999 rezultate për

katin

Fotot e "sikletshme" me avokatin dhe lidhja intime, çfarë tha në gjykatë Enkeleda Hoxha Ditën e shtunë u mbajt seanca gjyqësore ndaj gjyqtares së Krujës Enkelejda Hoxha, avokatit Aldo Tabaku dhe tetë të arres
Nga divorci, te fëmija me prokurorin dhe lidhja "intime" me avokatin: Si u shformua Enkeleda Hoxha E diplomuar në vitin 2004 si një nga magjistratet më premtuese, Enkeleida Hoxha e nisi karrierën si ndihmëse magjistrate
Shpërthen bombula e gazit, banesa përfshihet nga flakë të frikshme Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, pasi në banesën e tyre ka shpërthyer një bombul gazi. Nga s
SPAK merr në mbrojtje avokatin e të penduarit që zbardhi vrasjen e Lames dhe Saliut Avokati Arben. P, i caktuar kryesisht nga Prokuroria e Posaçme (SPAK), për të mbrojtur interesat ligjore të bashkëpunëto
Idrizi: Rama bën avokatin e qeverisë greke, zgjerimi në det është i njëanshëm Kryetari i PDIU, Shpëtim Idrizi për RTV Ora ka folur në lidhje me parregullsitë e zgjerimit të Greqisë me 12 milje në ha
Digjet kulla trekatëshe në Mat, brenda ndodheshin 3 pjestarë të familjes Një banesë është përfshirë nga flakët në Mat, në Bashkinë Klos, fshati Patin. Zjarri dyshohet se fillimisht ka nisur
Publikohen pamjet, ora me diamante që Rama e mban në katin e nëndheshëm të Kryeministrisë (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e djeshme i ka treguar moderatorit Blendi Fevziu gjithë koleksionin e dhuratave që ka mar
Merr flakë apartamenti në katin e katërt në Tiranë Një banesë në katin e katërt të një pallati në zonën e ‘Restorant Durrësit’ në Tiranë është përfshirë nga flakët. Br
Kush është bukuroshja bullgare që futi në kurth avokatin e famshëm të Trump (FOTO LAJM) Ajo ishte thuajse e panjohur deri para se të merrte pjesë në filmin “Borat”. Aktorja bullgare Marina Bakalova ishte ajo
"Familja ime ndodhet në katin tjetër të shtëpisë", CR7 "injoron" ministrin: S'dua t'ia përmend emrin, thotë gënjeshtra Kristiano Ronaldo i është përgjigjur me tone të ashpra Minsitrit të Sporteve të Italisë Vinçenco Spadafora se ai theu rr
Ngjarje e turpshme në ambientet e FSHF, Sinan Idrizi rreh me grushta avokatin e njohur Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e djeshme jashtë ambienteve të Federatës Shqiptare të Futbollit. Presiden
Emiljano Shullazit i ndalohet të takojë edhe avokatin Avokati i Emiljano Shullazit Vladimir Meçi dhe avokatët e tjerë të grupit nuk janë lejuar të takojnë klientët e tyre në
Tension në Tiranë, apartamenti përfshihet në flakë Kati i fundit i një pallati është përfshirë nga flakët. Zjarri ka rënë në katin e tetë të një pallati në zonën e njohur
Vetëvritet brenda banesës 59 vjeçari në Durrës Një ngjare e rëndë ka ndodhur pak më parë në Durrës, ku një 59 vjeçar dyshohet të jetë vetëvrarë. E.R. jetonte i vetë
Zjarr në katin e gjashtë të një pallati në Tiranë "Ka rënë zjarr në katin e gjashtë, në një banesë që nuk banon njeri prej muajsh, ku ka vetëm deme materiale..." Kati
Aspak i penduar! Rama nuk e quan më as teatër: Rrënova një karakatinë (FOTO LAJM) Pavarësisht kritikave, kryeministri Edi Rama duket shumë i bindur dhe aspak i penduar për shembjen e teatrit. Sot, Ra
Gati për fëmijën e dytë me avokatin maqedonas, por çfarë po e pengon Adelina Tahirin (VIDEO) Në gusht të vitit 2018, Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë. Nga martesa e saj me avokatin Serjozha Markov solli n
Zbardhet ngjarja e rëndë mes Tiranës: Kunati plagos avokatin e njohur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se avokati i njohur Alban Bengasi ka
Po bënte selfie, burri mbetet i varur në katin e 15 të një pallati "Selfi-et", janë kthyer në një trend në rrjete sociale, aq sa shumë përdorues zgjedhin të rrezikojnë jetën e tyre, për t
"Më dridhej trupi dhe më merreshin mendtë", nxënësja në Fier bën rrëfimin rrëqethës Nxënësit e gjimnazit “Janaq Kilica” në Fier për herë të dytë brenda dhjetë ditëve janë helmuar për shkaqe që akoma nuk b