999 rezultate për

kendall

Kendall Jenner shfaqet në shoqërinë e DJ të njohur Kendall Jenner është një nga femrat më të bukura në planet dhe së fundmi sipas prestigjiozes “Forbes” ajo është zgjedhur
Gisele Bunchen modelja më e paguar në botë, rrëzon nga froni Kendall Jenner Gisele Bunchen ka rrëzuar nga froni që me krenari e mbajti për 15 vite si modelja më e paguar dhe kjo vetëm falë Kendall
Kendall nuk e vë ujin në zjarr, pas kritikave në “Golden Globes” Gjatë parakalimit në tapetin e kuq të “Golden Globes” modelja e famshme mori kritika të ashpra për aknet në fytyrë dhe f
Ricky Martin apo Kendall Jenner? Një llogari Instagrami e quajtur ’'90s.coma'’ ka publikuar pak orë më parë një foto të Ricky Martin në vitet ’80 dhe të
Çfarë bën Kendall në Golden Globes?! Është ndoshta ndër të paktat herë kur prezenca e një prej anëtarëve të klanit Kardashian-Jenner acaron kaq shumë rrjetin
Kendall shtatzënë? – flet vetë modelja Kendall Jenner po i jep fund shpejt thashethemeve se ajo është shtatzënë. Pas publikimit të një selfie në Instagram,
Kendall Jenner në lidhje me basketbollistin Blake Griffin Kendall Jenner i cila është folur për një kohë që është duke u takuar me lojtarin e LA Clippers Blake Griffin, tashmë i
Kendall Jenner vesh bluzën transparente për të blerë kafe (FOTO LAJM) Kendall Jenner u pa në një ndejë më të dashurin e saj, Blake Griffin një natë më parë. Kurse tashmë ajo u pa duke bl
Historia e dashurisë mes Bella Hadid dhe The Weeknd nuk ka përfunduar Historia e dashurisë mes Bella Hadid dhe The Weeknd nuk ka përfunduar, përkundrazi; duket se çifti është i gatshëm të pr
Një boksiere si Kendall Jenner Ajo kishte zbuluar më herët se boksi është sekreti i saj për të mbajtur trupin e saj të tonifikuar dhe në formë perfekte
Kendall Jenner fotografohet me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Duket se Kendall Jenner ka nisur një romancë me Blake Griffin pasi është fotografuar në mbrëmjen e të martës në Nju Jork
Kendall Jenner braktis Victoria's Secret për La Perla Një nga modelet me të suksesshme në botë, Kendall Jenner, nuk do të jetë më imazhi reklamues i “Victoria Secret”. Buk
Bella dhe Kendall shndrijnë në rrugët e New Yorkut (FOTO LAJM) Kendall Jenner dhe Bella Hadid janë dy nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme të momentit. Që të dyja vajzat
Kendall Jenner kërcënohet nga fansi i çmendur Kendall Jenner ka marrë vazhdimisht letra nga një fans i cili në fillim shprehej se e donte shumë Kendallin dhe më pas
Bella Hadid dhe Kendall Jenner zbukurojnë plazhin (FOTO LAJM) Modelja Bella Hadid është me bashkuar mikeshën e saj, bukuroshen Kendall Jenner në London Pride, para se të bëheshin pj
Kendall Jenner largohet nga “Keeping up with the Kardashians” Kendall Jenner është motra e vogël e Kardashianëve e cila ka vendosur të largohet nga spektakli televiziv “Keeping up w
Vajza, Kendall Jenner sjell një trend të ri për verën (FOTO LAJM) Nëse Kendall Jenner, Taylor Hill dhe motrat Gigi dhe Bella Hadid janë pjesë e një sfilate të jeni të sigurt që ajo do j
Kendall Jenner pozon si "Liza në botën e çudirave" (FOTO LAJM) Motra modele e Kim Kardashian, Kendall Jenner ka pozuar me një set bikini në një ambient që ngjasonte si tek filmi "Liza
Kylie Jenner heq paruken, ja flokët natyrale të 19 vjeçares (FOTO LAJM) Motra e vogël e klanit Kardashian, Kylie Jenner, njihet për dashurinë e saj ndaj parukeve dhe zgjatimeve të flokëve.
Kylie Jenner tregon të vërtetën për flokët: Përdor paruke ... (FOTO LAJM) Nëse do kërkonim një ambasadore të flokëve fosfor ajo është Kylie Jenner. E kuqe e ndezur, e gjelbër mente në Javën e Mo