katert

Kim Kardashian bëhet nënë për herë të katërt, publikohen fotot e foshnjës( FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kanye West së fundmi u bën prindër për herë të katërt përmes një nëne surrogate. Gjinia e fëmijës
E rëndë! 39-vjeçarja në Tiranë gjen vdekjen pasi u hodh nga pallati Një ngjarje tronditëse ka ndodhur reth orës 13:27 në rrugën “Haki Stërmilli” ku një 39-vjeçare është vetëhedhur nga kati
Gjici ironizon Partizanin: Me këtë ekip që ka nuk është as për vendin e katërt Safet Gjici, edhe pse Kukësi i tij ka dhjetë pikë më pak se Partizani, sërish ngacmon. Fillimisht përmendi gjunjët dhe d
Nuk ka fitues në sfidën Inter-Roma (VIDEO) Përballja mes Interit dhe Romës përfundoi me rezultat 1:1, pasi që asnjëra nga skuadrat nuk e gjeti dot golin e fitores
Del i dyshuari i katërt i grabitjes në Rinas, kush është ish-polici i dyshuar Pas Admir Muratajt i cili u vra dhe Klement Çalës, Aleks Pepa, është i dyshuari i tretë që po kërkon Policia për grabitj
Manchester City shënon golin e 4 përballë Tottenham (VIDEO) Pas një super pjese të para ku shënuan plot 5 gola 3 për vendasit dhe 2 për Tottenaham e tillë ka filluar edhe pjesa e
Arsenali pa Xhakën mposhtet nga Everton (VIDEO) Arsenali ka dalë e humbur nga ndeshja me Evertonin, me rezultatin 1-0. "Topçinjtë" e Londrës, nuk kanë mundur të dalin m
Mbrojtësi i Milanit karikon skuadrën para ndeshjes me Juventusin Kur mbeten edhe dy ditë nga sfida Juventus-Milan, Abate karikon ambientin kuqezi në vigjilje të një ndeshje të rëndësish
Ermal Fejzullahu, baba për herë të katërt? Një tjetër anëtar thuhet se do t’i bashkohet familjes Fejzullahu. Burime për revistën Class pohojnë se bashkëshortja e k
Arsenal shënon edhe golin e katërt ndaj Bournemouth (VIDEO) Arsenal ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Bournemouthit. Ai që ka shënuar është sulmuesi, Aubameyang në minutën e
Pas fëmijës së katërt, Kim Kardashian do të bjerë në qetësi Në fillim të janarit lajmi se Kim Kardashian do të bëhet nënë për herë të 4-ët, u përhap kudo. Së shpejti familja do të
Shënohet viktima e e katërt nga "Gripi i Derrit" Spitali i Sanatoriumit ka konfirmuar një tjetër rast të vdekjes nga "Gripi i Derrit" në vendin tonë. Virusi vdekjepr
EMRI/ Arrestohet shqiptari i katërt për drogën në Igumenicë Ditën e sotme raportohet se polica greke ka vënë në pranga një tjetër shqiptarë që dyshohet se posedonte drogën e kapur
​Granit Xhaka feston përvjetorin e katërt me Leonitën Ylli me origjinë shqiptare i Arsenalit, Granit Xhaka, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij në rrjetin social Instagram për t
Shqiptarët bëhen pesimist, heqin dorë nga blerjet e mëdha Konsumatorët shqiptare janë përfshirë në një qark pesimizmi,pasi prej vitesh kanë shmangur blerjet e mëdha. Madje ecu
Shqiptarët bien në pesimizën, nuk besojnë se do të bëhet më mirë (FOTO LAJM) Banka e Shqipërisë njoftoi sot se, treguesi i ndjesisë ekonomike (TNE) qëndroi në nivelin 100.2, duke rënë me 1.2 pikë g
Kim Kardashian pret fëmijën e katërt, ky është detaji tronditës Kim Kardashian dhe Kanye West janë duke u përgatitur për fëmijen e tyre të katërt. Ai është një djalë dhe pritet që a
Manchester United shënon edhe golin e katërt ndaj Cardiffit (VIDEO) Manchester United ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Cardiffit në "Cardiff City Stadium". Ai që ka shënuar është Je
Shorti i Kualifikueseve për Euro 2020, Shqipëria në vazon e katërt Me përfundimin e fazës së grupeve të Ligës së Kombeve, skuadrat europiane përgatiten tashmë për shortin e Kualifikueseve
Uzuni lider në Kroaci, shënon sërish me Lokomotiv Zagreb Mesfushori i kombëtares shqiptare, realizoi golin e barazimit 1-1 për Lokomotiv Zagreb. Kur po kronometrohej minuta e 80