999 rezultate për

kemishe

Gjakoset komentatori pak para super ndeshjes Khabib vs. McGregory (FOTO LAJM) Eshtë çështje minutash fillimi i ndeshjes për kampionin e peshave të lehta në UFC, ndërkohë që para kësaj super përballj
Ledion Liço e kujtoi Dritan Hoxhën me këtë detaj në dasmën e bujshme Ceremonia e martesës së Sara Hoxhës dhe Ledion Liços, e cila u mbajt më 11 gusht në buzë të liqenit të Comos në Itali, t
Zbulohet çmimi stratosferik i këmishës së Marina Vjollcës (FOTO LAJM) Marina Vjollca është njëra ndër moderatoret më të dashura shqiptare. Dhe tani, Vjollca publikoi një fotografi në Inst
Arsyeja pse kopsat e këmishës së burrave dhe grave janë në anë të kundërt A keni vënë re ndonjëherë se këmishat e meshkujve i kanë pullat e tyre në anën e djathtë, ndërsa tek rrobat e grave janë
Gjithë jetën e keni bërë gabim, si përvishen në të vërtetë mëngët e këmishës (VIDEO) Meshkujt të cilët veshin këmisha kryesisht i kthejnë mëngët duke filluar nga M, ndërkaq kështu është shumë më lehtë dhe
Futet në manastir pa këmishë dhe i hidhet sipër një murgeshe (VIDEO) Një motër nderi sypatrembur në manastirin e Kaliningradit në pjesën perëndimore të Rusisë është bërë hit në internet, pa
Çitjane e këmishë, Rama lë pa fjalë me veshjen tek Blendi Fevziu (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mbrëmë ishte i ftuar në "Opinion" ku si rrallë herë më parë i është bashkëngjitur panelit për të d
Tërë jetën tuaj i keni kthyer gabim mëngët e këmishës (VIDEO) Ndodh që shpeshherë një rutinë të caktuar ta mësojmë gabim dhe t’i shtojmë vetes punë. Të mbledhësh mëngën e këmishë
Pamje të rralla, fëmija në Tiranë lind me "këmishë" (FOTO LAJM) Mjekja Anika Dokle ka publikuar një foto të rrallë. Një fenomen që ndodh 1 në 80 mijë lindje, kur fëmija lind me këmi
Ilda Bejleri, del në rrugë e veshur vetëm me këmishë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur sportive Ilda Bejleri është një nga personazhet më të komentuara të showbiz-it shqiptar, si për anë
Ndodh mrekullia në Tiranë, lind foshnja me këmishë Një "mrekulli" ka ndodhur ditën e sotme nënë maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë. NJë fëmijë “me këmishë”, ka ar
Harrojini fustanet, Kejvina shpërthen këmishën në mes të qytetit (VIDEO) Kejvina Kthella është vënë disa herë në qendër të vëmendjes, e kjo në më të shumtat e rasteve, për shkak të formave të s
Kush janë djemtë e "lindur me këmishë" të politikanëve? (FOTO LAJM) Pasi shkruam për bukuroshet e pasura të politikanëve tashmë i erdhi rradha djemve. Në Tiranë politikanët shqiptarë k
I bëri dhuratë për Shën Valentin, vajza nxjerr "blof" 26-vjeçarin (VIDEO) Brad Holmes, 26 vjeç, nga Southampton surprizoi tëdashurën e tij në një mënyrë të pazakontë Jen Davies, 24 vjeçe për Shë
Getit i ikën truri, Marina vesh këmishën me çmimin marramendës (FOTO LAJM) Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Kariera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, ky e
Drejtori i Policisë së Shtetit jep urdhrin e prerë: Jo minifunde, taka dhe streçe Pak ditë pas emërimit, duket se kanë nisur ndryshimet e para nga Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Vel
Tërë jetën tuaj i keni kthyer gabim mëngët e këmishës (VIDEO) Ndodh që shpeshherë një rutinë të caktuar ta mësojmë gabim dhe t’i shtojmë vetes punë. Të mbledhësh mëngën e këmishë
Heynckes: Edhe këmishën e fundit do shisja për këtë lojtarë Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes ka thënë se do të shiste edhe këmishën e fundit për mesfushorin belg, Kevin de
Sophia e Çanit tund rrjetin, foto të nxehta veç me këmishë nate (FOTO LAJM) Xheni Brahaj (Sophia e Zonë e Lirë) është emri më i ri i modelingut dhe botës së televizionit shqiptar dhe që po shkakto
Armina Mevlani publikon foto me këmishë nate nga shtrati (FOTO LAJM) Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar. Karriera e saj si blogere nisi v