999 rezultate për

kendojne

Momente emocionuese, fëmijët këndojnë himnin e mjekut (VIDEO) Mëngjesi i sotëm i kryeministrit Rama ka nisur me një këngë të kënduar nga fëmijët për Mjekët dhe infermierët shqiptarë
Karantina bashkon sërish Backstreet Boys, këndojnë hitin nga izolimi (VIDEO) Në vitet '90 kishin miliona fansa, duke shitur rreth 130 milionë disqe. Me shumë mundësi, grupi i djemve më i njohur në
Momente prekëse në Itali, tifozët napoletanë këndojnë në karantinë (VIDEO) Italia po kalon një moment tepër delikat shkaktuar nga koronavirusi i tmerrshëm, i cili i ka marrë jetën 1266 personave
"Na veshën si çuna të mirë", Redon Makashi tregon përplasjen me Vera Grabockën I ftuar në spektaklin “Këndo Këngën Time”, Redon Makashi u ndal në daljen e tij të parë në skenë gjithashtu edhe vështi
Redon Makashi tregon prapaskenat: Vera Grabocka na përzuri me urdhër nga lartë Në debatin për Festivalin e RTSH është përfshirë sot dhe Redon Makashi, duke thënë se e kanë përzënë me urdhër nga lart.
Tifozët anglezë këndojnë në kor: Serbët janë bastardë kudo që shkojnë (VIDEO) Në stadiumin “Fadil Vokrri” ishin prezent rreth 1 mijë tifozë anglezë, që kishin ardhur për të përcjellur ndeshjen Kosov
Tifozët anglez këndojnë "Ne të duam Kosovë" (VIDEO) Numër i madh i tifozëve anglez janë parë në rrugët e Prishtinës gjatë ditës së sotme. Po ashtu disa nga ta edhe kanë
Tensione në Veri të Kosovës: Policia nuk lejon futbollistët të hyjnë në kufi, ata këndojnë "Oj Kosovë o vendi im" Paraditen e sotme ka pasur tensione në veri të Kosovës, ku nuk janë lejuar që të hyjnë në territor futbolistët e Crvena
Ergys Kaçe ''çmend'' grekët, i detyron të këndojnë shqip (VIDEO) Ashtu siç ndodh gjithmonë, kur një lojtar transferohet në një ekip tjetër, prezantohet para shokëve me një këngë. Klubi
Kaçe detyron grekët të këndojnë shqip: Të ka lali shpirt… (VIDEO) Tek ekipi i PAOK-ut, duket se e dinë mjaft mirë si të heqin pak mendjen nga përgatitjet e lodhshme të prag-sezonit të ri
"O legen, prite Lulin se po vjen", kavajsit i këndojnë Ramës teksa godasin me gurë policinë (FOTO LAJM) Qytetarët e Kavajës kërkojnë largimin e kryeministrit Edi Rama. Teksa ndodhen përballë shkollës “3 Dëshmorët”, mbështetë
Kida i vë flakën Tiranës, të gjithë këndojnë me të (VIDEO) Kida është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të suksesshme shqiptare. Ajo është mjaftë prezente me projekte e
Flori dhe Elvana do të këndojnë të njëjtën këngë, në të njëjtën ditë? Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi padyshim kanë qenë dyshja më e përfolur në showbizz-in shqiptar muajt e fundit. Pas n
Tifozët i këndojnë këngë raciste, Koulibaly, jam krenar për ngjyrën Përballja e mbrëmshme dhe fitorja e Interit kundër Napolit 1-0 nga një gol i shënuar nga Lautaro Martinez, nuk kishte si
Tifozët e Mainzit këndojnë në kor “Last Christmas” (VIDEO) Tifozët e Mainz kanë kënduar në kor këngën e Wham “Last Christmas”, gjatë ndeshjes se tyre të fundit për këtë vit në Bun
Shqiptari që bëri të këndojnë ushtarët amerikanë: Zoti e bekoftë Kosovën (FOTO LAJM) Video që u publikua dje, ku disa kadetë amerikanë këndojnë “Zoti bekoftë Kosovën”, sigurisht është meritë e një shqiptar
E jashtëzakonshme, ushtarët amerikanë këndojnë për Ushtrinë e Kosovës (VIDEO) Superfuqia më e madhe botërore Amerika përkrahë transforiminin e FSK-së në Ushtri. Themelimin e ushtrisë sonë me ent
Rreth flamurit të përbashkuar! Studentët këndojnë himnin dhe bëjnë thirrje për bashkim (VIDEO) Rreth flamurit të përbashkuar/ Me një dëshirë dhe një qëllim! Këto janë strofat që po mbizotërojnë sheshin para Minis
Tërbohen tifozët e Milanit, këndojnë si të çmendur para stadiumit (VIDEO) Interi dhe Milani do të përballen sonte me njëra-tjetrën në "Giuseppe Meazza". Tifozët e Milanit kanë arritur afër s
Tifozët e PSG këndojnë si të çmendur para stadiumit Anfield Road (VIDEO) Liverpooli dhe PSG do të luajnë sonte ndeshjen e parë në fazën e grupeve të UEFA Champions League. Por tifozët e sku