999 rezultate për

kean

Është kthyer në një bomber, Juventus i vendos klauzolë të frikshme Kean Moise Kean është kthyer në një bomber te Juventusi në ndeshjet e fundit duke shfrytëzuar mjaft mirë mungesën e CR7. K
Po shfrytëzon mungesën e CR7, Kean është kthyer në një bomber te Juventus Moise Kean po kthehet në një goleador te Juventusi teksa djaloshi Italian po shfrytëzon mjaft mirë mungesën e Cristano R
Kean nuk harron të shënojë edhe ndaj Milanit, kalon në avantazh Juventusin (VIDEO) Juventusi ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë Milanit me talentin 18 vjeçar që p kalon një formë të jashtëz
Plas tek Juventusi, mbrojtësi organizon lojtarët kundër Bonuccit Ish-mbrojtësi i Juventusit, Lilian Thuram, e ka kritikuar qendërmbrojtësin e “Zonjës së Vjetër”, Leonardo Bonuccin, pasi
"Kean fajtor", Bonucci justifikohet në Instagram (FOTO LAJM) Ndeshja e së martës mes Cagliari-t e Juventus-it përfundoi në qendër të vëmendjes për koret raciste kundrejt lojtarëve m
Balotelli kërcënon Bonuccin për yllin Kean (FOTO LAJM) Mario Balotelli ka thënë se Leonardo Bonucci është njeriu me fat që ai nuk ishte aty kur mbrojtësi italian tha se Moise
Thirrje raciste drejt talentit të Juventusit, yjet botërorë i dalin në mbrojtje Paul Pogba, Raheem Sterling dhe Memphis Depay janë në mesin e yjeve që i kanë dalë në mbrojtje sulmuesit të Juventusit,
Bonucci dhe Kean i japin fitoren e rradhës Juventusit (VIDEO) Juventusi e ka mundur 2:0 Cagliarin në udhëtim, duke u shkëputur 18 pikë larg ndjekësit të parë në renditjen e Serie A,
Moise Kean: Nuk jam as Messi as Roanaldo, një ditë shpresoj të bëhem si ata Juventus rikthehet pozitivisht nga pushimet e diktuara nga aktiviteti i përfaqësueseve, pasi ka fituar 1-0 në shtëpi nda
Mungon Ronaldo, është Kean ai që i jep 3 pikët Juventusit (VIDEO) Juventusi ka arritur të marë një fitore shum të vështirë përballë Empolit. Ndeshja në Alliaz Stadium ka qenë mjaft e
Moise Kean i mjaftojnë 3 minuta në fushë për të kaluar në avantazh Juventusin (VIDEO) Juventus ka arritur të gjejë golin e avantazhit përballë Empolit vetëm në minutën e 71’. Ka qenë njëriu i momentit të
Politikani Italian kërkon trasferimin e Kean në Premier League Ka rrëmbyer të gjithë shkëlqimin mbi vete, te Juventus dhe te përfaqësuesja e Italisë, Moise Kean është ylli i talentuar
Babai i Moise Kean: Është interist, simpatizonte Oba Martins dhe Balotellin Moise Kean është njeriu i momentit në Itali, pasi debutoi me gol në përfaqësuesen e Mancinit, ndërsa në javët e fundit k
Bonucci për Moise Kean: Po i bindim mos largohet nga Juventusi Mbrojtësi i kombëtares dhe i Juventusit, Leonardo Bonucci, ka folur sot, në prag të ndeshjes që Italia do të luajë ndaj
Moise Kean: Çdo ditë mësoj nga Ronaldo Debutimi si titullar me fanellën e Italisë ka qenë i jashtëzakonshëm për 19-vjeçarin Moise Kean, që realizoi gol në fito
Mancini: Kean dhe Zaniolo kanë shumë cilësi Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, ka komentuar fitoren e përfaqësueses së tij ndaj Finlandës në një intervistë të dhë
Ylli i Juventusit shënon golin e dytë për Italinë (VIDEO) Italia ka arritur të dyfishojë rezultatin përballë Finlandës me anë të yllit 19 vjeçar të Juventuesit Kean. Italia k
Mancini shpall listën: Grumbullon dy talentet Zaniolo dhe Kean, Balotelli jashtë (FOTO LAJM) Roberto Mancini ka shpallur listën e të ftuarve për dy ndeshjet e para të Italisë në kualifikikueset e Euro 2020 në 23
Ajax piketon talentin e Juventusit Talenti i Juventusit Moise Kean pritet të largohet në fund të sezonit nga Torino. Për Italianin i cili nuk ka hapësi
Juventusi i thotë jo Milanit për Moise Kean Juventusi nuk ka ndërmend të shesë telentin Moise Kean. Klubi bardhezi po negocion për ti rinovuar kontratën italian