999 rezultate për

kendall

Kendall Jenner: Jam shumë ndryshe nga motrat e mia... (FOTO LAJM) Ajo është një nga supermodelet më të kërkuara në industrinë e modës. 21 vjeçarja Kendall Jenner kalon më të shumtën
Motra e Kim Kardashian përshëndet shqiptarët për Pavarësinë e Kosovës (VIDEO) Pas videos së famshme ku Kim Kardashian fliste shqip në krahë të grimierit të saj, shqiptarit Mario, një tjetër prej fam
Kendall Jenner i rikthehet ish të dashurit? Bukuroshja Kendall Jenner është parë së fundmi në shoqërinë e ish të dashurit të saj Chandler Parsons. Sërish ata kanë p
Kendall Jenner ka kryer ndërhyrje tek buzët? (FOTO LAJM) Bukuroshja Kendall Jenner nuk e pranon faktin e një ndërhyrje estetike në buzën e saj të sipërme. Por fansat nuk jan
Harry Styles rikthehet tek dashuria e vjetër (FOTO LAJM) Ndarje dhe ribashkime por ama Harry Styles i është rikthyer dashurisë së tij të vjetër. Këngëtari dhe Kendall Jenner i j
Shokohet nëna, i vjedhin fotot e fëmijës së vdekur (FOTO LAJM) Një çift zemërthyer, të cilëve djali i tyre u vdiq 35 ditë pas lindjes, janë shokuar pasi fotografitë e foshnjës së tyre
Ja si duket Kendall Jenner pa make-up (FOTO) Modelja e njohur, Kendall Jenner, mesa duket i humbet e gjithë magjia e perfektes kur është pa makiazh. 20 vjeçarja ë
Një pakujdesi e shoferit vuri në rrezik Kendall Jenner (VIDEO) Një pakujdesi e shoferit për pak sa mund ti sillte edhe pasoja të rënda modeles Kendall Jenner. Ajo i shpëtoi aksidentit
Kendall Jener në krahët e Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Modelja amerikane që po korr një sukses mjaft të madh gjatë muajve të fundit, Kendall Jenner është e apasionauar pas fut
Kendall dhe Kylie Jenner paditen për vjedhje Një linjë veshjesh me një logo të vjedhur padiskutim që është kthyer në një shqetësim për motrat Kendall dhe Kylie Jenne
Orlando Bloom në lidhje me një tjetër modele? Për ta, diferenca e moshës nuk përbën aspak problem, ndërsa Orlando Bloom thuhet se është në lidhje me modelen Kendall J
Hamilton ndryshon mendim për Kendall Jenner Pak ditë më parë e cilësoi Kendall Jenner jo vetëm të bukur por edhe mjaft të zgjuar, e ndërsa tashmë Lewis Hamilton ka
Hamilton relaksohet me dy bukuroshe (FOTO GALERI) Pas garës zhgënjyese në Monaco, Lewis Hamilton është relaksuar në jaht nën shoqërinë e bukuroshes Gigi Hadid dhe Kendall
Lewis Hamilton përfundimisht harron Nicole Scherzinger (FOTO LAJM) Kohët e fundit, Lewis Hamilton është fotografuar në shoqërinë e shumë femrave, por duket se ai po shijon një romancë të
Mahnit Kendall Jenner, së shpejti në një film Të gjithë anëtarët e familjes Kardashian janë në fokus, por ky është cilësuar si viti i Kendall Jenner, e cila tashmë ës
Kendall Jenner në konkurencë me Kim Duket se Kim Kardashian e ka një konkurente të fortë brënda familjes së saj. I referohemi modeles Kendall Jenner, e cila
Motra e Kim ndryshon emrin Në familjen e Kim Kardashian gjithmonë ka surpriza. Thuhet se Kendall Jenner e cila është motra e vogël e Kim, ka ndrysh
Kendall Jenner zhgënjen familjen Kardashian Kendall Jenner ka thyer 'zakonin' e familjes Kardashian. Të dielën në mbrëmje kishte shmangur veshjet që përputhen me mo
Bieber ngacmon nënën e Kim Kardashian, provokon në Instagram (FOTO LAJM) Pas sherrit që pati me Orlando Bloom, në lidhje me ish bashkëshorten e tij, tashmë Justin Bieber ka vijuar të ngacmojë b
Ndjek hapat e motrave Kim dhe Khloe, Kendall Jenner flirton me lojtarin e NBA Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, pasi edhe ajo do të ndjekë hapat e Kim and Khloe Kardashian. Jeta e tyre është në foku