999 rezultate për

kejda

Më e bukur se të gjithë fëmijët e politikanëve, vajza e Majlinda Bregut mban "fronin" Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
"Zhduket" Kejda, çfarë po ndodh me vajzën bukuroshe të Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara të
"Mirë që e le shëmtirën", fansat nuk harrojnë historinë e Kejdës dhe Erikut (FOTO LAJM) Që prej marsit të këtij viti në media ka qarkulluar lajmi për lidhjen mes Erik Fullanit dhe Kejda Abaziit. Njëri djal
"Një xhiro nga garderoba e Majlinda Bregut", e bija zbulon stilin e ish-deputetes pak vite më parë (FOTO) Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Majlinda Bregu, është kthyer tashmë në një nga femrat e showbiz-it shqipta
"Bebushka jote e vogël", Kejda e Majlinda Bregut i bën urimin më të veçantë të atit (FOTO LAJM) Bashkëshorti i ish-deputetes së PD-së, Majlinda Bregu ka festuar mbrëmjen e djeshme ditëlindjen, dhe pamje nga festimet
Eriku e tradhtoi, vajza e Majlinda Bregut bën deklaratën e fortë: Do ia ha kokën burrit! Prej disa muajsh në media ka qarkulluar lajmi se vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda ishte në një lidhje me djal
"E lumtur", Kejdës nuk ja ndjen për Erikun, e djeg 21-vjetorin (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, Kejda tashmë është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Fillimisht
Tradhtoi dhe nuk e ul hundën, kështu i mburret Eriku Kejdës (FOTO LAJM) Në fillim ishin hulumtimet se Kejda dhe Eriku ishin bashkë por asnjë reagim. Më pas lajmet për ndarjen detyruan çiftin t
Keq puna, Eriku e tradhtoi Kejda "thumbon" publikisht për ndershmëri (FOTO LAJM) Muajin e kaluar, vajza e ish-deputetes së PD-së Majlinda Bregut, Kejda i dha fund lidhjes me Erik Fullanin. U raportua s
Kush është 16 vjeçarja me të cilën Erik Fullani u kap duke u puthur në Dhërmi? (FOTO LAJM) Lidhja midis djalit të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit dhe vajzës së ish-deputetes Majlinda Br
Çfarë po ndodh, u martuan Kejda dhe Eriku? (FOTO LAJM) Ditët e fundit, vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me djalin e
Alarm fals! Eriku dhe Kejda jo vetëm që s’janë ndarë, por bënë publike lidhjen (FOTO LAJM) Në mars të këtij viti, në media nisi të qarkullojë një lajm ku thuhej se Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes Majlinda
Merr fund lidhja e Erik Fullanit me vajzën e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Në mars të këtij viti, në media nisi të qarkullojë lajmi se djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fulla
Erik Fullani dhe Kejda tregojnë hapur se po pushojnë bashkë (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes së PD-së, Majlinda Bregu dhe djali i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, janë një çift tashm
Komentet lumë, vajza e Majlinda Bregut tregon linjat perfekte (FOTO LAJM) Vajza e Majlinda Bregut, shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, madje Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuar
E veshur e tëra me lëkurë gjarpri, vajza e Majlinda Bregut trullos publikun (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
“B**hë e bukur”, fansat reagojnë pas fotove shpërthyese të vajzës së Majlinda Bregut Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë
U përfol për një lidhje me Majk, 18-vjeçarja publikon mesazhet Ditën e djeshme u përhap lajmi se reperi i njohur Majk, pas ndarjes nga Melita e më pas nga modelja Xhuli Nura, kishte n
E vetmja tatuazhiste femër në Shqipëri, Kejda e dashura e Majk? Një vajzë vetëm 18 vjeç nga Bulqiza ka arritur të bëhet e famshme në Tiranë e ndihmuar nga talenti i saj për pikturë.
Luks dhe bikini, cila janë tre vajzat më seksi të polikanëve shqiptarë (FOTO LAJM) Fëmijët e tyre përdorin makinat më të shtrenjta dhe veshin rroba firmato dhe kjo i bën që në rrjetet sociale të ngjarje