999 rezultate për

kean

Juventus nuk heq dorë nga ylli i Ajax Juventusi nuk heq dorë nga mbrojtësi i Ajax Matthijs de Light teksa po shqyrton mundësinë e futjes në marëveshje me Aja
Nga Moise Kean tek Jadon Sancho, njihuni me telentet që premtojnë shumë për të ardhmen (FOTO LAJM) Disa të njohur dhe disa janë pak. Përmes galerisë ju do të niheni me futbollistët që kanë lindur pas vitit 2000 teksa t
Juventusi përfshin në negociatat Moise Kean, për ti rrëmbyer yllin Ajaxi-t Juventusi nuk heq dorë nga mbrojtësi Ajax MaTthijs de Light. Së fundmi bardhezinjtë kanë përfshirë në negociata Moise Ke
Juventus takohet me Raiolan, diskutohet për tre futbollistë Juventusi është takuar me agjentin Mino Raiola sot, për të diskutuar një rinovim për talentin Moise Kean, por edhe Paul
Juventus publikon listën e lojtarëve në Champions Juventusi ka zyrtarizuar listën e ekipit të tyre për në Champions League. Lojtari i vetëm që ka mbetur jashtë listës
Dëmtimi horror i mbrojtësit, Everton konfirmon gjendjen e rëndë Mbrojtësi anglez i Evertonit, Michael Keane u dërgua me urgjencë në spital, pasi u dëmtua rëndë në fund të ndehsjes me B
Dortmund kërkon talentin e Juventusit Gjigantët e Bundesligës, Borussia Dortmund, kanë shprehur interesim për të siguruar shërbimet e talentit të ri të Juvent
"Salah duhet të fitojë Championsin, për të menduar për Topin e Artë" Ish mesfushori i “Djajve të Kuq”, Keane kërkon që Salah të bëjë gjithçka që është e mundur për ta fituar Championsin, pa
Nostalgji për golin e Roberto Carlos? Shijojeni nga një lojtar tjetër (VIDEO) Ndonëse Roberto Carlos është kthyer në një shënues të paarritshëm me golat e tij, Walter Musona u përpoq ta ndjekë.
Everton është më aktiv se shumë ekipe të mëdha në merkato Everton janë të gatshëm ti çojnë shpenzimet e tyre të verës në 200 million paund me tre blerje të tjera të mëdha të plan
Gjenerali amerikan: Kina po planifikon vrasjen e liderit të Koresë së Veriut Gjenerali në pension Jack Keane ka deklaruar se Kina ka një plan për vrasjen e liderit të Koresë së Veriut Kim Jong-un,
Debutimi i Kean me Juven, i vëllai shpërthen në lot në tribunë (VIDEO) Juventusi fitoi 3-0 ndaj Pescarës, por kjo ndeshje ishte shumë e rëndësishme për 16-vjeçarin Moise Kean, i bëri një debu
Kean shkruan historinë në kampionatin italian Moise Kean më në fund vendos rekord në Serinë A. Sulmuesi i Juventusit është bërë futbollisti i parë që debuton në këtë
Super talenti i Juves debutim historik në fundjavë me Juven Më në fund vjen momentin i talentit të bardhezinjve, Kean, ii cili do të shkruajë historinë pasi do të bëhet futbollisti
Super talenti i Juves mund të hyjë në histori, ja pse Mund të bëhet futbollisti i parë që debuton në shekullin e ri në Serinë A. Moises Bioty Kean, sulmues 16 vjeçar i bardhe
Tottenham i pandalshëm (VIDEO) Totenham duket se është ekipi i vetëm tashmë që mund ta ndalë surprizën e Premier League, Leicesterin. Ekipi i Totenh
Keane sfidon legjendën e Livepoolit, Steven Gerrard (VIDEO) Skuadra amerikane La Galaxy ka postuar një video në kanalin e tyre në Youtube, ku shihet heroi i Liverpool Gerrard, dhe
Ronaldo gati të thyejë rekordin e Kean Cristiano Ronaldo duket se është shumë ndryshe tashmë në kombëtaren e tij. Ndaj Armenisë në transfertë realizoi një treg
Ja përgjigja e agjentit të Bale për Roy Keane Gareth Bale pati një mbrëmje shumë të dobët në humbjen e djeshme të Real Madrid ndaj Juventusit, gjë që solli shumë krit
Shokohet aktori Keanu Reeves, një grua nudo hyn në shtëpinë e tij Aktori i mirënjohur Keanu Reeves është përballur me një situatë të pakëndshme, teksa ka gjetur një grua të zhveshur në s