999 rezultate për

kejsin

Stresi më romantik se kurrë, poston foto nga koha kur ngacmonte Kejsin (FOTO LAJM) Pas shumë zërave për ndarje e bashkime, Stresi ka bërë një deklaratë "të fortë" romantike për Kejsin. Këtë herë nuk
Stresi sqaron të vërtetën e marrëdhënies me Kejsin: Është e vështirë të bëhemi prap bashkë Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të përfolur të momentit për shkak të marrëdhënies së tyre me ulje dhe ngritje.
Stresi në krahët e "Miss-it", kush është bjondia që zëvëndësoi Kejsin (FOTO LAJM) Stresi duket se është ndarë përfundimisht nga Kejsi. Reperi i njohur është fotografuar në krahët e bukuroshes Atalant
E ëma e Stresit bën çmos për të bashkuar çiftin: S’dua të humbas nusen ideale E ëma e reperit Arkimed Lushaj, Shpresa Lushaj ka bërë çmos që djali i saj të kthehej sërish në krahët e bashkëhsortes s
U ndanë sa doli nga burgu, Stresi tregon çfarë ndodhi mes Kejsin në këngën e re? "Zemrën maje" titullohet kënga e re e reperit Stresi, i cili thuhet se është dedikim për ish-partneren e tij Kejsi. F
U kap në hotel me një bionde, Stresi i dedikon këngë Kejsit (VIDEO) Këngëtari i njohur Stresi prej mujsh i ka dhënë fund lidhjes së tij me Kejsin. Por edhe pse të ndarë Kejsi dhe Stresi
"A po të kujtona?", Stresi sërish me mesazhe të koduara për Kejsin (FOTO LAJM) Edhe pse prej muajsh të ndarë, në media e rrjete sociale vazhdon të flitet për Stresin e Keisin. Sidomos postimet që ata
Për herë të parë, Stresi tregon kush është fajtori për ndarjen e bujshme nga Kejsi Stresi sqaroi sot njëherë e mirë situatën e tij me Keisin. Reperi nuk e mohoi faktin se për momentin ata nuk janë bashkë
"Ti kerkove me shum, nga ç’ka kisha un", Stresi nuk harron Kejsin (VIDEO) Reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stresi vijon me pushimet e tij buzë detit. Tashmë në fund të gushtit, Stresi ka zgjedh
Stresi nis pushimet pak pas daljes nga qelia, momente relaksi me Kejsin në plazh (FOTO LAJM) Pak ditë më parë reperi i njohur dhe i shumë komentuar, Stresi u la i lirë pas 8 muajsh brenda në qeli. Reperi u prit m
Flori i lidhur me Kejsin apo me Fifin? Zbulohet e "vërteta" Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave së fundmi për jetën e tij private. Një herë u përfol se ishte l
Se di a e ka për Kejsin, por Flori sapo bëri një dedikim dashurie Që Flor Mumajesi nuk bën dot pa muzikën, e dimë. Që muzika është një ndër dashuritë e tij më të mëdha në jetë, edhe këtë
Stresi flet për herë të parë mbi ndarjen me Kejsin, ja si qëndron e vërteta Reperi i njohur Stresi është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, ku ndër të tjera ka folur mbi lajmet q
Stresi zbulon planet mbi martesën me Kejsin: Jo VIP-a të pranishëm, do bëj dasmë tradicionale Reperi i njohur Stresi dhe partnerja e tij Kejsi u martuan përpara disa muajsh në fshehtësi të plotë. Pavarësisht se
Stresi e bën si burrat, fejohet zyrtarisht me Kejsin (FOTO LAJM) Reperi i njohur dhe mjaft i dashur për publikun, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe me emrin e skenës si Stresi është përf
E dashura i përgatit një drekë të veçantë, Stresi: Mos të lëntë Zoti pa grua (FOTO LAJM) Stresi është një nga këngëtarët që tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave rozë. Prej disa vitesh Stresi është në një lidhj
Stresi rrëfen fejesën sekrete: Ju prezantoj Kejsin, tre vite sakrificë bashkë! (VIDEO) Është një histori e bukur dashurie që të gjitha na ka befasuar për faktin se për tre vite rresht askush nuk kishte dëgju