJM) Koha ka treguara se e bukura (natyrale) kërkon vullnet. Dhe më poshtë do t'ju prezantojmë me vajzat e njohura të ekr
U ndanë sa doli nga burgu, Stresi tregon çfarë ndodhi mes Kejsin në këngën e re? "Zemrën maje" titullohet kënga e re e reperit Stresi, i cili thuhet se është dedikim për ish-partneren e tij Kejsi. F
Tërheqëse dhe joshëse, Nora Istrefi pozon me mantel të zi (FOTO LAJM) Nora Istrefi ka publiuar së fundmi në Instagramin e saj disa fotografi mjaft të bukura. Këngëtarja Nora Istrefi këto
Në kulmin e suksesit, këngëtarja e njohur rrëqeth me dëshirën për vetëvrasje (VIDEO) Kjo është historia rrëqethëse e këngëtares më famë botërore Billie Eilish. Momentalisht ajo po përjeton një sukses që sh
Inis Neziri do të përfaqësojë San Marinon në Eurovizion? Flet këngëtarja (FOTO LAJM) Prej ditësh në media thuhej se Elvana Gjata do të merrte pjesë në “Eurovizion” për të përfaqësuar shtetin e vogël të San
E papritur: Këngëtarja shqiptare heq dorë nga muzika (FOTO LAJM) Në fillimet e saj mori shumë vëmendje me projektet muzikore e bashkëpunimet. Madje u komentua shumë edhe për ngjashmërin
Habit këngëtarja shqiptare: Para se të dilja te Kënga Magjike bëra hundën (VIDEO) E ftuar pasditen e sotme tek "Rudina", ishte këngëtarja e cila ra shumë në sy gjatë “Këngës Magjike”, me baladën e saj "
Pra u kthyen bashkë? Keisi reagon për këngën e Stresit që u përfol si dedikim (FOTO LAJM) Stresi ka vetëm pak orë që ka publikuar këngën e tij më të fundit, dhe që në momentet e para na u duk një dedikim! Dj
Mozzik ia dedikon këngën e re Loredanës dhe e tha troç (VIDEO) Mozzik dhe Tayna publikuan sot bashkëpunimin e tyre të shumëpritur. Kënga mban titullin "Edhe ti" dhe u pëlqye shumë nga
Fifit nuk i del inati me Këngën Magjike: Katastrofë (VIDEO) Fifi konkurroi vitin e kaluar në "Këngën Magjike" me një këngë që u pëlqye shumë nga publiku. Kënga "Marova" ishte prete
Si ju ka shpëtuar, këngëtarja dhe modelja shqiptare qenkan motra (FOTO LAJM) Njëra modele, tjetra këngëtare, nuk kanë shumë ngjashmëri me njëra-tjetrën, por Amina dhe Elia janë motra. Këtë fakt shu
Të gjithë prisnin këngën me Mozzik, Tayna merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Të gjithë po presin me padurim bashkëpunimin mes Taynës dhe Mozzikut, një bashkëpunim ky që pritet të bëjë namin. Kjo pa