999 rezultate për

kemben

Yuri Kim "tërheq këmbën zvarrë", infektohet me COVID-19 një tjetër ambasadore Vetëm pak më parë, ambasadorja amerikane Yuri Kim njoftoi se ishte infektuar me Covid. Por duket se jo vetëm ajo ësht
Theu këmbën në malin e Murganës, kështu u transportua nga alpinistët i riu (VIDEO) Një grup alpinistësh kanë mbetur ditën e sotme të bllokuar në malin e Murganës, mbi fshatin Sotirë në Dropull pranë kufi
Nuk e zgjodhi në takim të dytë, Andi këmbëngul për Melisën në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Në puntatën e djeshme në “Për’puthen” u shfaq takimi i parë mes Melisës dhe Andit. Ky i fundit kishte shprehur pëlqimin
Saimiri bëhet lëmsh! Pas Silvanës, shkëmben puthje pasionante me një tjetër vajzë Saimiri pati mbrëmjen e sotme takimin e dytë me Suelën dhe të dy u përfshinë në disa skena shumë pasionante. Ata të dy s
"Për qorrat dhe budallenjtë", Shqipja këmbëngul se Tea dhe Andi janë të lidhur prej vitesh (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e "Përputhen", tre ditë më parë Shqipe Hysenaj publikoi një foto në Instastory që ngjalli shumë debat n
Biden shenjestrohet nga rrjeti, vesh dy këpucë të ndryshme në rrugë Joe Biden po bën xhiron e rrjetit për shkak të disa fotografive që ka shkrepur paparazi. Ditën e djeshme ai është par
Tea dhe Andi të lidhur prej vitesh? Shqipja këmbëngul dhe gjen "prova" (FOTO LAJM) Dje ish-konkurrentja e "Përputhen", Shqipe Hysenaj publikoi një foto në Instastory që ngjalli shumë debat në rrjet. Shqi
U kapën teksa shkëmbenin kokainën, arrestohen tre persona Tre persona janë arrestuar në flagrancë në Durrës, pasi u kapën nga policia duke shkëmbyer lëndë narkotike, të llojit ko
Fitoi duelin me Justin Gaethje, Khabib përfundon në spital Presidenti i UFC, Dana White, ka zbuluar se cila ishte gjendja e Khabib Nurmagomedov pas duelit me Justin Gaethje. Kh
Fansja sy-shqiponjë i shpëton jetën gazetares, i zbulon kancerin vetëm nga raportimi LIVE Një gazetare i ka shpëtuar vdekjes vetëm nga syri i mprehtë i një fanseje që e ndiqte gjatë raportimeve. Gruaja i ka
Pamje tronditëse, mbrojtësi i Kolumbisë thyen këmbën në ndeshje (VIDEO) Kolumbia nuk hasi vështirësi për të mposhtur 3-0 në shtëpi Venezuelën, duke marrë tre pikët e para në eliminatoret e Kat
TRONDITËSE/ Ushtari armen lidh veten me zinxhir që të mos lëshojë frontin Një ushtar armen është gjetur i lidhur me zinxhir në vendin e tij të luftimit. Pasi morën pozicionin e armenëve, ush
Armenët ngrenë flamurin e bardhë, dalin pamjet e sulmeve nga azerët (VIDEO) Lufta është e ashpër mes Azerbajxhanit dhe Armenisë në rajonin e Nagorno Karabakhut me një numër të madh viktimash nga t
Humbi këmbën pas komplikacioneve në operacion, ish-Miss Universi aktive në rrjet (FOTO LAJM) Një bukuroshe kolumbiane që ka konkuruar në Miss Universe u detyrua të gjymtonte këmbën e saj pas komplikacioneve të një
Milani e nis me këmbën e mbarë, Ibra nuk njeh moshë (VIDEO) Milani e ka nisur me këmbën e mbarë Serie A. Kuqezinjtë kanë fituar 2-0 në shtëpi ndaj Bologna. Ishte Ibra ai i c
Fansja sy-shqiponjë i shpëton jetën gazetares, i zbulon kancerin vetëm nga raportimi LIVE Një gazetare i ka shpëtuar vdekjes vetëm nga syri i mprehtë i një fanseje që e ndiqte gjatë raportimeve. Gruaja i ka
AAK-ja këmbëngul që Ramush Haradinaj është kandidat i denjë për president Kryetari i komunës së Klinës, Zenun Elezaj,thotë se çdo marrëveshje e arritur ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është e që ka
Shqipëria e nis me këmbën e mbarë Ligën e Kombeve, kuqezinjtë dalin me 3 pika të arta nga Bjellorusia (VIDEO) Shqipëria e ka nisur me këmbën e mbarë Ligën e Kombeve duke mposhtur 0-2 Bjellorusinë duke marrë 3 pikë të arta. Kuqe
Harron Balotelin, ish-partnerja shkëmben puthje të zjarrta me italianin e famshëm (FOTO LAJM) Ish-partnerja e Mario Balotelit, Rafaela Fiko, ka nisur një romancë të re, teksa ka vendosur ta mbyllë me futbollin.
Bën sikur ka thyer këmbën, penalltia e Realit po "trondit" Twitterin (VIDEO) Real Madridi fitoi falë një penalltie jo fort bindëse ndaj Getafes, në ndeshjen e radhës të La Liga, duke e çuar në 4 pi