999 rezultate për

kembes

Miqësojra Gjermani-Serbi përfundon në mënyrë të shëmtuar (VIDEO) Minutat e fundit të ndeshjes miqësore midis Gjermanisë dhe Serbisë patën një episod mjaft të shëmtuar. Sulmuesi i skuadr
Makina përplas keq këmbësoren në aksin Lezhë-Milot Nje tjeter aksident ka ndodhur sot ne mesdite, me pasoje nje grua te aksidentuar rende. Mesohet se ngjarja ndodhi rreth
Makina përplas për vdekje gruan në autostradë Një grua ka humbur jetën mbrëmjen e sotme pasi është përplasur nga një automjet. Rreth orës ‪19:40 në autostrad
Edhe një dënim me vetëm 3 vjet për të dehurin që shtypi për vdekje një këmbësor Gjykata Themelore e Prishtinës ka dënuar me tri vjet e tre muaj burgim, F.V. nga Prishtina, pasi në vitin 2014 goditi me
Përgjaken rrugët e Durrësit Aksident me vdekje në Durrës. Policia informon se një këmbësor 67-vjeçar me iniciale J.P. është përplasur nga një automj
Në Prishtinë treni godet këmbësorin dërgohen në emergjencë Vetëm pak minuta më parë në hyrje të Prishtinës, konkretisht në afërsi të kazermës “Adem Jashari” treni ka goditur një k
Buzëqeshin tifozët e Juventusit, Bonucci gati ndaj Atletico Madrid Një lajm mjaft i mirë ka ardhur për tifopzët e Juventusit sot. Leonardo Bonucci ka lënë pas dëmtin dhe i është rikthyer
Vjen një lajm trishtues nga këmbësorja që u godit nga makina Të shtunën në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku, ku është përfshirë një këmbësore e cila ishte shtatzënë. Polici
Nuk i ka formuar dora e njeriut, sekreti pas kësaj pamjeje (FOTO LAJM) Një fenomen i rrallë natyror që e bën atë të duket si rrotat e borës që janë mbështjellë më vete është kapur në foto.
Fouristrada përplas këmbësorin në Durrës Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në hyrje të qytetit të Durrësit. Sipas informacioneve
E ndoqen këmba këmbës, të dhëna nga dosja hetimore mbi vrasjen e ish-specialit Bilali Prokuroria nuk ka ende asnjë të dyshuar në lidhje me vrasjen dy ditë më parë të Arben Bilalit edhe pse deri më tani janë
Goditet një këmbësor në Pogradec, shoferi tenton të zhduket Një person është përplasur nga një makinë mbrëmjen e sotme në qytetin e Pogradec . Sipas policisë mësohet se 38 –vjeçari
Makina përplas keq dy këmbësoret në Fier Një makinë mësohet se ka përplasur dy këmbësorë gjatë ditës së sotme në qytetin e Fierit. Mësohet se makina tip ‘Be
Policia arreston kreun e PS-së në Prrenjas pasi përplasi këmbësorin Ditën e sotme ish-kryeministri, Sali Bërisha ka denoncuar një ngjarje të rëndë ku sipas postimit, kreu i PS-së në Prrenj
Aksident në Përrenjas-Librazhd, ish-zyrtari përplas këmbësorin me makinë Një këmbësor është përplasur mbrëmjen e sotme nga një automjet në Përrenjas-Librazhd. Mjëti mësohet s eka humbur kont
Pësoi dëmtim në kyçin e këmbës së majtë, kaq ditë do të mungojë Dembele për Barcelonën Barcelona arriti një fitore mbrëmë kundër Leganes me rezultatin 3-1, por sot ka marrë një lajm të hidhur. Barcelona p
Parkimet vend e pavend, policia 478 gjoba brenda ditës Policia Rrugore e Tiranës publikon një tjetër video, ku pasqyron punën e saj të përditshme, teksa këtë herë vihet në duk
Aksident me dy të vdekur në Durrës Një aksident i rëndë është shënuar këtë të shtunë në Durrës pak minuta më parë. Sipas informacioneve paraprake një m
Aksident i frikshëm në Gjirokastër, këmbësori në luftë me vdekjen Një aksident ka ndodhur në rrugën nacionale Gjirokastër-Kakavijë. Një makinë ka aksidentuar një këmbësor. Automjeti t
Tentoi të kalonte autostradën por e përplasi makina, në gjendje të rëndë këmbësori Një person është në gjendje të rëndë pasi është përplasur nga një automjet në autostradën Tiranë-Durrës. Personi ka t