999 rezultate për

keisi

"Është një ndër njerëzit e mi të preferuar", Keisi flet për raportin me babanë e Stresit (FOTO LAJM) Stresi dhe Keisi janë bërë shpesh kryefjalë e mediave rozë, për shkak të raportit të tyre. Megjithatë, ata kanë treguar
Dashuria në ajër, Keisi i kthen dedikimin romantik Stresit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Stresi ka ndarë një foto shumë të ëmbël me Keisin dhe ka treguar se sa shumë sfida kanë kaluar me njëri-tj
Stresi dhe Keisi rikthehen sërish? Marrëdhënia e Keisit dhe Stresit është komentuar gjerë e gjatë nëpër media. Dyshja ka qenë gjithmonë në qendër të vëmend
Publikoi këngën e re, Keisi ishte mbështetja e parë e Stresit (FOTO LAJM) eperi i njohur Stresi lançoi këngën e tij më të re në bashkëpunim me Finem dhe Solo. Projekti i djemve titullohet “Pë
Jo më bjonde, vajza e Sabianit ndryshon look dhe të gjithë po "çmenden" (FOTO LAJM) Jeni mësuar që gati gjatë gjithë kohës ta shikoni bionde, por tani nuk është më ashtu. Keisi Medini ka ndryshuar look dh
"Më ka marrë malli", Stresi zbulon bisedën e fundit me ish-partneren Keisin Stresi e ka zbuluar publikisht bisedën e fundit që pati me Keisin. Reperi i njohur Stresi kohëve të fundit ka qenë nj
"Mban akoma mbiemrin tim", Keisi i tregon Stresit publikisht dokumentat (FOTO LAJM) Në një intervistë për “Klan Kosova”, Stresi deklaroi se është ndarë nga Keisi megjithatë ajo vazhdon të mbajë mbiemrin e
Stresi tregon si i erdhi fundi lidhjes së tij me Keisin dhe arrestimit të tij nga policia Arrestimi i Stresit në tetor të 2018-tës dhe më pas ndarja nga Keisi, janë dy nga ngjarjet më të bujshme që lidhen me em
Stresi e quajti të shtrenjtë, Keisi e lumtur me mbiemrin? Arrestimi i Stresit në tetor të 2018-tës dhe më pas ndarja nga Keisi, janë dy nga ngjarjet më të bujshme që lidhen me em
Nuk janë më bashkë?! Stresi ju vë kapakun të gjitha thashethemeve për lidhjen e tij me Keisin Stresi dhe Keisi nuk janë më bashkë dhe duket se vendimi për përfundimin e martesës ka qenë i përbashkët. Sipas reperit
Jo më bjonde, vajza e Sabianit ndryshon look dhe të gjithë po "çmenden" (FOTO LAJM) Jeni mësuar që gati gjatë gjithë kohës ta shikoni bionde, por tani nuk është më ashtu. Keisi Medini ka ndryshuar look dh
Keisi plas "bombën" për Stresin: Të martuar, kapen në hotele me femër tjetër (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, në media qarkulloi lajmi se Keisi, partnerja e reperit Stresi, kishte nisur një lidhje të re me një mas
Plas "bomba", Keisi del në takim me dikë tjetër dhe Stresi ka dy fjalë për të (FOTO LAJM) Ditën e sotme, Keisi ish-e dashura e reperit të njohur, Stresit ka dalë në një takim me dikë dhe këtë e ka bërë publike
E kuruar kokë e këmbë, më kë po del kaq joshëse në takim romantik e dashura e Stresit (FOTO LAJM) Prej kohësh Keisin dhe Stresin nuk i shohim më bashkë. Reperi ështën Shqipëri aty ku po angazhohet me projektet e reja m
I vuri vulën! Stresi dhe Kejsi nuk janë ndarë, madje duan të bëjnë një dasëm të madhe (FOTO LAJM) Stresi dhe Keisi janë një ndër ciftet më të komentuara në median rozë në Shqipëri për shkak të historisë së tyre të komp
"E lumtur në bikini", vajza e Sabianit nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet seksi që bë
"Gruaja më e mirë në botë", Stresi shuan dyshimet për lidhjen me Keisin (FOTO LAJM) Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të përfolur të momentit për shkak të marrëdhënies së tyre me ulje dhe ngritje.
Publikon foto me arkivol, Stresi dhe Keisi humbin pjestarin e veçantë të familjes (FOTO LAJM) Reperi i njohur dhe i dashur për rininë Stresi ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin social një lajm të hidhur duke pub
Stresi në krahët e "Miss-it", Keisi reagon dhe i vë vulën muhabetit! (VIDEO) Një situatë e pakëndshme u krijua dje për Stresin, pasi në rrjet qarkulloi një lajm sipas së cilit reperi shumë i njohur
Keisi Stresit rrëzohet nga motorri i ujit, shenjat në trupin e saj janë shqetësuese (FOTO LAJM) Ish-partnerja bukuroshe e Stresit, Keisi është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo ndodhet prej kohësh në Kanada dhe siç