E FUNDIT/ Lëkundet përsëri vendi, mësoni epiqendrën
999 rezultate për

keidi

Malaga nderon publikisht dyshen shqiptare Sadiku-Bare (FOTO LAJM) Dy futbollistët e kombëtares shqiptare Armando Sadiku dhe Keidi Bare nga ky sezon do të luajnë së bashku te Malaga. D
UEFA shfaq show e Bares përballë Francës (VIDEO) Të shtunën Shqipëria u mposht nga Franca me rezultat 1-4 në ndeshjen kualifikuese për Euro 2020. Përkundër humbjes, U
Keidi Bare: Ishte rezultat negativ, nuk e prisja të isha titullar Keidi Bare ishte pa dyshim nota më pozitive e Shqipërisë në sfidën e humbur në "Stade de France". Në prononcimin për Sup
Vrasja e 20-vjeçarit në Gjermani, autori dyshohet se është nga Vlora Pesë ditë pasi mbeti i vrarë në një sulm me armë në Gjermani, Keidi Pasha është përcjellë për në banesën e fundit. Ce
Pas një sherri, si u vra në Gjermani djali i policit nga Burreli Keidi Pasha 20 vjeç është vrarë me armë zjarri në Gjermani nga persona të paidentifikuar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur
"Nuk jetove sa duhej Keidi", kush është i riu nga Mati që u vra në Gjermani (FOTO LAJM) Keidi Pasha është i riu vetëm 19-vjeç,me origjinë nga Mati, i cili humbi jetën pasi u ekzekutua ditën e mërkurë, 14 gush
Ndërhyrje horror dhe karton i kuq, Keidi Bare largohet mes lotësh (VIDEO) Mesfushori shqiptar i Malagas, Keidi Bare, është ndëshkuar me karton të kuq në takimin që ekipi i tij fitoi 3-0 në shtëp
Malaga në krizë, klubi e përdor Keidi Baren për afrimin e tifozëve në stadium (VIDEO) Keidi Bare është kthyer në një idhur për tifozëtre Malagës. Shqiptari është përshtatur mjaft mirë me futbollin në Spanjë
Rrëfehet Keidi Bare: Në 97-tën të gjithë ishin të armatosur dhe ti kur ikje për në shtëpi, mund të përfundoje i vrarë (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares, Keidi Bare, po kalon një moment të mirë në kampionatin spanjoll me ekipin e Malagas. Fieraku ës
Mediat spanjolle mbrojnë Keidi Baren: Kartoni i kuq ishte i ekzagjeruar Keidi Bare mbrëmjen e djeshme u ndëshkua me karton të kuq në ndeshjen që ekipi i tij luante ndaj La Palmas. Arbitrat
Keidi Bare i pafat kundër Las Palmas Pas 4 paraqitjesh mjaft të mira në kampionat me fanellën e Malagas, mesfushori i Kombëtares, Keidi Bare, është braktisur
Keidi Bare vijon formën e mirë te Malaga, përzgjidhet lojtari ndeshjes (VIDEO) Keidi Bare vijon formën e mirë tek Malaga. Ai u përzgjodh lojtari më i mirë i ndeshjes dje ndaj Tenerifes e mbyllur me
Keidi Bare bëhet i paprekshëm te skuadra e Malagës Keidi Bare duket se është kthyer në një nga futbollistët më të rëndësishëm për Malagën, duke qenë se ka luajtur titullar
Trajneri i Malagas i thur elozhe Keidi Bares Kush e njeh Huanm Muniz, e di mirë se në punën e tij, meritokracia është rregulli bazë. E, teksa në skuadrën e Malagas k
Keidi Bare në finalen e Europa League: Ju tregoj forcën e Atleticos Kapiteni i përfaqësueses Shpresa zbuloi disa detaje për të ardhmen e tij. Ai gjithashtu foli edhe për sekretin e ekipi t
Përfundon sezoni për Keidi Baren, dënohet rëndë pasi ofendoi arbitrin Keidi Bare është ndëshkuar me 8 ndeshje pezullim pasi në ndeshjen që Atletico B luajti ndaj Deportivo Fabril ofendoi rën
Keidi Bare merr dy kartona të verdhë brenda 15 minuta lojë dhe ofendon keq arbitrin Keidi Bare, u ndëshkua dy herë me karton të verdhë në sfidën që Atletico Madrid B, luajti përballë Deportivo La Coruna B
Keidi Bare merr një shans, ftohet nga Simeone ndaj Deportivos Duket se do të jetë një mundësi e artë për djaloshin shqiptar për të koleksionuar një tjetër ndeshje me Atletiko Madrit
Mustedanagiç habit: Keidi Bare është më i mirë se Modriç Kombëtarja e Shqipërisë U17 do të udhëtojë ditën e hënë drejt Qipros për të marrë pjesë në turneun miqësor që do të zhvi
Një lajm i mirë për talentin shqiptar të Atletico Madridit Keidi Bare është ftuar sërish në ekipin e parë të Atletico Madridit. Trajneri Diego Simeone ka konfirmuar skuadrën që