999 rezultate për

kenĂ

Shkullaku zbulon skenarin e zgjedhjeve të 30 qershorit Mbrëmjen e djeshme u diskutua për gjendjen politike në vend edhe në studion e "Opinion". Analisti Armand Shkullaku je
Clinton: Jam ndjerë i kënaqur kur Presidenti Bush njohu Kosovën Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton,është takuar me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Ai është dekoruar me çmimin
Do arrestohen Meta dhe Berisha? Spahiu zbulon skenarët tronditës Ilir Meta tashmë vendosi zyrarisht anullimin e zgjedhjeve të 30 qershorit ku tashmë vendi është futur në kaos. Lid
"I kam marrë masat, jam gjithnjë 3 hapa para", Rama zbulon skenarin Kryeministri Rama ndodhej në Berat për vijimin e fushatës elektorale për zgjedhjet vendore kur presidenti Meta deklaroi
Mos hapja e negociatave dhe skenaret e Zaevit pas vendimit negativ Nëse në qershor ose korrik Maqedonia e Veriut nuk merr datë për nisje negociatash, Kryeministri si opsion e sheh kthimin
Largimi i Gegës, zbulohen prapaskenat Skënder Gega u largua nga Partizani vetëm pasi një sezonit te të kuqtë. Tekniku e mbylli me nder avneturën te 16 herë ka
Zbulohet prapaskena, Griezmann ka nëshkruar që në muajin mars me Barcelonën Antoine Griezmann ka filluar të negociojë me Barcelonën nëntorin e kaluar dhe ka nënshkruar si lojtar i ri i Barcelonës
"Hulku" i KosovĂ«s i kĂ«rkon dyluftim djalit tĂ« Arkanit: KĂ«naqĂ«si ta mbys birin e kriminelit (FOTO LAJM) Bujar Muli, i njohur si “Hulku i KosovĂ«s” i ka kĂ«rkuar dyluftim djali tĂ« kriminelit serb, Arkanit, Veljko Razonatovic.
Mane: Kënaqësi të më kërkojë Reali Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane, insiston se ai është i lumtur në "Anfield", por shton se është kënaqësi për të që nj
Deputeti kosovar kundër bashkimit kombëtar, pretendon se Serbia kënaqet po të bashkohen shqiptarët Deputeti i Alternativës Ilir Deda, ka thënë se Hashim Thaçi po i ndihmon Edi Ramës. Këtë e ndërlidhi edhe me veprimet e
Del nga burgu i dyshuari për vrasjen e Majollarit, nëna e trishtuar tregon prapaskenat Pas një viti nga vrasja e Marjo Majollarit në Tiranë prokuroria nuk ka asnjë të dyshuar dhe të arrestuar. Me kërkesë të
"Messi me quajti gomar", Milner zbulon praskenat e përplasjes me argjetinasin Liverpulit nuk i shkuan mirë gjërat në gjysmëfinalen e parë të Champions-it kundër Barcelonës. Veç humbjes 3-0 në "C
Deputeti kosovar kundër bashkimit kombëtar, pretendon se Serbia kënaqet po të bashkohen shqiptarët Deputeti i Alternativës Ilir Deda, ka thënë se Hashim Thaçi po i ndihmon Edi Ramës. Këtë e ndërlidhi edhe me veprimet e
Kandidati pĂ«r KĂ«lcyrĂ«n: NĂ«se me votoni do tĂ« sjell 20 prostituta tĂ« huaja qĂ« tĂ« kĂ«naqeni I njohur pĂ«r shprehjen “I rĂ«ntĂ« kanceri nĂ« grykĂ« atyre qĂ« s’mĂ« votojnĂ«â€, kur kandidoi nĂ« 2001-shin pĂ«r deputet, Hasbi Ka
Pamje të frikshme: Shembet skena me fëmijë para syve të qindra prindërve (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur disa fëmijë dhe të rritur bien nga një skenë të improvizuar. Nga incidenti mbeti i vdeku
Tre javë shthurje, kështu kënaqen maturantët në Norvegji (FOTO LAJM) Përfundimi i shkollës për adoleshentët në Norvegji shoqërohet me 3 javë shthurje totale. Festa të çmendura ku të gjithë
KĂ«to janĂ« shenjat qĂ« do tĂ« fitojnĂ« kĂ«naqĂ«si kĂ«tĂ« fundjavĂ« Ja cilat nga shenjat e horoskopit do ‘puthen nga yjet’ kĂ«tĂ« fundjavĂ« nĂ« aspektin sentimental tĂ« jetĂ«s. 1. GAFORRJA
Brad Pitt shpreson të punojë sërish me Leonardo DiCaprio: Ishte kënaqësi e madhe Dy yjet më të mëdhenj të ekranit, Brad Pitt dhe Leonardo DiCaprio bashkëpunuan në filmin Quentin Tarantino. Dhe Brad
Allegri drejt ekipit të madh europian Pasi fitoi titullin me Juventusin, Massimiliano Allegri ka njoftuar se nuk do të drejtoj më skuadrën bardh e zi. Por
Ylli i Barcelonës refuzon Interin: Nuk largohem Skuadra e Interit i ka hedhur sytë nga Barçelona për të përforcuar repartin e mesfushës. Emri më i lakuar është ai i Iva