999 rezultate për

kemben

Me këmbën e fashuar dhe paterica, Sonila Meços i ndodh incidenti Gazetarja Sonila Meço ka dëmtuar këmbën këtë vit duke mos e nisur mbarë. Ka qenë vetë ajo që e ka publikuar këmbën e
Luis Muriel e nis me këmbën e mbarë, shënon golin e parë me fanellën e Fiorentinës (VIDEO) Luis Muriel ka shënuar golin e parë për Fiorentinën por në stërvitje me ekipin vjollc, teksa skuadra italiane po kryen f
Shkoi të punonte në kopësht, bakteri i mishit i hëngri tërë këmbën Një 43-vjeçare nga Amerika për pak ka gjetur vdekjen pasi është infektuar nga një "bakterie ha mish". Ai thuajse ka h
Mesfushori i Arsenalit pëson dëmtim të rëndë Arsenali ka bërë të ditur përmes një njoftimi se mesfushori i skuadrës, Henrikh Mkhitaryan, do të mbetet jashtë fushës p
BE këmbëngul se dialogu do të udhëhiqet nga Thaçi Akuzat dhe përplasjet ndërmjet Haradinajt dhe partisë së tij, me Mogherinin dhe Bashkimin Evropian nuk kanë të ndalur. I
Studenti duartrokitet: “Na e hoqën këmbën nga fyti dhe thanë hajde flasim për dajakun” Ka bërë përshtpje mbrëmjen e djeshme deklarata e një studenti në Opinion. Ai ka bërë një krahasim metaforik të gjendj
Klopp me dhimbje koke, Gomez thyen këmbën e majtë (FOTO LAJM) Jurgen Klopp ka marrë një lajm të idhur ditën e sotme. Ai nuk do të llogarisë shërbimet e mbrojtësit, Joe Gomez për 6 ja
Bale i përgjigjet Salahut: Goli im ishte më i bukur Sulmuesi i Real Madridit ende është i inatosur se pse goli i tij mahnitës në finalen e Champions Legues nuk u vlerësua s
"As që dua t’ja di për ju", si u ofendua nga Rama e plagosura (VIDEO) Adelina Shehu, banorë e zonës së Unazës së Re, ka mbetur e plagosur rëndë gjatë protestës së djeshme para parlamentit.
E rëndë në Elbasan, punëtori humbet këmbën gjatë punës Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në Elbasan, ku një 62-vjeçar ka pësuar dëmtime të rënda gjatë punës, duke pr
Mbappe tregon lojtarin ideal Sulmuesi i skuadrës së Paris Saint Germain, Kylian Mbappe ka zbuluar lojtarin ideal duke i kombinuar aftësitë e futbolli
“Mblodha lekët kur më vdiq nëna”, çmimet e çmendura të protezave rëndojnë pacientët Mirela Zefi është një ndër pacientët e shumtë që nuk kanë para për të përballuar çmimet e kripura të protezave. Ajo t
Barça këmbëngul për Firminon Skuadra e Barcelonës duket se e ka humbur besimin te Luis Suarez i cili po kalon një moment shumë negativ sa i përket sh
Kush është ministrja e Ramës me tatuazh në këmbë? (FOTO LAJM) Fotografi Agim Rama ka publikuar një foto ku duket një detaj i veçantë nga njëra prejh anëtareve të kabinetit të kryemin
Valbona ngriti këmbën dhe i hoqi kapelën Robertit, çfarë ndodhi në DWM? Episodi i mbrëmshëm në Dance With Me nuk ka qenë shumë i qetë. Ndër të tjera ajo që ka shkaktuar shumë të qeshura ka
Interi këmbëngul për yllin i Man.City Skuadra e Interit kë pësuar një rritje të menjëhershme pas nisjes së dobët të kampionatit. Zikaltërit kanë arritur disa
Oficer Nuhu këmbëngul: Ka pamje filmike të Taulant Ballës dhe Artur Bushit Në një intervistë për emisionin ‘Kjo Javë’ ish oficeri Emiljano Nuhu, foli nga arratia pas deklaratave të SHÇBA-së, në l
Qytetarët "masakrojnë" miss-in me proteze në këmbë: Juve u mungon zemra! Një vajzë bukuroshe ka zënë vendin e tretë në Miss Italia pavarësisht se ajo ka humbur këmbën kur ishte 13-vjeç. Ajo
Shkoi të punonte në kopësht, bakteri i mishit i hëngri tërë këmbën Një 43-vjeçare nga Amerika për pak ka gjetur vdekjen pasi është infektuar nga një "bakterie ha mish". Ai thuajse ka h
Luke Shaw flet pas dëmtimit të frikshëm (VIDEO) Mbrojtësi anglez, Luke ShaW pësoi një dëmtim kundër Spanjës në Ligën e Kombeve. Ai u përplas me Dani Carvajal pasi p