999 rezultate për

kaviljen

Ankth te Barcelona, ylli i skuadrës ndrydh kaviljen Ditën e djeshme skuadra e Barcelonës mori një fitore të pastër kundër Real Betisit me rezultat 1-4. Përveç Lionel Me
2 javë stop për talentin e Barcelonës Malcom u largua nga fusha në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Leonesa, e vlefshme për Copa del Rey, për shkak të një problemi q
Ankohet Braçe: Po lëndojmë kaviljen me këto rrugët e Tiranës Deputeti i Partisë Socialiste dhe kryetari i Komisionit parlamentar për Ekonominë, Erjon Braçe ka kritikuar punën e krye
Festoi golin e Sturridge, dëmtohet fizioterapisti i Anglisë (FOTO-VIDEO) Humbet Botërorin pasi dëmtoi rëndë kaviljen duke festuar golin e barazimit të përkohshëm të Sturridge. Në fakt nuk bëhet
10 ditë stop, Palacio rrezikon ndeshjen e parë Është në dyshim të fortë prezenca e Rodrigo Palacio në ndeshjen e parë të Argjentinës në Botëror përballë Bosnje Hercego
Milan, dëmtohet edhe Abate Lajme të këqia për Milanin në prag të transfertës së ditës së shtunë ndaj Parmës. Pas problemeve me kaviljen që pati
Lajm i fundit, Napoli-Juventus humbet Cavanin Edinson Cavani nuk do të luajë sfidëm Napoli-Juventus. Lajm i hidhur ky për tifozët napolitanë disa orë para startimit t