999 rezultate për

kejvina

Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë: Nuk ju lejoj (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella publikoi pak kohë më parë në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Ins
Në lidhje me djalin e Thaçit? Reagon për herë të parë Kejvina (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një ndër modelet më të komentuara shqiptare, e cila merr gjithmonë vëmendje me çdo paraqitje të sa
Lidhja sekrete e Kejvinës me djalin e Thaçit, nga jeta mes luksit te marrëdhenia pas konfiskimit të pasurisë Bastisja në shtëpinë e ish-Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, ishte kryelajmi i ditës së djeshme në mediat e Kosovës
"Ka abuzuar me mua", Kejvina flet publikisht për sherrin me Vildanen (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ishte e ftuar mbrëmjen e së shtunës në Shiko Kush LUAN me moderatore Luana Vjollcën. Modelja e njohur
Nga Gjyste te Kejvina, si u veshën vjet VIP-at shqiptar për Halloween (FOTO LAJM) Halloween është ndër festat më të festuara në botë. Pavarësisht se kjo festë i ka rrënjët në Evropë, në Shqipëri ka hyrë
Ish-Miss dhe brune, s'do ta njihnit kurrë Kejvina Kthellën në këtë foto të vjetër (FOTO LAJM) Velina dhe modelja bukuroshe Kejvina Kthella, duket sikur ka qenë gjithë jetën një bjonde, por jo. Ajo ka ndarë me nd
"Nuk e kisha vënë re", ndjekësit nxjerr zbuluar Photoshopin e Kejvinës (FOTO LAJM) Kejvina Kthella nuk e ka të vëhtirë të rrëmbejë gjithmonë vëmendjen e mediave pasi format e saj trupore dhe ekspozimi i
Nuk është Erosi, kush e mbron Oriolën nëse dikush e ngacmon (FOTO LAJM) Dy modelet e njohura, Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella, kanë zbuluar prej kohësh se janë dy mikesha shumë të mira dhe
Ndryshe por gjithmonë joshëse, seti fotografik i ri i Kejvinës po bën namin (FOTO LAJM) Kejvina Kthella nuk e ka të vëhtirë të rrëmbejë gjithmonë vëmendjen e mediave pasi format e saj trupore dhe ekspozimi i
Është fiksuar keq, futbollisti i njohur "ngacmon" publikisht Kejvinën (FOTO LAJM) Kejvina Kthella merr gjithmonë vëmendjen me paraqitjen e saj. Modelja e njohur është shumë aktive në rrjete sociale, ku
Jo për punë, Kejvina shkon e vjen nga Kosova për shkak të lidhjes me reperin? (FOTO LAJM) Modelja e njohur Kejvina Kthella është gjithmonë në qendër të mediave rozë. Ndërkohë që jeta profesionale e saj po shkon
Njëra më joshëse se tjetra, Kejvina dhe Alesia Bami bejnë "xing" me bikinit (FOTO LAJM) Ka vetëm pak ditë që kemi lënë pas verën, por kjo nuk do të thotë se lam pas dhe fotot e nxehta me bikini në Instagram.
Me qese në kokë e duar të lidhura, kush e mori peng Kejvina Kthellën? (VIDEO) Kejvina Kthella është marrë peng nga Megi Pojani. Dy vajzat shumë të njohura në Shqipëri, duket se kanë krijuar së bashk
"Jam e egër", Kejvina shfaqet joshëse e maskuar dhe me armë të ftohta (FOTO LAJM) Ajo është Kejvina dhe emri i saj nuk ka ndalur së dëgjuari që prej daljes së saj të parë në ekran. Modelja ka afro 70
I nxorri të gjitha, Kejvina nuk i le vend imagjinatës me pozat e fundit (FOTO LAJM) Siçjeni mësuar vazhdimisht llogaria e Inbstagramit të Kejvina Kthellës është e mbushur me foto dhe poza provokuese të ci
Kejvina Kthella tregon të pasmet bobastike nga plazhi me bikini (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka joshur edhe njëherë ndjekësit e saj. Kejvina Kthella ka publikuar një seri fotografish së fundmi m
"Miss plazhi", Kejvina s'ka ndërmend të ndalet me fotot provokuese (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është një ndër modelet më të komentuara shqiptare. Ajo ka marrë gjithmonë vëmendje për paraqitjen e saj,
"I shtrembërove pllakat", Kejvina i kthehet ndjekësit që e akuzon për Photoshop (FOTO LAJM) Pavarësisht kurimit të tyre deri në detaje, vajazt e famshme do të përballen përpos famës me opinionet e ndryshme dhe kr
Kejvina bën lëmsh ndjekësit, sozi e Çiljetës në daljen e fundit (FOTO LAJM) Kejvina ka publikuar vetëm pak më parë një foto në Instagram e cila është komentuar pafund nga ndjekësit. Por ajo që
Në lidhje me reperin? Kejvina: Është shumë bukurosh (FOTO LAJM) Dyshja, Kejvina dhe Seven janë përfolur shumë në media për një lidhje dashurie. Madje u tha se Kejvina kishte udhëtuar s