999 rezultate për

kenduar

Ka ndryshuar 80% zërin në këngën e parë? Melisa publikon videon duke kënduar LIVE (VIDEO) Tre ditë më parë, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi, publikoi këngën e saj të parë duke realizuar kështu ën
Tifozët e Juves fyejnë Conten, shikoni çfarë i bëjnë (VIDEO) Gjysmëfinalja e sotme, përcakton edhe skuadrën finaliste, në Kupë mes Juves dhe Interit. Virusi nuk i ka ndalur dot
Të përlotur nuk e kemi parë kurrë Nora Istrefin (VIDEO) Këngëtarja është emocionuar teksa ka interpretuar njërën nga këngët e saj. Nora ka kënduar disa nga projektet muzikor
U bë nami në rrjet se kaloi semaforin me të kuqe, Alketa Vejsiu kërkon falje (VIDEO) Alketa Vejsiu, është një njeri që e dashuron muzikën. Mund ta shohësh duke kënduar kudo. Veçanërisht në makinë. Është ri
"I kam debulesë", s'do ta besoni si i këndon Ermal Fejzullahu këngët e jugut (VIDEO) Ermal Fejzullahun jemi mësuar ta dëgjojmë duke kënduar balada, këngë ritimike e ndonjëherë këngë të zonës së veriut, por
Nuk ju kujtohet titulli i këngës? Google ju vjen në ndihmë Google ka një opsion të shkëlqyeshëm që mund t’ju ndihmojë të kujtoni titullin e këngës që keni në kokë. Mjafton të fish
Video epike, Lumi B imiton Taynën duke bërë twerk (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, Ledri Vula dhe Sara Hoxha mbajtën një festë gjigante baby shower për të voglën e tyre që shumë shpejt
Për këto arsye: Pse të gjithë duhet të filloni të këndoni në dush? Një studim i fundit i kryer në Australi ka zbuluar se një në 5 njerëz këndojnë në dush dhe disa besojnë vërtet se janë m
Çfarë po prisni? Mësoni pse të gjithë duhet të filloni të këndoni në dush Një studim i fundit i kryer në Australi ka zbuluar se një në 5 njerëz këndojnë në dush dhe disa besojnë vërtet se janë m
Pse nuk duhet të këndoni me zë të lartë gjatë pandemisë Të kënduarit të bën të ndihesh mirë, apo jo? Të kënduarit konsiderohet të jetë një anti-depresiv natyral, ndihmon në për
Këngëtarja zbulon të pathëna nga dasma e vajzës së Berishës, a kërceu ish-kryeministri? Këngëtarja e njohur Fatmira Breçani ka zbuluar sot detaje të pathëna nga dasma e vajzës së ish kryeministrit Sali Berish
Flori shpreh ndjenjat si rrallëherë: Vjen çdo natë në ëndrrat e mia Kantautori Flori Mumajesi është shumë i rezervuar në rrjetet sociale. Ai publikon shumë rrallë statuse apo foto të caktu
Manuel Neuer filmohet duke kënduar këngë nacionaliste kroate (VIDEO) Kapiteni i Bajern Mynihut dhe i kombëtares gjermane në futboll, Manuel Neuer, u filmua duke kënduar një këngë të diskutu
Italia zgjedh këngëtaren shqiptare për të kënduar në Ditën e Pavarësisë (VIDEO) Italia sot përvjetorin e pavarësisë e feston në karantinë. Krerët e shtetit kanë gjetur një mënyrë për të festuar kët
Mbrëmje karantine, Ajka do t'ju ëmbëlsojë teksa këndon me mamin dhe babin (VIDEO) Xhensila dhe Besi po i kalojnë më së miri ditët e karantinës, duke shijuar çdo moment me vajzën e tyre, Ajka. Çifti po p
Pamje emocionuese, italianët luftojnë koronavirusin me këngë e valle nga dritaret (FOTO&VIDEO) Koronavirusi ka izoluar italianët në shtëpitë e tyre, masë kjo e marrë për të ndaluar përhapjen e mëtejshme të COVID-19.
Thyen rregullat e koronavirusit, lojtari i PSG bën veprimin e çmendur pas kualifikimit (VIDEO) Paris Saint Germain ka siguruar kualifikimin në çerekfinale të Champions Leagues. Francezët mposhtën 2-0 Dortmundin n
Lojtarët e Austrisë kënaqen me këngën e Dhurata Dorës (VIDEO) Përfaqësuesja e Kosovës ka fituar ndeshjen e parë para eliminatore për UEFA Futsal Euro. Lojtarwt e drejtuar nga Ram
U akuzua për vjedhje kënge, Besniku sqaron një herë e mirë historinë (FOTO LAJM) Pak ditë pasi grupi ‘NRG Band’ publikoi këngën ‘Ani mori nuse’, një ripërpunim i versionit të vjetër u akuzuan për vjedh
Organizmi i Krishtlindjes, pamje spektakolare vijnë nga stadiumi i Union Berlin (VIDEO) Një nga momentet më magjike të futbollit në periudhën e Krishtlindjes vjen kur Union Berlin zhvillon veprimtarinë e tyre