999 rezultate për

kean

Moise Kean i "hyn" muzikës, video po bën namin në Youtube (VIDEO) Sulmuesi i talentuar i Juventusit, Moise Kean, i është futur dhe muzikës. Italiani ka publikuar këngën në "Youtube",
Mancini i befasuar nga Italia: Nuk e prisja kaq të shpejt ringritjen Objektivi është i qartë: Kualifikimi në “Euro 2020”. Roberto Mancini, në prag të dy sfidave të radhës kualifikuese kundë
Një tjetër legjendë sulmon lojtarët e United Pas Gary Neville, është Roy Keane, një tjetër legjendë e Djajve të Kuq që “kryqëzon” futbollistët e skuadrës së Manchest
Juventusi nuk ka ndërmend ta lëshojë talentin Kean, i trefishon pagën vjetore Moise Kean po kalon një formë të shkëlqyer. Sulmuesi 19-vjeçar ka shkëlqyer me paraqitjet e tij në dy muajt e fundit, te
Juventusi vendos të rinovojë me Kean, përfiton dhe Raiola Juventus do rinovoje me Moise Kean. Kontrata e lojtarit të datëlindjes 2000 skadon në qershorin e vitit 2021 dhe për
Moise Kean thyen rekordin e Balotelit Adoleshenti Moise Kean i Juventusit është krahasuar shpesh me Mario Balotelin, dhe këtë të shtunë hyri në librat e rekor
Moise Kean "tund" rrjetën, afron Juventusin drejt titullit (VIDEO) Juventusi po shkondrejt titullit të 8 radhazi në Serina A. Bardhezinjtë kanë kanë kaluar në avantazh në transfertë nd
Vetëm 1 pikë larg titullit, Juventusi mund të festojë këtë fundjavë Juventusi po shkon drejt titullit të 8 radhazi në Serinë A. Bardhezinjtë kanë dominuar që në fillim të nisjes së kampion
Është kthyer në një bomber, Juventus i vendos klauzolë të frikshme Kean Moise Kean është kthyer në një bomber te Juventusi në ndeshjet e fundit duke shfrytëzuar mjaft mirë mungesën e CR7. K
Po shfrytëzon mungesën e CR7, Kean është kthyer në një bomber te Juventus Moise Kean po kthehet në një goleador te Juventusi teksa djaloshi Italian po shfrytëzon mjaft mirë mungesën e Cristano R
Kean nuk harron të shënojë edhe ndaj Milanit, kalon në avantazh Juventusin (VIDEO) Juventusi ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë Milanit me talentin 18 vjeçar që p kalon një formë të jashtëz
Plas tek Juventusi, mbrojtësi organizon lojtarët kundër Bonuccit Ish-mbrojtësi i Juventusit, Lilian Thuram, e ka kritikuar qendërmbrojtësin e “Zonjës së Vjetër”, Leonardo Bonuccin, pasi
"Kean fajtor", Bonucci justifikohet në Instagram (FOTO LAJM) Ndeshja e së martës mes Cagliari-t e Juventus-it përfundoi në qendër të vëmendjes për koret raciste kundrejt lojtarëve m
Balotelli kërcënon Bonuccin për yllin Kean (FOTO LAJM) Mario Balotelli ka thënë se Leonardo Bonucci është njeriu me fat që ai nuk ishte aty kur mbrojtësi italian tha se Moise
Thirrje raciste drejt talentit të Juventusit, yjet botërorë i dalin në mbrojtje Paul Pogba, Raheem Sterling dhe Memphis Depay janë në mesin e yjeve që i kanë dalë në mbrojtje sulmuesit të Juventusit,
Bonucci dhe Kean i japin fitoren e rradhës Juventusit (VIDEO) Juventusi e ka mundur 2:0 Cagliarin në udhëtim, duke u shkëputur 18 pikë larg ndjekësit të parë në renditjen e Serie A,
Moise Kean: Nuk jam as Messi as Roanaldo, një ditë shpresoj të bëhem si ata Juventus rikthehet pozitivisht nga pushimet e diktuara nga aktiviteti i përfaqësueseve, pasi ka fituar 1-0 në shtëpi nda
Mungon Ronaldo, është Kean ai që i jep 3 pikët Juventusit (VIDEO) Juventusi ka arritur të marë një fitore shum të vështirë përballë Empolit. Ndeshja në Alliaz Stadium ka qenë mjaft e
Moise Kean i mjaftojnë 3 minuta në fushë për të kaluar në avantazh Juventusin (VIDEO) Juventus ka arritur të gjejë golin e avantazhit përballë Empolit vetëm në minutën e 71’. Ka qenë njëriu i momentit të
Politikani Italian kërkon trasferimin e Kean në Premier League Ka rrëmbyer të gjithë shkëlqimin mbi vete, te Juventus dhe te përfaqësuesja e Italisë, Moise Kean është ylli i talentuar