999 rezultate për

keko

Bashkia Shkodër u këkon shkollave të mbyllin dyert pë KZAZ-të Bashkia Shkodër u ka dërguar një shkresë shkollave të qytetit dhe në njësitë administrative të saj të mos lejojnë të aks
Neymar niset urgjent në Torino, zbulohet arsyea e udhëtimit Një fluturim i Neymar drejt Torinos, mund të ngjallë dyshime për të ardhmen e sulmuesit brazilian, që vazhdon të spekulo
Pezullohet Rektori i Universiteti të Tiranës, Besa Shahini i kërkon Metës shkarkimin Ministrja e Arsimit Besa Shahini vendos pezullimin e rektorit të Universitetit të Tiranës dhe ia këkon presidentit ta sh
120 thika bashkëkombasit, dënohet në Angli "Tony Montana" nga Shqipëria Ai ia kishte vendosur pseudonimin vetes "Tony Montana" duke u nisur nga filmi i famshëm “Scarface”. Shqiptari Mane D
Dënohet shqiptari që vrau bashkëkombasin për kontrollin e prostitutave Është dënuar me 18 vite burg shqiptari Emiliano Bigmeti, 23 vjeç, i cili më 15 shtator 2017, vrau me armë zjarri bashkat
Arrestohet në Spanjë shqiptari i super kërkuar, vrau bashkëkombësin për prostituta Policia e Katalonjës "Mossos de esquadra" në bashkëpunim me autoritetet italiane kanë arrestuar shqiptarin e shumë kërku
Ederson si Alisson, pret një supergjuajtje (VIDEO) Pas elozheve per Alisson për pritjen fantastike ndaj Napolit mbrëmjen e së martës, rivali i tij te Brazili Ederson, i ci
HARTA/ Kujdes! Si devijohet trafiku tek Sheshi "Shqiponja" (FOTO LAJM) Me nisjen e punimeve për ndërtimin e Unazës së Re, është krijuar një situatë kaotike me trafikun në këtë sheshin "Shqipo
U përlesh me gazetarin, Ribery i këkon falje Franck Ribery e ka pranuar se ishte përfshirë në një zënkë me një gazetar, të cilin thuhet se e ka goditur me shuplakë.
Përplasi prostitutën shqiptare në Itali, kush është bashkëkombasi i arrestuar Autoritetet italiane kanë arrestuar një 23 vjeçar shqiptar, pasi ky i fundit ka përplasur me furgonin e tij një vajzë sh
Thibaut Courtois këkon me ngulm largimin nga Chelsea Portier i Chelseat, Thibaut Courtois kërkon largimin nga klubi londinez. Ai këtë gjë ia ka thënë edhe trajnerit të r
U largua nga kombëtarja, shikoni çfarë bëjnë bashkëkombasit e Mesut Ozil në Turqi (FOTO LAJM) Mesut Ozil u largua nga Kombëtarja Gjermane dhe tashmë ai ka gjetur një mbështetje tepër të madhe në Turqi. Pasi mor
LAJM I FUNDIT/ Sheshi “Skënderbej” merr çmimin Evropian për Hapësirën Publike Urbane 2018 në Barcelonë Pas vlerësimeve që mori në bienalen e Çikagos një vit më parë, sot sheshi “Skënderbej” ka marrë çmimin prestigjioz Evrop
U hodh nga kati i pestë, i riu vuante nga depresioni Një 32 vjeçar, me iniciale K.R, është vetëvrarë duke u hedhur nga kati i pestë ditën e djeshmenë rrugën “Xhanfize Keko.
Salah ndihmon bashkëkombasit e tij me golat e shënuar në Premier League Ai është lojtari më o përfolur si në ishull dhe në të gjithë botën, duke i mahnitur me paraqitjet e tij ndhesje pas ndes
Shënohet goli i par në ndeshjen mes Chelseat dhe Brighton (VIDEO) Chelsea ka shënuar golin e avantazhit ndaj Brighton në fillim të pjesës së dytë. Autori i golit është sulmuesi spanj
Gjykata e Ferizajt bashkëkohore, blen telefonin e modës më të fundit Zyra për Informim e Gjykatës Themelore të Ferizajt do të jetë më azhure në përditësimin e lajmeve për aktivitet e kësaj
Vritet në BMW X330 vjeçari shqiptar në Itali, plagoset edhe bashkëkombësi Ditën e djeshme mediat italiane bën të ditur se shqiptari i identifikuar si Andrea Lucaj është 30-vjeç është vrarë me
Goditi 5 herë me thikë bashkëkombësin, arrestohet 26-vjeçari Një sherr mes dy të rinjsh shqiptarë ka përfunduar në sherr me thike dhe plagosjen e rëndë të njërit prej tyre. Një
Këmisha xhins, zgjedhja ideale për verën Gjatë pasditeve të verës mund të zgjidhni të vishni një këmishë të hollë xhinsi. Ajo është "fashion" dhe kombinohet