999 rezultate për

katy

Ngjashmëri e frikshme me Adele? Katy Perry bën lëmsh dynjanë (FOTO LAJM) Një performancë e Katy Perry-t ka bërë lëmsh rrjetin. 36-vjeçarja ka performuar në shfaqen “Tmall Double 11 Gala”, momen
Larg shkëlqimit të rrjeteve sociale, Katy Perry fotografohet dy muaj pas lindjes (FOTO LAJM) Në fund të muajit gusht, këngëtarja Katy Perry dhe Orlando Bloom kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë së bashku, një v
Nënë për herë të parë, Katy Perry zbulon emrin e veçantë të vogëlushes (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme, Katy Perry, është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri i saj, Orlando Bloom kanë pritur va
Plot 7 milion ndjekës, kjo është modelja që "përvëlon" rrjetin me fotot e saj (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet me format më bombatsike në Instagram. Katya elise Henry ka arritur t’i shtojë ndejkësit në
Plot 7 milion ndjekës, kjo është modelja që "përvëlon" rrjetin me fotot e saj (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet me format më bombatsike në Instagram. Katya elise Henry ka arritur t’i shtojë ndejkësit në
Gjithmonë e kuruar, por fotoja e fundit e Katy Perry-t në plazh i surprizoi të gjithë (FOTO LAJM) Ndonëse është përpjekur të ndajë sa më pak foto nga pritja e saj e ëmbël, Katy Perry nuk i ka shpëtuar syrit të paparacë
Miranda Kerr thyen heshtjen, flet për fëmijën që ish-partneri po pret me Katy Perry (FOTO LAJM) Aktorja australiane ka qenë mbështetëse e ish-partnerit të saj dhe të fejuarit aktual të Katy Perry-t, teksa mezi presin
Epike: Katy Perry zbulon ekon e vogëlushes dhe i ka ngritur gishtin e mesit (VIDEO) Në muajin Mars këngëtarja e njohur Katy Perry dha lajmin e ëmbël të shtatzënisë përmes këngës "Never worn white". 35-vje
"Kinge" me plot gojën, modelja poston fotot joshëse në Instagram (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Katy Perry në zi, humb personin e shtrejntë pak para se të bëhet nënë (FOTO LAJM) Pesë ditë më parë, këngëtarja Katy Perry zbuloi në mënyrën më të bukur shtatzëninë e saj të parë, duke treguar barkun e
Për shkak të koronavirusit, këngëtarja e famshme anulon dasmën (FOTO LAJM) Katy Perry dhe Orlando Bloom kanë shumë të festuar së fundmi dhe dukej se dasma bënte pjesë në listën e ngjarjeve festiv
Shtatzënë për herë të parë, Katy Perry e jep lajmin në mënyrën epike (VIDEO) Katy Perry është shtatzënë dhe lajmin e ëmbël e dha vetë këngëtarja me videoklipin e ri "Never worn white". Në fund të k
"Kinge" me plot gojën, modelja poston fotot joshëse në Instagram (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Çfarë po ndodh me këngëtaren? Katy Perry humb ndjenjat në American Idol (FOTO LJAM) Këngëtarja e famshme Katy Perry ka humbur ndjenjat dhe është rrëzuar në tokë gjatë episodit të ri të “American Idol”.
Modelja i sfidon të gjithë me format perfekte (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Më tërheqëse se diva e Instagramit, bukuroshja bën namin me pozat (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Më tërheqëse se diva e Instagramit, bukuroshja bën namin me pozat (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Kardashian kush?! Modelja i sfidon të gjithë me format perfekte (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Drogohet dhe hidhet nga pallati modelja, dëshmoi në sherrin e futbollistëve (FOTO LAJM) Modelja Ekaterina ‘Katya’ Bobkova kaloi në koma dhe luftoi me vdekjen, pasi ra nga ballkoni i katit të tretë i një ndërt
E vendos Gjykata, kënga shumë e famshme e Katy Perry shpallet plagjiaturë Me siguri e njihni hitin e 2013-ës të këngëtares Katy Perry që mban emrin ‘Dark Horse’. Në atë kohë kënga ishte më e lua