999 rezultate për

katie

Çfarë të veshim në ditë me shi, frymëzuar nga Katie Holmes (FOTO LAJM) Shiu i janarit duket se e ka marrë shtruar dhe nuk ka ndërmend të pushojë, pavarësisht lutjeve tona për diell. Problemi
E RËNDË/ Nëna vret 3 fëmijët e saj 3, 5 dhe 7 vjeç Katie Perinovic dy vajzat e saj Claire 7 vjeç, Anna 5 vjeç dhe djali Matthew 3 vjeç janë gjendur të vdekur në shtëpinë e
Çfarë të veshim në ditë me shi, frymëzuar nga Katie Holmes (FOTO LAJM) Shiu i janarit duket se e ka marrë shtruar dhe nuk ka ndërmend të pushojë, pavarësisht lutjeve tona për diell. Problemi
Bleu Range Rover-in e modeles, klienti tmerrohet nga ajo çfarë shikon (FOTO LAJM) Modeles dhe moderatores Katie Price i kanë konfiskuar “Range Rover-in” e saj rozë. 41-vjeçarja, e cila është drejt falim
Bleu Range Rover-in e modeles, klienti tmerrohet nga ajo çfarë shikon (FOTO LAJM) Modeles dhe moderatores Katie Price i kanë konfiskuar “Range Rover-in” e saj rozë. 41-vjeçarja, e cila është drejt falim
Harry Kane martohet me "shoqen e ngushtë" (FOTO LAJM) Kapiteni i Anglisë dhe sulmuesi i Tottenham, Harry Kane është martuar me dashurinë e fëmijërisë, Katie Goodland në një c
Edhe pse me disa kg tepër, Katie duket tepër joshëse në Spanjë (FOTO LAJM) Katie Price ka treguar format e saj seksi në bikine derisa është shfaqur në brigjet e plazhit të Mallorcas. Ajo është
Ju pëlqeu fotoja e parë e një vrime të zezë? E kemi prej kësaj gruaje (FOTO LAJM) Dje, më 10 prill, bota ka parë për herë të parë fotografinë e një vrime të zezë. Fotoja është bërë nga një rrjet glob
Aktorja nis pushimet (FOTO LAJM) Ajo është bërë e famshme tek një seria televiziv në Britani. Por Katie Salmon vazhdon që të tërheqë vëmendjen e medi
Adoptoi dy fëmijë, gruaja zbulon të vërtetën tronditëse Kur martesa e saj mori fund, Katie Page, e cila ishte në të 30-t e saj, e dinte që donte diçka ndryshe për jetën, por nu
E tmerrshme: Martohen babë e bijë dhe lindin një fëmijë (FOTO LAJM) Një vajzë dhe babai i saj biologjik janë duke u përballur me akuzat e incestit pasi kanë planifikuar të martohen, pas li
I kërkoi të lëvizte makinën, vajza qëllon dy herë me armë të pastrehun Një grua në Nashvilit është akuzuar për vrasje në tentativë pasi dyshohet se ka qëlluar një njeri të pastrehë që i ka k
Fotot e para publike, konfirmohet dashuria mes Jamie Fox dhe Katie Holmes (FOTO LAJM) Ishin përfolur që në vitin 2013, por Jamie Fox dhe Katie Holmes kanë dalë për herë të parë publikisht bashkë. Ata ish
Katie Price e ekzagjeron me veshjen, merr gjobë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Katie Price ka tërhequr sërish vëmendjen me veshjen e saj. Me një veshje transparente dhe dekolte
Kujdes! Mos u jepni ujë bebeve, mund të ketë pasoja të rënda Ekspertët i këshillojnë prindërit të shmangin ushqyerjen me ujë të bebeve, të paktën deri sa të mbushin 6 muajsh. Ush
Katie Holmes dhe Jamie Foxx së shpejti prindër Është përfolur gjatë kohët e fundit për romancën mes Katie Holmes dhe Jamie Foxx, por tashmë ata janë në pritje të fëmij
Shokohet nga mjekët, nuk e dinte që ishte 9 muajshe shtatzënë (FOTO LAJM) Një 23 vjeçare mbipeshë, vetëm pasi ishte shtruar në spital pas dhimbjeve të vazhdueshme të shpinës, mjekët i kishin thë
Ja nga kush ka frikë Katie Holmes (FOTO LAJM) Aktorja Katie Holmes gjithmonë ka treguar se i dedikohet me kohë të plotë vajzës së saj, e ndërsa me rastin e festave aj
Katie Holmes me dhe pa grim, trondit me ndryshimin (FOTO LAJM) Aktorja Katie Holmes është një katastrofë e vërtetë pa grim dhe paparacët nuk i ka shpëtuar aspak ky moment. Ajo dukej t
Katie Holmes lë shtëpinë në New York Katie Holmes dhe vajza e saj Suri Cruise, janë transferuar nga New York në Los Angeles. Nënë e bijë kanë braktisur apart