999 rezultate për

kean

Për të ardhur keq, Moise Kean te PSG-ja, i ati po vuan nga varfëria Kemi dëgjuar shumë histori me lojtarë me pamundësi ekonomike apo edhe me prindër të lojtarëve që janë të varfër, por ky
Roy Keane reagon ashpër për golin e pësuar nga Etrit Berisha nga mesi i fushës Ish-futbollisti i Manchester Unitedit, Roy Keane ka kritikuar ashpër portierin e Shqipërisë, Etrit Berisha pasi ky i fun
PSG bën detyrën, Kean shkruan historinë (VIDEO) Paris Saint-Germain ka marrë një fitore të rëndësishme 2-0 kundër Basaksehir në javën e dytë të Grupit H të Champions Le
Shënon Kean, PSG zhbllokon sfidën (VIDEO) Është zhbllokuar në pjesën e dytë ndeshja mes Basaksehir dhe PSG. Kanë qenë francezët që kanë gjetur golin në minutën
Shënoi dy gola, Tuchel për Kean: Të mos presim shumë nga ai Sulmuesi i talentuar italian Moise Kean luajti ndeshjen e dytë radhazi si titullar në kampionatin francez dhe shënoi dy
Pas Moise Kean, PSG prezanton edhe një tjetër lojtar Paris Saint Germaini ka siguruar dy blerje në ditën e fundit të afatit kalimtar. Kampionët e Francës në formë huazimi
Tuchel u ankua, PSG prezanton Moise Kean Kur kanë mbetur vetëm disa orë nga mbyllja e merkatos së futbollistëve, PSG zyrtarizon afrimin e Moise Kean, i cili u tr
PSG arrin marrëveshjen me Everton për sulmuesin Kean Paris Saint Germain ka siguruar marrëveshje me Everton, për shërbimet e Moise Kean. Kean pritet të zyrtarizohet si pë
Kean përsëri te Juve? Pirlo e do me çdo kusht Moise Kean verën e shkuar vendosi të lërë Juventusin dhe të kalojë te Everton, ku priste të kishte më shumë minuta.
Paradoksi me numrin "9" te Juve, tani Mandzukic ose Kean do të ishte i përshtatshëm (VIDEO) Juventus po vuan për të gjetur një sulmues qëndre. Ndërsa pret të kuptojë nëse Luis Suarez do të jetë në gjendje të
Giggs nuk gjen vend për CR7 në formacionin e tij (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është befasia në formacionin e Ryan Giggs, të bërë me futbollistët që ka pasur për bashkëlojtarë te Ma
Kean për Ronaldon: Të gjithë e dinë se si ai është një lojtar i pabesueshëm Cristiano Ronaldo është cituar si një ndikim kryesor në karrierën e tij nga sulmuesi i Everton, Moise Kean. Ylli i Ju
Moise Kean merr një gjobë të majme për festën e shthurur me modelet Klubi i Evertonit ka vendosur të marrë masa kundër futbollistit të tij Moise Kean. Mediat britanike shkruajnë se pas
Kean shkel rregullat e karantinës, Everton i përgatit gjobën dhe largimin Everton pagoi plot 42 milionë euro verën e kaluar, për të marrë sulmuesin e talentuar italian Moise Kean nga Juventusi,
Interi e ka seriozisht për ish-sulmuesin e Juventusin, zbulohet oferta 25 milionë paund. Kjo është shifra që Interi ofron për kartonin e Moise Kean, i cili me shumë mundësi do të largohet nga
Gerrard zgjedh formacionin e preferuar, nuk ka vend për CR7 Kapiteni legjendar i Liverpool, Steven Gerrard ka zgjedhur formacionin e ëndrrave në të cilin nuk ka vend për Cristiano
Raiola i propozon Interit ish-sulmuesin e Juventusit Kontaktet e vazhdueshme mes Mino Raiolas dhe Interit i kanë hapur dyert një kalimi të mundshëm te zikaltërit të sulmue
Raiola mban premtimin dhe i ofron Realit lojtarin e tij Mino Raiola kishte deklaruar se do t’ia dërgonte një yll Real Madridit në verë. Agjenti i famshëm e ka mbajtur premti
Vijon ''mallkimi'' i familjes? Gjendet i mbytur stërnipi 8 vjeçar i Kennedy (FOTO LAJM) Zhytësit gjetën të mërkurën trupin e pajetë të 8-vjeçarit Gideon McKean, stërnip i Robert F. Kennedy. Trupi u diktua në
Legjenda e "Djajve të Kuq", për gafën e De Geas: Do ta kisha vrarë (VIDEO) David De Gea ishte protagonist negativ në ndeshjen që Manchester United luajti kundër Evertonit (përfundoi barazim 1-1).