999 rezultate për

kembet

Me këto 10 veshje këtë verë do të dukeni më e nxehtë se vetë vera (FOTO LAJM) Vera është stina e preferuar e femrave sidomos kur bëhet fjalë për veshjet dhe ekspozimin e trupit. Nëse po kërkoni për
Si ti mbani këmët e buta Banja e këmbëve është një zakon i çmuar për t’i dhënë lehtësim këmbëve të lodhura në fund të një dite të gjatë. Përgatis
Forconi të pasmet tuaja me një lëvizje të vetme Nësee ndjeni pak dhimbje pas ushtrimeve fizike nuk ka asnjë problem. Madje, kjo gje tregon që stërvitja ka funksionuar
"The Sun" shkruan për Xhakën dhe tifozin që ia puthi këmbët Granit Xhakës ia puthën këmbët në ndeshjen humanitare që u zhvillua më 15 qershor në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë
Këto lloje këpucësh duhen shmangur gjatë verës Të qenit në modë është diçka e bukur, por të qenit e shëndetshme është shumë herë më e bukur. Më poshtë gjeni 6 lloje at
Kur shqiptarët i puthnin këmbët ushtarëve të KFOR-it sapo hynë në Kosovë (VIDEO) Kosova po bëhet gati për të festuar 20-vjetorin e çlirimit nga forcat serbe. 12 Qershori, njihet si dita e çlirimit t
E mbani mend gjimnasten që theu këmbët? Ajo na surprizoi të gjithëve (FOTO & VIDEO) Ajo theu të dyja këmbët gjatë një gare pak muaj më parë duke marrë të gjithë vëmendjen e botës. 22-vjeçarja Samantha
Tatuazh në të dyja këmbët, këto janë fjalët që do ta shoqërojnë përjetë modelen (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella vajza e cila tërhoqi menjëherë vëmnedje që në momentin që u bë velinë në emisionin "Xing me Ermalin" t
Rejan nuk e mbajnë këmbët, italiani rrëzohet në tokë (VIDEO) Një incident aspak i këndshëm u regjistrua në fundin e konferencës për shtyp të trajnerit Edi Reja. Në momentin e për
Tenton të ngrejë shtangën 250kg, peshëngritësit i thyhen dy këmbët (VIDEO) Ky është momenti kur peshëngritësit i janë thyer këmbët pasi u përpoq të ngrejë shtangën me peshë 250kg gjatë një konkur
Për herë të parë këpucët janë prodhuar para 709 viteve Më 20 maj të vitit 1310, prodhohen këpucët e para për të dy këmbët, veças, të djathtë dhe të majtë. Deri atëherë, këp
Aktori i njohur sulmohet pas shpine, ky është veprimi i tij (VIDEO) Aktori i njohur i filmave aksion, Arnold Shchwarzenegger është sulmuar derisa po merrte pjesë në Qendrën e Sandtonit në
Vajza dikur turpërohej por sot është krenare me qimet e saj (FOTO LAJM) Leah Jorgensen, një vajzë 33-vjeçare, vuan nga sindroma “vezore policistike”, një çrregullim hormonal që shkakton rritje
Aktorja shqiptare shfaqet me bikini e këmbet mbi litar (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari mesa duket ka vendosur të largohet nga Shqipëria për të shijuar disa ditë me diell dhe b
Humbi këmbët nga tritoli në 2017, kush ishte shënjestra e atentatit të sotëm në Vlorë Atentati i sotëm në Vlorë ka tronditur qytetin edhe pse për fat të mirë nuk pati viktima përveç një plagosjeje të lehtë.
"Pse nuk më ftove për të më testuar nga koka të këmbët?" Diplomatja i shkruan Ramës Ilda Topalli, ish-sekretarja e parë e Konsullatës së Përgjithshme në Stamboll, e cila u shkarkua nga Gent Cakaj, i është
Kthehet në shtëpi gjen krokodilin duke i rënë ziles (VIDEO) Një grua që sapo ishte shpërngulur në Karolinën e Jugut, është mirëpritur në lagje nga një skenë e pazakontë – një aliga
Pse nuk duhen veshur kurrë këto shapka Shapkat e mbyllura prej gome, të njohura dhe si Crocs, mund të jenë të lehta për të ecur, por sjellin probleme për këmbë
Kjo grua merr 4 000 dollar në muaj vetëm duke treguar këmbët (FOTO LAJM) Gëeneth Lee fiton 4 000 dollar në muaj vetëm duke postuar foto të këmbëve të saj në Instagram duke marrë mijëra pëlqime
Shpërthen “Camp Now”, Messi shënon 2 gola në 4 minuta (VIDEO) Manchester United e nisi ndeshjen në sulm ku rrezikoi që në minutën e parë duke goditur shtyllën. Por janë vendasit a