999 rezultate për

kenan

Së shpejti baba, "Ezel" i bën bashkëshortes dhuratën marramendëse (FOTO LAJM) Aktori shumë i njohur për publikun shqiptar nga roli i “Ezelit”, Kenan Imirzalioglu do të bëhet shumë shpejt baba për he
Çfarë duhet te dini mbi kënanë dhe si ta përdorni Kënaja është një pluhur me origjinë bimore e përdorur së shumti në Indi dhe vendet e lindjes. Kënaja mund të përdoret
Baba së shpejti, bashkëshortja e "Ezel" fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Kenan Imirzalioglu dhe bashkëshortja e tij Sinem Kobal po numërojnë ditët për të mbajtur në krah vajzën e tyre. Kobal
Martesa e "Bihter" sërish në krizë, aktorja largohet nga shtëpia (FOTO LAJM) Aktorja Beren Saat të cilën e njohim prej rolit të “Bihterit” në serialin “Dashuri e ndaluar”, prej vitesh është e martu
Do ta bëj baba, "Ezel" nuk kursehet me dhuratat luksoze për bashkëshorten (FOTO LAJM) Aktori i njohur turk Kenan Imirzalioglu, ose siç të gjithë e njohim, “Ezel”, shumë shpejt do të bëhet baba për herë të p
"I kam propozuar 16 herë për martesë", rrëfehet bashkëshorti i aktores "Bihter" (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së aktores Beren Saat me këngëtarin Kenan Dogulu vazhdon të jetë shumë e komentuar në mediat turke.
Aktori i njohur dështon në serialin e ri, mbyllen xhirimet Aktori super i njohur turk në Ballkan, Kenan Imirzalioglu, i njohur në rolin e Ezel-it, të telenovelës me të njëjtin emë
“Ezel” tradhton gruan, kapet duke u puthur me një femër tjetër (FOTO LAJM) Kenan Imirzalioglu është bërë i famshem në Shqipëri nga seriali “Ezel” ku luante rolin kryesor. Kenan është një nga akto
Ezel dhe Ejshan sërish bashkë (FOTO LAJM) Ndjekësit telenovelave në Shqipëri padyshim që e dinë shumë mirë se kush është Ezeli apo Ejshani pasi ata rrembyen zemr
Aktori i njohur humb njërin nga njerëzit më të dashur (FOTO LAJM) Ezeli, siç njihet ndryshe në Shqipëri aktori Kenan Imirzalioglu ka humbur një prej miqve të tij, aktorin Payidar Tufekçi
Radioja gjermane për murin në veri të Kosovës: "Ky është ai muri i famshëm" "Ura mbi lumin Ibër në qytetin e ndarë të Mitrovicës është simbol i konfliktit të Kosovës. Në të vërtetë, ura ndërko
Kenan-i drejt ndarjes? Çfarë po ndodh me aktorin turk? Vetëm 8 muaj pas kurorëzimit në martesë, aktori turk Kenan Imirzalioglu, mund të jetë duke menduar për ndarjen nga partn
Kenan Iseni nga “Grupi i Kumanovës”: Policia po më torturon Pushteti gjyqësor thekson se procesi për Lagjen e trimave do të përfundoje deri në fund të vitit kur edhe do të bëhen pu
Ezeli i jep fund beqarisë, ja kush ja ka “rrëmbyer” zemrën (FOTO LAJM) Aktori turk, Kenan Imirzalioglu, i njohur për rolin e tij të famshëm Ezel, më në fund ka vendosur të martohet. Jeta e
Mediat rozë zbulojnë datën dhe vendin ku do të martohet Ezeli Aktorët më në zë në Turqi duket se kanë vendosur që të martohen. I referohemi një personazhi mjaft të dashur për publiku
Ezeli martohet me modelen I ashtëquajturi "Ezel", më në fund ka vendosur që të hedhë një hap më tej me dashurinë e tij, ndërsa këtë verë ai pritet
Shokon Ezel, rrëfehet për konsumimin e drogës (FOTO LAJM) Aktori i njohur Kenan Imirzalioglu, gjatë një interviste të dhënë së fundmi për një revistë turke, ka pranuar faktin se
Bihteri ende shijon muajin e mjaltit (FOTO LAJM) E njohur për publikun shqiptar në rolin e Bihterit, ajo tashmë me bashkëshortin e saj ende janë duke shijuar muajin e mj
Bihter pa fat edhe në jetën reale, anulohet martesa (FOTO LAJM) Personazhi te telenovela "Dashuri e ndaluar" përzë nga shtëpia partnerin e saj ndërsa çiftit të famshëm po i mbarohen ed
Stamboll, Ezeli aksidentohet me makinë Aktori i njohur turk Kenan Imirzialoglu ku luan rolin e Ezel në serialin po me të njëjtin emër, është aksidentuar me mak