999 rezultate për

kelvi

Sherr mes Encës dhe Kelvit? Flet moderatori Prezantuesi i njohur ka qenë i ftuar në rubrikën "Spill the tea" ku për herë të parë ka zbuluar se nuk flet me këngëtare
Dalin pamjet, moderatori i njohur shqiptar martohet live në Radio (FOTO LAJM) Moderatori i njohur i ekranit, Kelvi Kadilli është martuar sot live gjatë emisionit radiofonik "Radio travel". Ai ësh
A do të largohet Dojna dhe Kelvi nga Top Channel? Top Channel ka publikuar reklamën e emisionit të ri, që do të transmetohet çdo ditë në orën 15:45. Emisioni do të titull
Skandaloze, moderatori i njohur shqiptar urinon mes rrugës (VIDEO) Bëhet fjalë për moderatorin e “Pop Culture” Kelvi Kadilli. Ai ka habitur ndjekësit kur ka postuar në Instagram një v
Sherri me Kelvin, Kastro Zizo e sqaron për herë të parë U duk sikur mes Katsro Zizos dhe Kelvi Kadillit pati një debat, lajm i cili mori dhenë në rrjete sociale. Kastro ka q
Kimi në shtrat me Dojnën? Kelvi ngjall dyshimet se janë të lidhur Sezoni i parë i “Pop Culture nisi me Kelvi Kadillin dhe Dojna Memën. Kadilli la INTv dhe iu desh të zgjidhte mes propozi
Moderatorin shqiptar e kërcënojnë me jetë: Do të të vras! Kelvi Kadilli, moderatori i “Pop Culture” sapo ka eksperimentuar dhe në muzikë. Këto ditë ka publikuar klipin “Vajzat e
Kelvi Kadilli i futet muzikës, së shpejti kënga e parë e moderatorit! (VIDEO) E kemi fjalën për moderatorin simpatik e jo vetëm, transparent dhe mbi të gjitha, mistrec në ekran, Kelvi Kadilli! A
Plas debati mes Kastro Zizos dhe Kelvi Kadillit Kastro Zizo është dalluar për shkak të karakterit të tij të veçantë. Sw fundmi Kastro Zizo dhe Kelvi Kadilli janë përfsh
Sot prezanton në “Top Channel”, por përpara famës dilte në klipe për 50 mijë Kelvi Kadilli është moderatori i hapur dhe pa tabu në ekran me intervistat e tij të lirshme. Dikur ai ka qënë pjesë e nj
Moderatori shpërthen papritur kundër Gertës: M’u lute për numra telefoni Dikur në In Tv, sot në Top Channel, moderatori Kelvi Kadilli ka publikuar në rrjete sociale një foto, e cila është komen
Dha intervistë në Top Channel, Albi Nako pushon nga puna balerinin e Tv Klan Tashmë e dini se ngacmimet e Kelvi Kadillit bëhen në Top Channel në emisionin e tij së bashku me Dojna Memën, Pop Cultur