999 rezultate për

keita

Do ta kishte zili dhe Messi, shikoni magjinë e Arnold (VIDEO) Liverpooli ka gjetur edhe golin e dytë ndaj Chelseat. Pas supergolit të parë nga Naby Keita, Reds kanë shënuar mbrojt
Zhbllokohet supersfida, Naby Keita shënon supergol (VIDEO) Liverpooli ka gjetur golin e parë në ndeshjen ndaj Chelsea. Është Naby Keita i cili shënoi një supergol nga rreth 24
Formacionet zyrtare: Derbi Gjilani-Ballkani mund të përcaktohet kampioni Gjilani dhe Ballkani luajnë ndeshjen e xhiros së 32-të të Superligës së Kosovës. Dy skuadrat janë në garë të drejtpër
Nuk po adaptohet në Premier League, Klopp largon blerjen e bujshme Mesfushori i Liverpoolit Naby Keita mund të vendosë të kthehet te RB Leipzigu në verë shkruan “Bild”. Trajneri i Live
Boterori i Klubeve, Shaqiri e nis titullar Xherdan Shaqiri ka rrëmbyer një fanellë titullari te Liverpool, me "The Reds" që sfidonjë meksikanët e Monterrey për një
Më në fund Liverpooli zhbllokon rezultatin pas shumë vuajtesh (VIDEO) Liverpooli më në fund ka zhbllokuar rezultatin pas shumë vuajtesh ndaj Salzburgut. Është Keita ai i cili zhbllokoi rezul
Liverpool i "kurdisur", siguron fitoren e rradhës (VIDEO) Liverpool ka arritur fitore në udhëtim ndaj Bournemouth me rezultat bindës 0:3. Ishte Chamberlain ai që realizoi i pa
Perisic e Keita Balde festuan dje në "San Siro" fitoren me Leccen Ivan Perisic u largua nga Interi këtë merkato, teksa kaloi te Bajern Mynihu si huazim me të drejtën e blerjes një sezon
Finalja në Premier League, Klopp merr lajmin e madh Liverpool ka marrë një lajm të mirë në prag të përballjes ndaj Wolves në javën e fundit të Premier Leagues. Jurgen Kl
Keita i dëmtuar, kështu e feston mesfushori i Liverpoolit kualifikimin ndaj Barcelonës (VIDEO) Naby Keita i cili u dëmtua në ndeshjen e parë ndaj Barcelonës dje e ndoqi nga TV sfidën i dëmtuar. Por Keity dje nuk
Inter pa "shpirt" rrezikon Championsin (VIDEO) Inter ka shpërdoruar një mundësi shumë të mirë për t’iu afruar objektivit Champions League teksa ka barazuar 0-0 me Udin
Liverpool zhbllokon ndeshjen në minutën e parë (VIDEO) Liverpool ka arritur ta zhbllojë shumë shpejt ndeshjen përballë Huddersfield e cila renditet në vendin e fundit të tabel
Komplikohet blerja e Keita Balde, Interi kërkon ulje çmimi Komplikohet blerja e Keita Balde nga Inter. Klubi zikaltër, sikurse raportohet nga "Fcinternews.it", nuk duket të ketë q
Formacionet zyrtare Inter - Eintracht: Keita zëvendëson Martinez Interi dhe Eintracht Frankfurti ndeshjen e parë e mbyllën pa gola, ndërsa kjo kthyese që zhvillohet në Guiseppe Meaza, d
Shaqiri në stol, tifozët e Liverpoolit kritikojnë Klopp (FOTO LAJM) Liverpooli shkatërroi 5-0 Watfordin dje në mbrëmje në Anfiel Road por Shaqiri sërish nuk luajti. Për lënjen jashtë të
Probleme te Interi, dëmtohet Keita Balde Keila Balde ka pasur një shqetësim të muskujve duke braktisur stërvitjen. Lajmin e njoftoi vetë klubi i Interit. Anës
Keita Balde kalon në avantazh Interin (VIDEO) Keita Balte ka kaluar në epërsi Interin në ndeshjen që zikaltrit po luajnë në transfertë kundër Empolit. Skuadra e S
Zhbllokohet ndeshja, Inter kalon në avantazh ndaj Romës (VIDEO) Inter ka kaluar në avantazh ndaj Romës në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar është Keita Balde në minutën e 37'.
Inter i rikthehet fitores në Serie A (VIDEO) Interi i është rikthyer fitores në kampionat, pasi ka mposhtur Frosinonen me rezultatin e përgjithshëm 3-0 në"Giuseppe M
Interi kalon në avantazh ndaj Frosinones (VIDEO) Interi ka kaluar në avantazh ndaj Frosinones në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është Keita Balde në minutën e 1