999 rezultate për

kejt

Deputeti i opozitës reagon për videon: Çakejtë dhe ujqërit u bënë bashkë kundër… Deputeti i opozitës së re, Kostaq Papa pak ditë më parë u bë viral pasi deklaroi në Kuvend se në rininë e tij, "femrat"
Thyhet Putin, rrezohet në pistën e hokejt (VIDEO) Wladimir Putin nuk është i pathyeshëm. Të paktën kështu mund të gjykojmë menjëherë pasi të shikojmë këtë video, që ka bë
Pas Luanës edhe Afërdita Dreshaj zgjedh Santorinin (FOTO LAJM) Bukuroshja Afërdita Dreshaj ka nisur pushimet me të dashurin e saj, lojtarin e hokejt Jakub Kindl. Ata kanë udhëtuar
‘Çakejtë’ serb pretendojnë pafajësinë për masakrat në Kosovë Dymbëdhjetë ish-anëtarë të Skuadrës 177 të Ushtrisë Jugosllave të Ndërhyrjes, të cilët po gjykohen për torturë dhe grabi
Skejtbordi i mbuluar në flori kushon 11 mijë euro (FOTO LAJM) Skejtbordi më i shtrenjtë në botë është i tëri i mbuluar në flori dhe kushton rreth 11 mijë euro dhe peshon 80% më shumë
Përplas në tokë djalin, nëna grushta skejtbordistit (FOTOVIDEO) Në këtë video që shihni më lartë një djalë i cili po ecte me shpejtësi me skejtbordin e tij përplas një djalë të vogël q
Mbretëresha Elizabetë ndjek meshën e Krishtlindjeve (FOTO-LAJM) Mbretëresha Elizabetë është bashkuar me anëtarët e tjerë të familjes mbretërore për meshën e Krishtlindjeve në kishën Sa
Shfaqje e rrezikshme me skejtbord (VIDEO) Shfaqje interesante e një akrobati me skejtbord. Sportisti ndërrohen skejtbordin në momentin që kërcen. Për më shumë shi
Dasma mbretërore, mijëra veta në rrugë Ceremonia martesore e princit Uilliams me Kejt Midëllton, ka mbledhur mijëra njerëz në Londër. Princi Uilliams është i d
Princi Uiliam martohet në 29 prill Është njoftuar se martesa e Princit Uiljam - i dyti në rradhë për fronin mbretëror britanik - me të fejuarën e tij, Kejt
Kejt Mos pozon për albumin e Brajan Ferit Këngëtari anglez Brajan Feri ka angazhuar manekinen Kejt Mos që të pozojë për kopertinën e albumit të tij të ri, shkruan
Akuzohen 9 serbë për masakrën e Qyshkut Prokuroria për krime lufte e Serbisë ka ngritur aktpaditë ndaj nëntë ish- paramilitarëve serbë nga njësiti “Çakejtë”, pë