999 rezultate për

katica

Katica Janeva e sëmurë, shtrohet me urgjencë në spital Ish-prokurorja speciale, Katica Janeva për shkak të gjendjes së vazhdueshme të rënduar shëndetësore dhe kërkesave të vaz
Rasti "zhvatja", Jeneva nuk i përgjigjet pyetjeve në Gjykatë (VIDEO) Për më pak se një orë, ish kryeprokurorja speciale Katica Janeva u mbajt në Prokurori për Ndjekje të Krimit të Organizua
Rasti "Reket", sot dëshmon Katica Janeva E dyshuara e tretë e rastit “Reket”, Katica Janeva e cila ndodhet në paraburgim në Shutkë, sot duhet të paraqitet para p
Jeneva mbetet në burg, Gjykata nuk pranon pronën e saj si garanci (VIDEO) Gjykata Penale ka refuzuar kërkesën e ish prokurores speciale Katica Janeva, e cila ofroi garancion pronë të patundshme
Katica Janevës i caktohen plus 30 ditë paraburgim “Këshilli penal pranë Gjykatës penale në Shkup, duke vepruar në bazë të propozimit të Prokurorisë Themelore Publike për
Katica Janeva në gjendje të rëndë shëndetësore, mbrojtja kërkon heqjen e paraburgimit Është përkeqësuar gjendja shëndetësore e ish Prokurores Speciale, Katica Janeva, këtë e ka konfirmuar avokatja e saj Ire
U arrestua për korrupsion, prokurorja Katica Jeneva përfundon në gjendje të rëndë në spital Prokurorja e dorëhequr speciale, Katica Janeva është në gjendje të rëndë shëndetësore në Shutkë, pas ndalimit të saj par
30 ditë paraburgim për kryeprokuroren Katica Janeva Gjykatësi i procedurës paraprake ka caktuar 30 ditë paraburgim për Katica Janevën, si e dyshuar e tretë në rastin "Reket
Momenti i arrestimit të Katica Janevas (VIDEO) Raportohet se policia nga shtëpia e saj në "Kozle" ka shoqëruar Janevën në zyrat e Prokurorisë Speciale. Për momentin
Vdes nëna e Janeva-s pasi mori lajmin e arrestimit të bijës Pak pasi është njoftuar për arrestimin e prokurores speciale Katica Janeva në Maqedoninë e Veriut, mediat vendase raport
Arrestohet prokurorja speciale Katica Janeva Forca policore kanë ndërhyrë në shtëpinë e saj në Kozle dhe po arrestojnë prokuroren speciale. Raportohet se për Kati
Bie miti për heroinën Katica Janeva “Mendohej se nuk kishte mundësi të korruptohen. Autoriteti i tyre ishte simbol i sundimit të ligjit në vend. Por tani ek
Do takohem edhe me të! Bomba nr.3 që po trondit Maqedoninë (VIDEO) Media italiane “La Verita” ka publikuar nje tjeter video, te treten ne radhe per “Reket”, ku mes te tjerash dëgjohet Boj
Policia bastis shtëpinë e kryeprokurores speciale Katica Janeva Burime nga MPB-ja bëjnë të ditur se para pak kohësh është bastisur shtëpia e Prokurores Speciale, Katica Janeva. Sipa
Maqedoni, jep dorëheqje Prokurorja Speciale Kryeprokurorja speciale publike Katica Janeva në sqarimin e shkurtër si shkak për tërheqjen e saj përmendi bllokimin e b
Katica Janeva "shkund" spitalin e Ohrit, ja detajet Marrëveshje, anekse, urdhërpagesa, raporte, dokumente financiare, ofertat e ofertuesve, planin për prokurime publike si
Katica Janeva kryeprokurorja më e mirë në Ballkan Instituti Ndërkombëtar për Studimet e Lindjes së Mesme dhe Ballkanit (INSLMB), prokurores speciale Katica Janeva ia ka n
Katica Janeva merr mirënjohje si kryeprokurorja më e mirë në Ballkan Kryeprokurorja speciale Katica Janeva ka marrë mirënjohje të lartë si drejtuese e prokurorisë më e mirë në gjithë Ballka
PSP pritet të hapë raste te reja hetimore Kryeprokurorja e Speciales në Maqedoni, Katica Janeva premton se PSP do të vazhdojë të hapë hetime të reja. Gjithsesi
Katica Janava, më e popullarizuar se Zoran Zaevi Prokurorja speciale Katica Janeva, gëzon besimin më të madh te qytetarët nga të gjithë politikanët, këtë e tregon anke