999 rezultate për

kavajes

Aksion tek rruga e "Kavajës", gjobiten 135 automjete Rrugorët e kryeqytetit kanë vijuar me kontrollet dhe ndëshkimin e shoferëve për parkime të gabuara, përgjatë 12 orëve të
Bllokohet qarkullimi te Shkëmbi i Kavajës, radhë kilometrike në autostradë Autostrada e Durrësit që çon drejt Golemit dhe Jugu është bllokuar ditën e sotme, duke shkaktuar radhë të gjata kilometr
Kapen "skifterat" e Kavajës, çfarë grabitën Policia e Kavajës ka arrestuar një 21-vjeçar që kryente vjedhje të ndryshme. 21-vjeçari me precedent penal të mëparsh
Të fiksuar pas televizorave e çiklomotorave, kapen dy "skifterat" e Kavajës Policia e Kavajë ka arrestuar dy shtetas që kryenin vjedhje banesash dhe lokalesh. Njëri prej të arrestuarve, me prec
Bashkia e Kavajës e infektuar, punonjësit preken nga COVID-19 Ministria e shëndetësisë raportoi se ditën e sotme janë konfirmuar pozitivë 6 persona në qytetin e Kavajës. Abcnews.a
Probleme me justifikimin e pasurisë, Vettingu shkarkon kryetaren e Gjykatës së Kavajës Për shkak të pandemisë, Vettingu në strukturat e drejtësisë u ndërpre. Por pas asaj pauze, ka rinisur procesi i rivle
I vihet tritoli ndërtesës 6 katëshe të Shkëmbi i Kavajës Ditën e sotme, pecialistët e batalionit xhenier të Komandës Mbështetëse të Forcave të Armatosura, kanë shembur përmes sh
Dha dorëheqjen? Flet drejtori i Spitalit të Kavajës Pak minuta më parë në media u shpërnda me shpejtësi, lajmi se drejtori i Spitalit të Kavajës Përparim Daiu ka dhënë dorë
E FUNDIT/ U përfol se u kthye në karantinë, jep dorëheqjen drejtori i spitalit në Kavajë Ditën e sotme ka dhënë dorëheqjen nga posti i drejtorit të spitalit të Kavajës, Përparim Daiu. Arsyeja e dorëheqjes e
"Karantinën ta ndërtojë në Surrel", PD reagon pas boshatisjes së spitalit të Kavajës Pas boshatisjes së spitalit të Kavajës, me argumentin se do të kthehet në karantinë, për të prekurit nga koronavirusi, k
Alarm edhe në Shqipëri! Berisha zbulon karantinën për koronavirus: Është spitali i Kavajës Ish-kryeministri Sali Berisha, ka zbuluar vendin ku nodhet karantina nëse do të ketë raste me koronavirus. Berisha thotë
Mik i ngushtë me Shullazin, kush është Sariani që i vinte gjoba bizneseve OFL-ja i ka dhënë ultimatum ditën e sotme dy personave. Pajtim Seriani dhe Orges Jahelezi janë dy personat e radhës në l
Foshnja dy muajshe dërgohet pa shenja jete në spitalin e Kavajës Një foshnjë 2 muajshe ëhstë dërguar pa shenje jete në spital mëngjesin e sotëm. Foshnja është dërguar me urgjencë në
Digjet biznesi i kryebashkiakut të Kavajës, fabrika merr flakë Ditën e sotme është djegur fabrika e dyshekëve të kryebashkiakut të Kavajës, Redjan Krali. Biznesi i kryebashkiakut
U qëllua me çifte mes Kavajës, zbulohet e shkuara kriminale e viktimës Në orët e vona të pasdites me ngjarje e rëndë ka tronditur Kavajën. Një 60 vjeçar qëlloi për vdekje një të ri pas një sh
Ekspertët inspektojnë pallatin e dyshuar si të deformuar në Rrugën e Kavajës (VIDEO) Një grup profesorësh të inxhinierisë së ndërtimit inspektuan këtë të enjte pallatin në rrugën e Kavajës ku u raportua se
Vazhdon "seriali", Marsida publikon fotot: Kush tha që u ndamë (FOTO LAJM) Marsida Qatja, gruaja që u bë shkak për vrasjen e ndodhur pak javë më parë në qytetin e Kavajës, vazhdon të tërheqë vëme
"Dashnorja e gjysmës së Kavajës", reagon avokati i Marsidës Marsida Qatja është akoma një nga cështjet që vazhdon të komentohet masivisht në media dhe rrjete sociale. Avokati i
Tërmeti shembi një pjesë, ditën e sotme është shembur një pjesë tjetër e Shkëmbit të Kavajës (VIDEO) Vijojnë edhe sot të biejnë gurë nga zona e Shkëmbit të Kavajës. Në videon e publikuar nga “Jeta Osh Qef” shihet momen
Tërmeti i fuqishëm, shikoni pasojat që ka shkaktuar në Kavajë (FOTO LAJM) Tërmeti i rënë një ditë më parë që shkaktoi dëme të konsiderueshme në të gjithë vendin, preku shumë edhe Kavajën. Banesa