999 rezultate për

kedo

Gjoba e deri në 2 vite burg për këdo që vret kafshët Një ligj i ri është vendosur kundrejt mbrojtjes së kafshëve. Ky ligj parashikon dënim me gjoba e deri në 2 vite burg për
Do të ketë përplasje me 30 Qershor? Flet zyrtari i PD Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka theksuar edhe njëherë vendimin e PD-së për të mos lejuar mbajtjen e
Po bëjnë lëmsh këdo? Ronela tregon të vërtetën, ja ç’po ndodh me Young Zerkën (VIDEO) Ronela Hajati ishte e ftuara e sotme e moderatorit Ermal Peçi në programin ‘Trokit’ në IN Tv. Klipi i fundit i Ronel
Shtatë do vdesin, i teti....! Ishulli mistik ku legjenda e thesarit po nxit këdo të kërkojë (FOTO LAJM) Ishulli i vogël Oak ndodhet fsheh një mister që askush nuk mund ta gjejë. Ka thashetheme se thesaret janë të fshehura në
Zgjedhjet lokale, ambasada e SHBA "nxit" këdo të regjistrohet Në Shqipëri, ambasada amerikane tha sot se ajo “nxit këdo që mendon të kandidojë që të regjistrohet në zgjedhjet vendore
Befason ish-lojtari i Interit: Bëj tifo për Juventusin Goran Pandev ishte një ndër protagonistët kryesorë të Interit të tripletës në vitin 2010. Maqedonasi i cili është t
Dybala: Juventusi duhet të mposhtë këdo Paulo Dybala autori i golit të vetëm të Juventusit në humbjen 2-1 ndaj Young Boys, është shprehur optimist për skuadrën
Icardi: E prisnim prej 3 muajsh këtë ndeshje, mund të fitojmë me këdo Një ndeshje e çmendur mes Interit dhe Tottenhamit. Në vuajtje nga minuta e parë deri në të 85', pothuajse pa prekur asnj
Shqipëria po "shkrin", këto janë shifrat që duhet të trondisin këdo Shtesa natyrore e popullsisë për tremujorin e dytë 2018, pasqyron një rënie me 69,9 %, në krahasim me tremujorin e dytë
Pasi bllokoi magjistraturën Basha kërkon ndërprerjen e punës së Vetingut Sot Partia Demkokratike ka bllokuar projekt-ligjin për magjistratët e rinj duke mos marrë pjesë në Kuvend për votim.
Policia e Durrësit do të gjobisë këdo që ndalon tek "Akullorja" Për shkak të punimeve gjë e cila ka shtuar fluksin e madh të qarkullimit të makinave në aksin Maminas-Gjiri i Lalëzit pë
Messi: Do të luftojmë si të barabartë me këdo në Rusi Leo Messi së fundmi ka deklaruar se do të kishtë dashur shumë që të fitonte një trofe me ekipin Kombëtarë të Argjentiës.
Grekët presin sot telefonatën e Zaevit Emri “Erga Omnes Republika Severna Makedonija” ka ngjallur optimizëm në Athinë pas dështimit të përpjekjeve ditët e fund
Trondit Albano Bogdo: Për arsye shëndetësore nuk do të jem më kurrë aktor! (VIDEO) Aktori i humorit Albano Bogdo ka hequr dorë nga aktrimi. Ky lajm që ka shokuar fansat e tij, është dhënë vete prej a
Qeveria e Greqisë refuzon propozimin “Republika Ilindenska Makedonija” Qeveria e Greqisë ka refuzuar propozimin “Republika Ilindenska Makedonija”. Vetëm një orë pasi kryeministri Zoran Zaev n
Emri i ri i shtetit do të jetë “Ilindenska Republika Makedonija” ? Duket se tashmë cështja e emrit ka marrë një rrjedhë të re. “Ilindenska Republika Makedonija” është zgjidhja e arrirë
Rruga Shkup-Tetovë drejt përfundimit, do të udhëtohet pa pagesë rrugore Së shpejti do të përfundojë edhe rikonstruimi i rrugës Saraj-Grupçin-Zhelinë, apo siç njihet “rruga e vjetër Shkup-Tetov
Takimi i Vjenës, Aleanca që Gorna Makedonija të përkthehet në shqip Tre ditë përpara takimit të Vjenës që do zhvillohet midis ministrave të Jashtëm të Maqedonisë dhe Greqisë, Partia Aleanc
Kingu i qeverisë, Ben Ahmetaj ka një surprizë të pakëndshme për këdo që ka shtëpi në pronësi Nga 1 prilli çdo individ që ka në pronësi shtëpi ose biznes do të paguajë taksën mbi pronën me faturën e energjisë. F
Gjest i jashtzakonshëm, shihni si njerëzit po ndihmojnë të pastrehët në Britani (FOTO LAJM) Disa banorë në Britaninë e Madhe janë duke bërë një gjest të jashtzakonshëm human duke lënë kapele dhe shalle nëpër qyte