999 rezultate për

katrina

Futi nën rrota gruan e kushëririt pas sherrit, habit me dëshminë autori Gjykata e Shkodrës ka caktuar masën “Arrest me burg” për 50-vjeçarin Hilë Simoni, i cili akuzohet se përplasi me makinë
Modelja 20 vjeçare: Prej 2009, jam e fejuara e Berluskonit “Jetoj në Arkora dhe jam e fejuara e Silvio Berluskonit”, kjo ishte deklarata shokuese që ka dhënë modelja Katarina Knez
Qeveria miraton pergjysmimin e taksave e nje ndihme financiare per demet nga Katrina ne SHBA Qeveria diskutoi dhe miratoi sot projektligjin per pergjysmimin e taksave te biznesit te vogel. Kryeministri Berisha de