999 rezultate për

kazakistanin

"Kosova nuk quhet fare, si të kënaqesh me lugë boshe", Hafizi kundër Rejës: Kë quan 3 fitore, me Kazakistanin? Shqipëria e ka mbyllur muajin nëntor me 3 fitore dhe një objektiv të arritur. Skuadra e udhëhequr nga Edi Reja kanë
Kuqezinjtë nisin përgatitjet për Bjellorusinë, Reja ndan skuadrën në dy grupe Shqipëria iu rikthye stërvitjes pas fitores me Kazakistanin në kompleksin “Tropikal”, me kuqezinjtë që nisën përgatitjet
Shqipëria sonte ndaj Kazakistanit ka "detyrim" fitoren Shqipëria para provës së të vërtetës. Në orën 18:00, në “Air Albania”, kuqezinjtë e Edy Rejas do të përballën me Kazakis
NATIONS LEAGUE/ Dita e Shqipërisë dhe e Kosovës, këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM) Sot do të zhvillohen ndeshjet e Raundit të pestë të Ligës së Kombeve, në ligat e tyre përkatëse. Tifozët shqiptarë, s
Behgjet Pacolli ndërton "Sarandën" edhe në Kazakistanin e largët (FOTO LAJM) Miliarderi shqiptar Behgjet Pacolli ndërton “Sarandën” edhe në Kazakistanin e largët. Përmes një postimi në Facebook,
Reja: Kazakistanin do ta sulmojmë nga krahët Edoardo Reja, trajneri i Shqipërisë në konferencën për shtyp para mediave për ndeshjen ndaj Kazakistanit, theksoi se edh
Ndeshjet me Kazakistanin dhe Lituaninë, Manaj: Duhet t’i fitojmë Në prag të dy sfidave të Ligës së Kombeve, atë ndaj Kazakistanit dhe Lituanisë, përpara mediave ditën e sotme ka Rey Man
E kualifikuar Belgjika nuk e fal Kazakistanin (VIDEO) Belgjika, tashmë me biletën për Euro 2020 në xhep, e ka mposhtur 2-0 Kazakistanin, sfidë e vlefshme për Grupin I. Të
Çunat e Bogdanit triumfojnë minimalisht kundër Kazakistanit Shqipëria U-19, me trajner Erjon Bogani, kamposhtur minimalisht 1-0 Kazakistanin në një ndeshje miqësore. Ndeshja u
Holanda mposht Kazakistanin (VIDEO) Holanda ka siguruar 3 pikë duke mposhtur Kazakistanin me rezultat 3 me 1 në ndeshjen për eliminatoret e Euro 2016. Të
Berisha ironizon Ramën: Borati i Tiranës viziton Kazakistanin Ish- kryeministri Sali Berisha ironizon vizitën e Kryeministrit Edi Rama në Kazakistan. Duke postuar një foto nudo të kr
Rusi: Shtygashev kërkon falje për komentet mbi Kazakistanin Kryetari i Parlamentit në republikën ruse Khakassia, Vladimir Shtygashev, ka kërkuar falje për deklaratën e tij lidhur m
Mblidhen anëtarët e grupit të Shanghajit, Kryeministrat e Organizatës për Bashkëpunim në Shangai u takuan gjatë ditës së sotme në Shën Pertersburg me kryeministri