999 rezultate për

kembekryq

I nxehti ulet këmbëkryq, diell përvëlues gjatë mesditës Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Në disa vende do të ketë vranësira të pakta, si dhe do
Ulur këmbëkryq e me çifteli, kështu u prit Haradinaj në Drenicë (VIDEO) Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj dje ka qëndruar në dhomëne anëtarit të ri të AAK-së, ish-asambeistit
Dimri ulet këmbëkryq në Shqipëri, temperaturat bien ndjeshëm Si pasojë e ardhjes së masave ajrore më të ftohta, i gjithë territori i Shqipërisë do të kushtëzohet nga mot i qëndruesh
Paralizohet "Zogu i Zi", studentët ulen këmbëkryq në rrugë (VIDEO) Pas përplasjeve mes policisë dhe protestuesve para kryeministrisë, një pjesë e madhe e studentëve janë drejtuar për tek
"Na sillni çadra", studentët ulen këmbëkryq para Kryeministrisë Sot është dita e 10 e protestës së studentëve dhe ende nuk ëhstë arritur zgjidhja e 8 kërkesave të tyre. Pasi kanë p
Akull dhe borë, dimri ulet këmbëkryq në Shqipëri Dimri ka ardhur me kuptimin e plotë të fjalës në Shqipëri me temperatura nën zero në pjesën më të madhe të vendit. Ma
Dimri "këmbëkryq" në Shqipëri, temperaturat vijojnë rënien Vijon ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në të gjithë vendin deri në mesditë. Më tej pritet shtim i vranësi
Këmbëkryq pranë oxhakut, Meta bëhet "malësor" në Kukës (FOTO LAJM) Presidenti i vendit, Ilir Meta ka udhëtuar në këtë fillim jave drejt Kukësit. Meta ka postuar disa foto nga vizita e
5 mijë lek në muaj, mjerimi ulet këmbëkryq në familjen bulqizake Një familje me 8 anëtarë jeton me vetëm 5 mijë leke në muaj në një kasolle në fshatin Çerenec të Bulqizës. Qemal Varg
PROTESTA/ Basha ulet këmbëkryq para kryeministrisë, rikthehet Berisha: Filloi revolucioni demokratik! Pas fjalës së kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe thirrjes për tu ngujuar para kryeministrisë mësohet se B
Turistët turq ulen këmbëkryq në autobus dhe nisin lojën me letra Disa turistë turq kanë hipur në autobuzin e linzës, dhe kanë bërë një veprim i cili për një udhëtar normal në Shqipëri
Donald Lu këmbëkryq në shtëpinë e Myftiut të Tiranës, ulet gju më gju me popullin Kush do ta mendonte që ambasadori Donald Lu, do ti përshtatej mjaft mirë traditave shqiptare të pasuara ndër breza. Ai ë
"Prishtina lexon", Ahmeti këmbëkryq me fëmijët (FOTO LAJM) Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, po merr pjesë në "Prishtina lexon", e cila organizohet me rastin e Ditë
Varfëria ulur këmbëkryq në Kosovë Deputetja e LDK-së, Alma Lama ka postuar një foto të një fëmije të vogël kosovar, duke thënë se koha e Migjenit është pr
Basha i kundërpërgjigjet Ramës: Varfëria e ulur këmbëkryq, gjeli krekoset majë plehut Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama me anë të postimit të radhës n
Arbitri i bie bilbilit, lojtarët këmbëkryq në fushë (VIDEO) Me një koreografi të njësuar dhe të parapërgatitur futbollistët në Brazil ka shprehur protestën e tyre në lidhje me ritm
Rama, Thaçi, Erdogan, këmbëkryq në odën e Prizrenit (FOTO-LAJM) Kryeministri i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe mikpritësi, kryeministri i Kosovës,
Studentët e Ekonomikut këmbëkryq para fakultetit Studentët e Fakultetit të Ekonomisë u ulën sot këmbëkryq para oborrit të mbetur të fakultetit në shenjë proteste ndaj g
Japoni, aty ku beqaria ulet këmbëkryq Shumica e japonezëve nuk kanë një të dashur dhe nuk e duan një të tillë, ishte përfundimi i një studimi qeveritar. N
Minatorët përplasen me policinë Mbështetës të minatorëve grevistë bllokuan mëngjesin e sotëm rrugën nacionale në hyrje të Bulqizës, duke paralizuar traf