999 rezultate për

keko

Rrëmbyen bashkëkombasin, pranga 5 shqiptarëve në Britani Policia britanike ka arrestuar 5 shtetas shqiptarë, pasi akuzohen për rrëmbimin e një 19-vjeçari, bashkëkombasi i tyre.
Ja momenti kur Messi e Mascherano ofendohen nga bashkëkombasit e tyre (VIDEO) Një incident ka ndodhur në Aeroportin Ndërkombëtar "Narita", në Tokio. Kur lojtarët e Barcelonës ishin përgatitur për
E qëllojnë me thikë në gjoks sepse komplimentoi një femër, vdes shqiptari në Itali Komplimentat për një femër teksa kërcente në lokal, i kanë marrë jetën një të riu shqiptar, i cili është qëlluar me thik
Shqiptari vret bashkëkombasin për 500 euro Një shqiptar është dënuar në Itali me 15 vite burg, për shkak se ka vrarë me thikë bashkëkombasin e tij në qytezën e Bro
Ben Blushi dikur gazetar e sot politikan Ai është një zë shumë kritik brënda radhëve të PS, e ndërsa më herët mbante statusin e gazetarit. Sikurse në këtë fo
Intervista e fundit e Boris Nemtsovit: Rusia, një fashizëm hibrid bashkëkohor Newsweek Opozita po del në rrugë, megjithatë regjimi qëndron më i fortë se kurrë. A do të ndryshojë Rusia?
Real Madrid, Marcelo i tregon vendin bashkëkombasit të tij (VIDEO) Mbrojtësi i Real Madrid Marcelo nuk tregon aspak respekt për afrimin e janarit te "Los Blancos", Lucas Silva. Gjatë s
Mourinho do bashkëkombasin e tij te Chelsea Jose Mourinho provon të sjellë te Chelsea një bashkëkombas të tijin: Joao Moutinho. Sipas asaj që raportin "Daily Expres
Dule: Nuk ka legjislacion bashkëkohor për të drejtat e minoriteteve Dule ka nënvizuar sot faktin se nuk ka legjislacion bashkëkohor për të drejtat e minoriteteve. Në një tryezë të organizu
United këmbëngul për Bale Pavarësisht mohimeve të ditëve të fundit se Gareth Bale nuk do të largohet nga Real Madrid, megjithatë, Manchester Unite
Ja si do të transformohet qendra e qytetit të Lezhës (FOTO-LAJM) Fondi i Zhvillimit të Rajoneve ka akorduar një fond prej 3 milione dollaresh për rikonstruksionin e qendrës së qytetit t
12 vjet pa Teodor Kekon Sot mbushen 12 vjet nga ndarja nga jeta e Teodor Kekos, shkrimtarit qe zbuloi praninë e tjetrit, kaq thjesht, kaq butë d
Futbollisti serb i Dritës kërcënohet nga bashkëkombasit e tij Futbollisti serb, Aleksandër Sosiç po ballafaqohet me kërcënime nga ana e bashkëkombasve të tij. Kjo, pasi ai tha se
All Eagles, nis sot festivali i muzikës etnike dhe bashkëkohore “Gjithë shqiponjat ulen këtu” është slogani i “All Eagles Fest”, i cili nis sot në 18:30 në atriumin (oborrin) e Muzeut
Tuna "e kall" në një diskotekë në Zvicër Tuna duket të jetë plot energji pas një pushimi të gjatë që ka bërë së bashku me të dashurin e saj Cozman në Xhamajkë dh
Inter, Zanetti vlerëson dy bashkëkombasit e tij Javier Zanetti mbron Mauri Icardin dhe paraqitjet e tij, edhe pse të pakta në fushën e lojës. Sipas kapitenit, Mauro ka
Nagatomo, Futbollisti Aziatik i Vitit (FOTO LAJM) Festë në shtëpinë e Inter: Yuto Nagatomo është zgjedhur futbollisti aziatik i vitit. Futbollisti japonez e ka fituar për
Basha i këkon Venizelosit njohjen e pavarësisë së Kosovës Në vijim të vizitës së tij në Tiranë, Zv. Kryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë, Evangelos Venizellos
Ambasada e Brazilit feston Ditën Kombëtare Ambasada e Brazilit në Shqipëri feston Ditën Kombëtare. Me këtë rast është organizuar një aktivitet ku janë shfaqur edhe
Merkato, Conte kërkon Nanin Juve do të përpiqet deri në fund të merkatos për të blerë lojatrin e Manchester United, Nani. Sipas njoftimeve të shtyp