999 rezultate për

kavaje

Po qarkullonte me biçikletë, si "ra brenda" 45 vjeçari në Kavajë Një 45-vjeçar, banues në Kavajë ra në pranga fill pasi iu gjetën 125 gram heroinë. Shtetasi L.M., po qarkullonte me b
"Dashnorja e gjysmës së Kavajës", reagon avokati i Marsidës Marsida Qatja është akoma një nga cështjet që vazhdon të komentohet masivisht në media dhe rrjete sociale. Avokati i
Vrasja në Kavajë, jepet vendimi për Bledar Toçin Eshtë dhënë masa e sigurisë “Arrest me burg” për Bledar Toçin, i cili vrau pak ditë më parë Dritan Haxhollin në Kavajë.
E FUNDIT/ Dritan Haxholli u fut në kurth? Detaje të reja nga krimi në Kavajë Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Kavajë kunë banesën e një nëne të tre fëmijëve u vra një shtetas dhe
Me armë në duar, del fotoja e vrasësit me viktimën në Kavajë Edhe pse sot është dita e tretë që pas ngjarjes së rëndë në kavajë, detaje të reja vazhdojnë të dalin ënë dritë. Edhe
Çfarë nuk shkon me ngjarjen në Kavajë? "Molla e sherrit" jep dëshmi të ndryshme në pak kohë Ditën e sotme Prokuroria e Kavajës ka kërkuar ndalimin e Marsida Qatjas, në banesën e të cilës u vra një shtetas dhe u p
Krime pasioni? 7 raste të bujshme që tronditën Shqipërinë (FOTO LAJM) Shqipëria, edhe pse një vend i vogël ka kaluar herë pas here drama të mëdha të cilat janë bërë për ditë të tëra qendër v
Detaji që shmangu masakrën në Kavajë Ngjarja e djeshme me një të vrarë dhe një të plagosur në Kavajë mund të kishte përfunduar me të tjerë viktima. Tashmë
Flet kunata e viktimës në Kavajë: Lajmin e morëm vesh në media Kunata e Dritan Haxhollit ka rrëfyer mënyrën se si e mësuan lajmin për vdekjen e tij. Kunata shprehet se Dritan Haxh
Parandalohet tragjedia në Kavajë, 68 vjeçari kanoset me sëpatë Policia e Kavajës parandalon një ngjarje të rëndë kriminale. Kanos një shtetas dhe tenton ta godasë me sëpatë, falë n
Zbulohet detaji i rëndë, ngjarja në Kavajë mund të ishte kthyer në tragjedi Qyteti i kavajës u trondit mëngjesin e djeshëm nga një ngjarje e rëndë nga ku mbeti i vrarë Dritan Haxholli dhe i plagos
"Donte t'më vriste mua e djalin e vogël", flet parukierja që shkaktoi ngjarjen tragjike në Kavajë Përplasja e armatosur në mesnatë në banesën e Marsida Qatjas në Kavajë ka tronditur qytetarët pasi gjatë këtij sherri hu
DETAJET/ Kartë, lugë, dhe çakmak, çfarë u gjet në shtëpinë e parukieres në Kavajë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Kavajë, në mesnatë ku në banesën e një nënë të 3 fëmijëve është vrarë një shtet
Flet nëna e viktimës në Kavajë: Me Marsidën s’e kishte seriozisht Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmë Kavajën në mesnatë. Një person me emrin Ditan Haxholli, ka mbetur i vdekur dhe
U përmend nga Berisha, kush është burri i Marsidës, molla e sherrit që tronditi Kavajën Dëshmia e Marsida Qatjës, të resë, në shtëpinë e së cilës ndodhi sherri duke sjellë një të vrarë dhe një të plagosur ka
Kush është vajza për të cilën plasi në Kavajë, tre fëmijët ishin në banesë Detaje të reja janë zbardhur nga Kavaja në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi sot në mëngjes qytetin. Nga kjo ngj
Burri i Marsidës interesohet nga Gjermania për vrasjen e ish-të dashurit të saj Nga ngjarja e rëndë ditën e sotme në Kavajë, mbeti i vdekur Dritan Hoxholli, ndërsa u plagos polici B.Toci. Policia
Ngjarja në Kavajë mund të kishte shkuar më keq, kush ishte tjetër në banesë Para se Dritan Hoxhollari të hynte me dhunë në banesën e M.Qatjës, aty ka qenë i pranishëm polici Bledar Toci, sëbashku
"Më kërkonte vazhdimisht s*ks", dëshmia e gruas në Kavajë Wshtë zbardhur edhe dëshmia e gruas e cila u bë shkak për ngjarjen e rëndë në kavajë. Këtë mëngjes, qyteti u trondit
Dalin pamjet nga brenda shtëpisë ku ndodhi vrasja në Kavajë (VIDEO) Pamje tronditëse janë publikuar nga brenda shtëpisë ku ndodhi ngjarja mëngjesin e sotëm në Kavajë. Njolla gjaku, rrë