999 rezultate për

kendall

Festat mbërritën edhe te modelja, Kendall Jenner zbuloi pamje nga super shtëpia (FOTO LAJM) Tashmë në prag të Krishtlindjes, shumë njerëz kanë zbukuruar shtëpitë në mënyrë që të ndjejnë atmosferën festive në këtë
Brenda festës së çmendur të 25-vjetorit të Kendall Jenner (FOTO LAJM) Bukuroshja e “KUWTK”, Kendall Jenner, zgjodhi të bëhet si aktorja Pamela Anderson këtë Halloween. Ajo realizoi fotot
"Pushtojnë" rrjetin, por këto foto nxorrën bllof motrat Kardashian-Jenner (FOTO LAJM) Prej vitesh, vajzat e familjes Kardashian pushtojnë rrjetet dhe tabloidet në mbarë botën por ajo çka ka rënë në sy në fo
Më e paguara në botë, çfarë ka të veçantë Kendall Jenner (FOTO LAJM) Kendall Jenner është klasifikuar si modelja më e paguar në botë, që nga viti 2017, nga revista e famshme ‘Forbes’. Aj
Show-t të famshëm i erdhi fundi, Kendall Jenner shfaqet në rrugë në super formë (FOTO LAJM) Kendall Jenner është parë për herë të parë në publik, që ku u bë i ditur lajmi se show i famshëm i familjes, “Keeping Up
Për dy arsye, Kendall dëshiron të jetë asistentja e Beyoncé-s Mundësitë që Kendall – e cila rrethohet nga asistentë – të jetë asistentja e Beyoncé-s janë 0, por kjo gjë nuk e pengon
Një tjetër çudi alla-Kardashian, Kendall po del me ish-in e motrës së saj Kourtney? (FOTO LAJM) Sipas kodit (jozyrtar) të vajzave, motra jote nuk duhet të dalë me ish-in tënd, nëse ti nuk je e pranishme. Nëse ndodh n
Çfarë ndodhi? Paditen Kylie dhe Kendall Jenner (FOTO LAJM) Një kompani 161-vjeçare e të brendshmeve ka paditur dy motrat, Kylie dhe Kendall Jenner për hskelje të të drejtës së aut
Kendall sapo tha me zë të lartë kush është prindi më i keq nga motrat Kardashian (FOTO LAJM) Të gjithë jemi të vetëdijshëm që motrat Kardashian-Jenner janë nënat më të famshme në planet. Nga i gjithë klani, e v
Më e paguara në botë, çfarë ka të veçantë Kendall Jenner? (FOTO LAJM) Kendall Jenner është klasifikuar si modelja më e paguar në botë, edhe për vitin 2018, nga revista e famshme "Forbes".
Brenda festës së çmendur të beqarisë së Hailey Bieber (FOTO LAJM) Ajo do të martohet me partnerin e saj muzikant Justin Bieber për të dytën herë në një ceremoni intime në kishë këtë fund
I tallën motrat e saj, përse Kylie Jenner nuk shkoi në "Emmy Awards" (FOTO LAJM) Kylie Jenner nuk i ndoqi motrat e saj pas në ceremoninë e Çmimeve Emmy dhe arsyeja nuk lidhet me atë që mund të mendoni.
"Vetvetja", Kim dhe Kendall kthehen në objekt tallje në "Emmy Awards" (VIDEO) Kim Kardashian dhe Kendall Jenner u bënë objekt talljeje në ceremoninë e çmimeve “Emmy 2019”. Motrat e famshme dolën
Ku ka qenë më parë? Kendall Jenner bëhet bjonde dhe duket perfekt (FOTO LAJM) Besojeni ose jo, por Kendall Jenner tashmë është bjonde. Modelja e njohur ka hequr dorë nga flokët e zinj që rrallë i
Po ju do e kalonit fundjavën me ish-të dashurin tuaj ashtu si Kendall Jenner? (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Kendall Jenner është parë gjatë kësaj fundjave, teksa ka kaluar kohën e lirë me ish-të dashurin e saj,
Qeshëm të gjithë, Caitlyn Jenner ngatërron të bijat, uron Kylie-n me një foto të Kendall (FOTO LAJM) Caitlyn Jenner mund të mos ketë qenë e ftuar, (ose s’ka dashur vetë të shkojë) në udhëtimin e Kylie Jenner në Itali për
Hape tapën e shishes me këmbë, sfida e re që po "çmend rrjetin" (VIDEO) Sfida e re që është bërë virale në internet quhet “Bottle Cap Challenge”, e cila ka prekur edhe të famshmit. Në filli
Kendall Jenner me fustanin e ngushtë, nxjerr në pah elegancën e saj (FOTO LAJM) Kendall Jenner ishte shfaqur e mahnitshme në Manhatan duke shkëlqyer me një fustan të verdhë, që vinte në pah format bom
Xhelozi mes motrash, modelja e njohur bën hapin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Kendall Jenner është e vogla e familjes Kardashian-Jenner dhe shpesh është komentuar se mes Kylie dhe saj ka mosmarrëves
Motrat Kardashian shpërthejnë në Instagram, dalin me veshje joshëse (FOTO LAJM) Motrat Kardashian-Jenner njihen për stilin e tyre të veçantë dhe guximin për të eksperimentuar me gjithçka. Së fundmi