999 rezultate për

keko

Prej 4 ditësh tek Infektivi, ndërron jetë mjeku i njohur Ditën e sotme është ndarë nga jeta një tjetër mjek nga COVID-19. Neës 24 raporton se si pasojë e kontraksioneve që i
"Luan me bashkëkombasit dhe kone me Greqinë", Shpëtim Idrizi ironizon publiisht Ramën Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi vjen me një reagim të gjatë përsa i përket vizitës së kryeministrit Edi Rama, ditën e dje
Courtois për bashkëkombasin e tij te Reali: Do të shpërthejë Thibaut Courtois ka shprehur besimin e tij të plotë në Eden Hazard. Portieri i kombëtares së Belgjikës beson se shoku
E zbulon bashkëkombasi i tij te Reali: Hazard është i trishtuar Thibaut Courtois pranon se Eden Hazard është pak i dëshpëruar, pas largimit nga skuadra shkaku i lëndimit. Ylli i Kom
Rama mesazh bashkëkombasve në Malin e Zi: Votoni listën shqiptare Edi Rama I është drejtuar me një mesazh të gjithë bashkëkombasve në Malin e Zi për të votuar listën shqiptare teksa pas
"Pse më je mërzitur të keqen Dori jot?", Rama homazh për Teodor Kekon Kryeministri Edi Rama sot ka ndarë në Facebook një mesazh homazh teksa kujton të madhin Teodor Keko, që për gjithë të nj
Courtois mbështet bashkëkombasin e tij te Reali: Skuadra ka nevojë për të Hazard nuk pati momentet më të mira që nga kalimi i tij te Real Madrid, duke u përballu me shumë lëndime që i pamundësua
E zbulon bashkëkombasi i tij: James Rodriguez drejtë Manchesterit James Rodriguez duhet të synojë që të transferohet tek Manchester United, sipas bashkëkombasit të tij, Faustino Asprilla
Dembele kontakton me bashkëkombasin te United, rriten spekullimet Ousmane Dembele është një nga blerjet më të dështuara të Barcelonës, jo për shkak të mungesës së cilësive të sulmuesit,
U "masakrua" nga bashkëkombasit pse mbështet Kosovë, Miss Serbia nuk ndalet (FOTO LAJM) Edhe pasi u masakruan nga mediat serbe, pas gjesteve në mbështetje të Kosovës, Missi serb Irina Jovanka nuk ndalet! N
Ronaldo jep "OK" për bashkëkombasin e tij, Juve gati ta transferojë në verë yllin e Barcelonës Juventus ka filluar të mendojnë për transferimet në verw. Siç raporton "Don Balon" kampionët e Italisë kanë identifik
Igli Tare: I gatshëm të bëj gjithçka për t’u ndihmuar bashkëkombësve të mi Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare ka reaguar pas tërmetit të fuqishëm që ka goditur sot Shqipërinë, duke thënë se do
Ronaldo mesazh prekës bashkëkombasin e tij që theu këmbën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo e ka dërguar një mesazh prekës në mbështetje të Andre Gomesit të Evertonit, pasi ky i fundit e pësoi n
Bashkia Shkodër u këkon shkollave të mbyllin dyert pë KZAZ-të Bashkia Shkodër u ka dërguar një shkresë shkollave të qytetit dhe në njësitë administrative të saj të mos lejojnë të aks
Neymar niset urgjent në Torino, zbulohet arsyea e udhëtimit Një fluturim i Neymar drejt Torinos, mund të ngjallë dyshime për të ardhmen e sulmuesit brazilian, që vazhdon të spekulo
Pezullohet Rektori i Universiteti të Tiranës, Besa Shahini i kërkon Metës shkarkimin Ministrja e Arsimit Besa Shahini vendos pezullimin e rektorit të Universitetit të Tiranës dhe ia këkon presidentit ta sh
120 thika bashkëkombasit, dënohet në Angli "Tony Montana" nga Shqipëria Ai ia kishte vendosur pseudonimin vetes "Tony Montana" duke u nisur nga filmi i famshëm “Scarface”. Shqiptari Mane D
Dënohet shqiptari që vrau bashkëkombasin për kontrollin e prostitutave Është dënuar me 18 vite burg shqiptari Emiliano Bigmeti, 23 vjeç, i cili më 15 shtator 2017, vrau me armë zjarri bashkat
Arrestohet në Spanjë shqiptari i super kërkuar, vrau bashkëkombësin për prostituta Policia e Katalonjës "Mossos de esquadra" në bashkëpunim me autoritetet italiane kanë arrestuar shqiptarin e shumë kërku
Ederson si Alisson, pret një supergjuajtje (VIDEO) Pas elozheve per Alisson për pritjen fantastike ndaj Napolit mbrëmjen e së martës, rivali i tij te Brazili Ederson, i ci