999 rezultate për

kelly

U përfol se është fejuar me Machine Gun Kelly, reagon Megan Fox (FOTO LAJM) Megan Fox ka hedhur poshtë thashethemet për një fejesë të mundshme me partnerin e ri, Machine Gun Kelly. Ylli i “Transfo
Tre ditë më parë u shfaq me të dashurin e ri, Megan Fox i jep divorcin bashkëshortit (FOTO LAJM) Megan Fox është ndarë zyrtarisht nga bashkëshorti i saj Brian Austin Green. Vetëm tre ditë pasi u shfaq për herë të
E kishit menduar, sa është paga vjetore e një astronauti? Astronautët e NASA-s mund të llogarisin në një maksimum të një kategorie të oficerëve federalë GS-15, e cila është e bar
Tre muaj pas ndarjes nga jeta, John Travolta i dedikon gruas urimin më të ndjerë (FOTO LAJM) Në korrik të këtij viti, bashkëshortja e aktorit John Travolta, Kelly Preston, humbi betejën me kancerin në gji dhe ndër
40-vjeçarja imazh i kalendarit 2021, ylli televiziv vjen mjaft joshëse (FOTO LAJM) Bukuroshja Kelly Brook ka realizuar një set fotografik duke treguar linjat trupore. Prezantuesja e Heart Radio Kelly
Thellohet divorci i Kelly, këngëtarja paditet nga ish-vjehrri Drama e divorcit të këngëtares Kelly Clarkson po kalon në një tjetër nivel. Tani, mësohet se Clarkson është paditur nga
Largoi Lovren, Liverpool në ndjekje të mbrojtësit të Bournemouth Gjatë kësaj jave u zyrtarizua kalimi i Dejan Lovren në Zenit. Pas largimit të tij, Liverpool po kërkon një zëvendësues p
Zbulohet sekreti, si bizhuteritë e mbretëreshës Elizabeth shkëlqejnë gjithmonë Mbretëresha Elizabeth II është tepër e fiksuar që bizhuteritë të shkëlqejnë dhe sigurisht që një gjë të tillë nuk kishim
Zbulohet sekreti, si bizhuteritë e mbretëreshës Elizabeth shkëlqejnë gjithmonë Mbretëresha Elizabeth II është tepër e fiksuar që bizhuteritë të shkëlqejnë dhe sigurisht që një gjë të tillë nuk kishim
Edhe një herë krenarë, Dua Lipa dhe Bebe Rexha pjesë e jurisë së spektaklit të madh (FOTO LAJM) Dy këngëtaret e njohura shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, kanë bërë të ditur se do të jenë pjesë e se
E rrethuar nga meshkujt, modelja feston 40 vjetorin në mënyrën më të çmendur (VIDEO) Aktorja dhe modelja e njohur Kelly Brook ka festuar së fundmi ditëlindjen. Ylli i televizionit ka mbushur plot 40 vjeç d
Çifti rrezikon për foton perfekte, pritet keq nga ndjekësit Një çift është kritikuar për varjen afër një pishine natyrale për të nxjerrë një fotografi për Instagram. Në pamjet e
E kishit menduar, sa është paga vjetore e një astronauti? Astronautët e NASA-s mund të llogarisin në një maksimum të një kategorie të oficerëve federalë GS-15, e cila është e bar
Akuza të rënda për prostitucion ndaj këngëtarit, këtë rradhë 2 vajza të mitura Prokurorët në Minesota kanë akuzuar këngëtarin R. Kelly për dy akuza prostitucioni dhe kërkesë për një vajzë nën moshën
Modelja shkrihet në saunë (FOTO LAJM) Nxehtësia në maksimum! Modelja e Victoria Secret, Kelly Gale ka treguar turpin e saj seksi derisa ka postuar në bikine b
Nga martesa përfundon në spital, habiten mjekët (FOTO LAJM) Kelly po përjetonte ditën më të lumtur të saj, derisa i filloi dhimbja e kokës, që nuk e kishte për herë të parë. Asaj k
Njihuni me nënën beqare që fitoi 13 mijë dollarë me meshkujt e internetit Një nënë beqare nga Kalifornia ka menduar një mënyrë tjetër për të siguruar të ardhura për fëmijën e saj. Kelly Popil
“Mbrëmë Rihannës i lashë shenja në qafë”, Eminem tërbon rrjetin Ajo për të cilën po flasin të gjithë është lufta e hapur muzikore e Eminem dhe Machine Gun Kelly. Ata po sulmojnë një
E kolme, por bukuroshe: Kelly mahnit nga Tajlanda (FOTO LAJM) Ajo është njëra prej femrave me gjoksin më bombastik në botë. Kelly Brook ka treguar edhe njëherë format e saj seksi de
Serbët e fishkëllyen, Shaqiri: E meritonim fitoren! Xherdan Shaqiri, ka mohuar me një pjekuri për t'u vlerësuar se shqiponja e tij teksa festonte golin ishte një provokim p