999 rezultate për

kaubojs

"Kaubojsi" fotografohet në zyrat e FBI-së me një dosje misterioze në dorë Ai konsiderohet si një nga ish-deputetët më komikë dhe ndryshe njihet edhe me pseudonimin "kaubojsi" për shkak të kapelë
Ky në foto është një ndër politikanët më të famshëm të viteve të fundit në Shqipëri (FOTO LAJM) Eduart Ndocaj nuk është më deputet i Kuvendit të Shqipërisë pas një legjislature që e filloi me Partinë Socialiste dhe n
Kaubojsi i sulet Ramës: Palikari i shkon t’a thotë ministrja Xhaçka Ish-deputeti, Eduard Ndocaj ka komentuar fjalën e kryeministrit Rama dje në Kuvendi, kur përdori fjalët greke, "qirje dh
Shpërthen lufta mes "kaubojsit" dhe "filozofit": Tregon luksin me ku**a dhe alkool “Eduard Ndocaj ishte një fenomen që hyri në politikë aksidentalisht dhe doli me votat e popullit. Për pak kohe ka qe
Kallëzimi i biznesmenit për ‘Kaubojsin”: Si më mori “Audi Q7” dhe 78 mijë euro kesh Është siguruar kallëzimi i plotë që biznesmeni italian, Vincezo Ricci ka bërë ndaj ish deputetit “kaubojs” Eduard Ndocaj
Flet avokati i Eduart Ndocajt: Ja kush e kallëzoi për mashtrim “kaubojsin” Pas publikimit të njoftimit të policisë për “mashtrim” për ish-deputetin Eduart Ndocaj, ka reaguar avokati i tij. Pa
Ndalimi i tij, “kaubojsi” përmend emra: Pas kësaj fshihet Rama dhe deputeti famoz i PS-së Pas lajmit se ai ishte ndaluar nga policia në Durrës ka ardhur edhe reagimi i Ish-deputetit Eduard Ndocaj. “Nuk ka as
"Kaubojsi" reagon pas lajmit për ndalimin nga policia: Jam në traget Pas lajmit se ai ishte ndaluar nga policia në Durrës ka ardhur edhe reagimi i Ish-deputetit Eduard Ndocaj. “Nuk ka as
E FUNDIT/ Policia ndalon Eduart Ndocajn, për çfarë akuzohet "kaubojsi" Policia e Durrësit ka ndaluar ish-deputetin e Partisë Socialiste, Eduart Ndocaj. I njohur si ‘kaubojsi’ ish-deputeti ës
S'ka Pablo Escobar? S'ka problem. "Narcos 3" ka të tjerë kaubojsa të kokainës Titulli Narcos u zgjodh për një arsye. Seria e Netflix, e cila nis sezonin e saj të tretë muajin e ardhshëm, gjithmonë k
E nisi si murator e përfundoi deputet, zbardhet biografia e “Kaubojsit” Deputeti i Lezhës Eduart Ndocaj pak kohë më parë ka publikuar biografinë e tij. Më 25 qershor ai nuk mundi të siguro
“Kaubojsi” e tepron, shikoni ndryshimin drastik në pamjen e jashtme (FOTO LAJM) Deputeti “kaubojs” Eduart Ndocaj, ka publikuar një fotografi në rrjetin social “Facebook” ku shfaqet me një look të ri.
Kaubojsi bëhet tapë në Korçë, shikoni çfarë i bën Vangjel Dules (VIDEO) Eduart Ndocaj ka kthyer disa gota më shumë nga ç’duhej në një takim në Boboshticë të Korçës dhe më pas ka filluar të tal
Si u bë kaubojsi "anëtar" i Akademisë së Shkencave (FOTO LAJM) Eduart Ndocaj promovoi pak ditë më parë librin e tij "Jeta ime" në ambientet e Akademisë së Shkencave duke bërë që në rr
Eduard Ndocaj rrëfen misterin e kapelës së kaubojsit (FOTO LAJM) Një nga detajet që e bëri shumë të njohur ish-deputetin Eduard Ndocaj është kapela e tij prej kaubojsi që ai nuk e heq
Dështoi në politikë, "Kaubojsi" hyn në Akademinë e Shkencave (FOTO LAJM) Ish-deputeti Eduart Ndocaj tashmë është jashtë politikës. Në zgjedhjet e 25 qershorit deputeti më interesant i Kuvendit
Shpërthen "lufta" mes "kaubojsit" dhe "filozofit": Ti vjen nga Marsi Eduart Ndocaj njihet si ish-deputeti i Kuvendit të Shqipërisë i cili shpesh u vu në lojë në rrjetet sociale për shkak të
Mbeti jashtë Kuvendit, sa vota ka marrë "kaubojsi" në të gjithë Shqipërinë Eduard Ndocaj i njohur si “Kaubojsi” nuk ka arritur të fitojë asnjë mandat deputeti. As vetë Ndocaj nuk ka arritur
Nuk fitoi asnjë mandat, “Kaubojsi” shpërthen ndaj lezhjanëve: Këlyshë komunistash! Ish-deputeti socialist, kryetar i PBDKSH, Eduart Ndocaj pas rezultatëve të para të votimit ka bërë një deklaratë të fort
“Kaubojsi” nuk zhgënjen as ditën e zgjedhjeve (FOTO LAJM) Është një nga politikanët që ka bërë mjaft të flitet për të. Edhe gjatë ditës së sotme duket se kandidati për deputet E