999 rezultate për

keler

Dasma shqiptare në Karaibe, nusja braziliane përlotet nga surpriza e prindërve mirditorë Nga viti 1990 e deri më sot po bëhen gati tre dekada që me qindra e mijra shqiptarë kanë lënë vëndin e tyre dhe janë shp
Balotelli, dush të ftohtë kundër skelerozës (VIDEO) Mario Balotelli ka marrë pjesë në "Ice Bucket Challenge", iniciativa në favor të ALS (Amyotrophic Lateral Sclerosis) Ass
Topi ne Gjermani, ne takimin me Keler diskutohet per vizat Presidenti i Republikës, Bamir Topi është takuar sot me homologun gjerman Horst Këler. Gjatë ta