999 rezultate për

kendon

Video epike, 22 vite më parë kur Hygerta Sako dhe Albi Nako kërcenin "Barbie Girl" (VIDEO) Hygerta Sako ka kujtuar kohën kur performoi në skenën e festivalit të Këngës për herë të parë. Ajo këndonte këngën e
5 të vdekur gjatë koncertit ku po këndonin, reagon për herë të parë Dhurata Dora dhe Soolking (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme 5 persona humbën jetën në Algjeri pas një incidenti gjatë koncertit të reperit të njohur Soolking.
Futbollisti afrikan i Kukësit këndon "Shqipëri oj nana ime" (VIDEO) Kukësi vijon përgatitjet për sezonin e ri në freskinë e Mavrovës së Maqedonisë së Veriut. Trajneri Shpëtim Duro dhe të t
Super talent, e vogla e Ardit Gjebreas sfidon Cardi B në rep (VIDEO) ogëlushja e Ardit Gjebreas, Anna, është një ndër fëmijët e njohur të showbizit, e cila ashtu si i ati, ka treguar se ka
Emocionuese, motra e vogël i këndon motrës së madhe në ditën e martesës (VIDEO) Sezoni i verës sjell edhe shumë dasma në vedin tonë. Me këtë rast ishte motra e vogël e cila i këndonte motrës së saj të
Fansat e kritikojnë se këndon tallava, Era Rusi i përgjigjet me takt (FOTO LAJM) Rreth një vit më parë Era Rusi vendosi të eksperimentonte me një rrymë tjetër muzikore, atë popullore. Si fillim këngëta
Merkel dridhet sërish, këndon himnin ulur (VIDEO) Përse më parë askujt nuk i ka rënë ndërmend kjo zgjidhje? Vizita e kryeministres së re daneze të enjten (11.07) në Berli
Ky gjel paditet në gjykatë sepse këndonte herët në mëngjes Një gjel me emrin Moris, kënga e hershme e mëngjesit e të cilit ka irrituar fqinjët në ishullin francez të Oleronit, ësh
E PABESUESHME/ Miss Serbia këndon xhamadanin dhe puth hartën e Kosovës (FOTO LAJM) Ketë javë mysafir n’Kosovë Show kanë qenë vajzat që garojnë për “Miss Fidom Kosova 2019”. Vajza nga dyzetë vendet e b
Për herë të parë pas 133 ndeshjesh, Messi këndon himnin e Argjentinës (VIDEO) Lionel Messi ka thyer një "tabu" të mirëfilltë në karrierën e tij me fanellën e Argjentinës. Mund të duket e çuditsh
Haradinaj nuk përmbahet, këndon këngën që ka fiksim Kryeministri ia thotë këngës Pasioni i kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për këndim tashmë nuk është i fshehur,
Më i famshëm se Obama! Dikur i këndonte Enverit, Goliku i Tepelenës i thur vargje Ramës (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ishte dje i pranishëm në Tepelenë në kuadër të takimeve elektorale. Tepelenasit e pritën me këngë
Dikur këndonte për Enverin, sot çohet nga spitali për ti thurur lavde Ramës Gjatë vizitës në Tepelenë, Edi Rama është pritur me lavde e vargje nga qytetatrët. Këngëtari i njohur Goliku, që dik
Pse Messi nuk e këndon himnin? Argjentina fitoi 5-1 ndeshjen e fundit miqësore përpara se të nisej për në Brazil për Kupën e Amerikës. Bardhekaltërit m
Loredana publikon këngën e rradhës, i këndon luksit dhe parave (VIDEO) Këngëtarja me origjinë kosovare Loredana Zefi më në fund ka publikuar këngën e rradhës për të cilën kishte muaj që puno
Gazi këndon në dasëm vetëm për të bukurën e dheut (VIDEO) Mbrëmja e djeshme ishte e gjitha dedikuar Irës dhe Gazit. Ata festuan dashurinë e tyre në prani të familjarëve dhe miqve
Shkencëtarët japonezë me muaj të tërë studiojnë pse gjeli këndon në mëngjes Ky ishte objekti i studimit të Universitetit të Nagoya të Japonisë, të cilët avancuan në një eksperiment të mirëfilltë p
Dikur këndonte "Qingji i vogël", shikoni si duket këngëtari sot (FOTO LAJM) Pëllum Hajdari, gjithmonë do të njihet falë këngës për fëmijë "Qingji i vogël". Tani ai është 16 vjeç dhe vijon mësimet
Haradinaj këndon "xhamadanin" me fëmijët (VIDEO) Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj pritet që jetë mysafirë sot në emisionin “Në kurthin e Piter Panit”. Produce
E dini pse "këndon" gjeli çdo mëngjes ? Ky ishte objekti i studimit të Universitetit të Nagoya të Japonisë, të cilët avancuan në një eksperiment të mirëfilltë p