999 rezultate për

kelmendi

Prokuroria: Haxhiu dhe Muhamet Kelmendi, merren në pyetje për "Syrin e Popullit" Lidhur me organizatën kriminale "Syri i Popullit’’, Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), është duke i zhv
Gëzimi: Po më shtinë me zor që t'i dua homoseksualët Kreu i partisë Fjala, Gëzim Kelmendi, ka treguar se Facebook i ka fshirë statusin ën të cilin ai u shpreh kundër paradës
Kelmendi sulmon LGBTI: Janë mbartës të AIDS Kreu i partisë Fjala, Gëzim Kelmendi, ka dalë kundër Paradës së Krenarisë së komunitetit LGBTI, që është paralajmëruar t
Kelmendi: VV armike e Turqisë, mbështet pavarësinë e kurdëve Ish-deputeti Gëzim Kelmendi është përfshirë në debatin se kush e financon Lëvizjen Vetëvendosje. Ai ka thënë se ësht
Ramiz Kelmendi jep një zgjidhje për pagesat e veteranëve Deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës nga LDK, Ramiz Kelmendi ka deklaruar se liderët tonë politik, së bashku me
Ndodh edhe kjo: Mposhtet Majlinda Kelmendi, s'ka medalje të artë Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi ka humbur mundësinë që të luftojë për medaljen e artë në Botërorin që po mbahet në
Majlinda Kelmendi, shembull se si duhet nderuar Kosova Kampionia e shumëfishtë olimpike, Majlinda Kelmendi, është nderuar me çmimin më të madh në karrierë në Budapest të Hunga
Kjo është kandidatja me mbulesë për kryetare të Pejës Partia Fjala ka kandiduar një femër me mbulesë për kryetare të Komunës së Pejës. Partia e drejtuar nga ish-deputeti G
Kelmendi: Teuta Rugova është viktimë e një detyrimi familjar, motra gjithmonë flijohet për vëlla (VIDEO) Deputeti i LDK-së, Ramiz Kelmendi, në emisionin “InfoBox” në RTV Dukagjini, ka folur edhe për vendimin e Teuta Rugovës p
Publikohet renditja Botërore, Majlinda Kelmendi bindshëm në krye Është publikuar renditja e re e Federatës Botërore të Xhudos, dy javë para fillimit të Kampionatit Botëror që mbahet në
Gëzim Kelmendi: E tmerrshme lufta e Vetëvendosjes kundër fesë Ish-Deputeti i VV-së Gëzim Kelmendi ka reaguar ndaj një e-maili që aktivisti i VV-së Zgjim Hyseni u ka dërguar militantë
Masakroi me thikë gruan dhe e dogji me acid, kapet burri pas 36 orësh arrati Është arrestuar mbrëmjen e së dielës vonë pranë Russi, në Ravenna, pas një arratie 36 orëshe, Enver Kelmendi, murator 43
Kelmendi: Organizata ekstremiste "Obraz" e ndaluar në Serbi dje e pranishme në Kosovë Derisa disa qytetarë serb të Kosovës dje janë mbledhur në Gazimestan për të shënuar përvjetorin e betejës së humbur nga
Kelmendi: Asnjë në LDK nuk do ta votojë qeverinë PAN (VIDEO) Zëvendëskryeministri në largim i Kosovës, Ramiz Kelmendi, është shprehur se as ai e as deputetet tjerë të LDK-së nuk do
Kelmendi-VV-së: Ideologjia juaj është e rrezikshme, financoheni nga Serbia Kreu i partisë FJALA, Gëzim Kelmendi ka deklaruar se nëse ndokush në Kosovë financohet dhe kontrollohet nga Serbia, atë
Gëzim Kelmendi: E kam ofruar dorëheqjen në parti, por s'po e pranojnë (VIDEO) Kryetari i Partisë Fjala, Gëzim Kelmendi, ka thënë se ka ofruar dorëheqjen, pasi partia e tij nuk arriti të kalojë pragu
Kelmendi i përgjigjet Ahmetit: Jam gati për debat televiziv Kërkesës së kryetarit të Prishtinës dhe kandidatit të Vetëvendosjes për deputet, Shpend Ahmetit, për një debat televiziv
Kosova ka xhudiste të tjera "të arta" si Majlinda Kelmendi Xhudoja kosovare po vazhdon të ngjitet në majat e xhudos botërore. Kur kanë kaluar vetëm katër muajt e parë të vitit 201
Njihuni me 7 mafiozët më të famshëm shqiptarë (FOTO LAJM) Bëhet fjalë për personazhe të njohura të botës së nëndheshme të krimit, të cilët kanë bërë emër jo vetëm në Shqipëri por
E jashtëzakonshme, Majlinda Kelmendi shpallet kampione e Evropës Majlinda Kelmendi është shpallur kampione e re e Evropës. Xhudistja nga Kosova e ka fituar këtë çmim për herë të tretë n